Będę babcią :)

19 listopada 2015 08:41 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

Moja córka miała problemy z podjęciem decyzji o byciu matką aż jej kiedyś dosadnie powiedziałam, że chcę nacieszyć się wnukiem czy wnuczką jak jeszcze siły mam. Bo jak będę zgrzybiałą staruszką to już mnie wtedy nie będzie nic cieszyć. I za jakiś czas córka mi mówi: stało się wedle twojego życzenia. I jest git, dużo jeszcze mogę a przed nami życie .....

A ja Ci nie pozwalam być zgrzybiała staruszką O!!!!!!! 
19 listopada 2015 08:52 / 3 osobom podoba się ten post
Gratuluje wszystkim tym ktorzy zostana babciami albo dziadkami, ja bede ciotka ale to w maju dopieru a juz sie nie moge doczekac :)
19 listopada 2015 08:58 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Gosiap....Kurde mać,rozumiem Twoj żal,ale taka jest kolej.Są dziadkowie,babcie i wnukowie.Jest róznica wiekowa....tak już jest.Młodzieniec, o którym piszesz ,pewnie po dziadku odziedziczył 'piękny umysł".Mogą sobie pogadać,to dobrze,a że wnuk płacze...No cóż,zawsze jest smutek jak choruje bliska osoba.A róznica wiekowa ,o której piszesz jest potrzebna,bo rodzice wychowuja ,a dziadkowie i babcie rozpieszczają,maja wiekszy dystans ,doświadczenie i brak cisnienia czasowego.Dlatego są tacy kochani:-)Ty też taka będziesz KOCHANA.I nie bucz ciągle,tylko ciut pozytywniej odbieraj tą sytuacje.Przychodzi taki czas,że już nie będzie Nas,ale tylko tutaj,bo w sercach i pamięci zawsze pozostaniemy:-)

Wiem Hogato kochana ale mi tutaj już puściły moje całe uzbrojenia (umiem twardą udawać)
no wrażliwa jestem na takie sytuacje i tyle.
Znaczy człowiek jestem prawdziwy z krwi i kości się składam i uczuć mam też bez liku,
ale to dobrze ....
19 listopada 2015 09:02 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

Wiem Hogato kochana ale mi tutaj już puściły moje całe uzbrojenia (umiem twardą udawać)
no wrażliwa jestem na takie sytuacje i tyle.
Znaczy człowiek jestem prawdziwy z krwi i kości się składam i uczuć mam też bez liku,
ale to dobrze ....:-)

Znaczy się EMPATIA fuul service u Ciebie?To i dobrze,ale nie rozpadaj się całkiem na kawałki,ok?
19 listopada 2015 09:06
hogata76

Znaczy się EMPATIA fuul service u Ciebie?To i dobrze,ale nie rozpadaj się:-) całkiem na kawałki,ok?

Nie, nie rozpadam się tylko wypluwam z siebie to co myślę i co czuje, jest mi wtedy lżej.
No bo niby gdzie mam to powiedzieć???? Mam się tym udusić????
Gadam sobie do was i już, to najlepsza terapia dla mnie i ja to wiem.
19 listopada 2015 09:09 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Nie, nie rozpadam się tylko wypluwam z siebie to co myślę i co czuje, jest mi wtedy lżej.
No bo niby gdzie mam to powiedzieć???? Mam się tym udusić????
Gadam sobie do was i już, to najlepsza terapia dla mnie i ja to wiem.

No to gadaj ,aż Ci pomoże,a ja tylko pocieszyć chciałam
19 listopada 2015 09:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

 
 
 
 
Współczuję ci Mleczko jeśli utożsamiasz się z wizerunkiem takiej babci.

Gosia ma rację współczesne babcie tak nie wyglądają! Niepowtarzalna jest babcią Gosia jest babcią,i inne też,i zdjęcia wstawiały z wnukami,więc wiem co mówię; ) Ta pani na zdjęciu to prababcia.
19 listopada 2015 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Gosia ma rację współczesne babcie tak nie wyglądają! Niepowtarzalna jest babcią Gosia jest babcią,i inne też,i zdjęcia wstawiały z wnukami,więc wiem co mówię; ) Ta pani na zdjęciu to prababcia.

Na tym zdjęciu , które Mleczko zamieściła nie chodzi o ukazanie różnicy wieku, ale o miłość między babcią a wnukiem- taki jest przekaz tej fotografii i komentarza pod nią :)
19 listopada 2015 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Między prababcią a prawnukiem,ok
19 listopada 2015 09:41 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Gosia ma rację współczesne babcie tak nie wyglądają! Niepowtarzalna jest babcią Gosia jest babcią,i inne też,i zdjęcia wstawiały z wnukami,więc wiem co mówię; ) Ta pani na zdjęciu to prababcia.

A ja Ci Marteczko mówię , że współczesne też tak wyglądają . Jak pisałam wcześniej moja ciotka została babcią po 80 -ce , zmarła w wieku 96 ( prawie ) lat , więc wygladała o niebo gorzej od tej babciuni na zdjęciu . Pewnie , że jest fajnie jak się jeszcze jako tako mlodo czujemy , kiedy zostajemy babciami , ale co mają takie mamy-teściowe powiedzieć swoim dzieciom po 40 -ce , kiedy same urodziły dzieci w tym wieku ? chyba tylko to , że : " drogie dzieci wy już się nie rypajcie , bo za stare jesteśta na rodziców " ...... moja mama urodziła się kiedy moi dziadkowie mieli po równiutko 50 lat , rodzeństwo ( większość ) już było " pożenione " i dzieciate . A moją mamę jako małą 5-6 letnią dziewczynkę pozostawiono samą w domu z umierającą babką , bo " obraz " był we wsi , czy tam jakieś inne wspólne modlitwy miały być - mama nie pamiętała , ale pamiętała , że się bardzo czegoś bała , nie wiedziała co to śmierć , ale wiedziała , że coś strasznego , bo rok wcześniej umierała w domu podczas porodu jej 21 letnia siostra i wszyscy płakali . Mama się bardzo bała , że jak babka " umrą " to będzie musiała sama płakać a tego by nikt nie widział i mogli by później jej nie uwierzyć , że płakała - bo tak trzeba !........ tiaaaa Marteczko : ej , kieleckie jakie cudne ........tak to drzewiej , przed wojną bywało .....
19 listopada 2015 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Gosia ma rację współczesne babcie tak nie wyglądają! Niepowtarzalna jest babcią Gosia jest babcią,i inne też,i zdjęcia wstawiały z wnukami,więc wiem co mówię; ) Ta pani na zdjęciu to prababcia.

Wolę z ta babcia niż  z tobą. Ta na zdjęciu może byc tez pradziadkiem nie ważne. Ja zobaczyłam w tym zdjęciu to czego ty nigdy nie zobaczysz. I daj mi spokuj , wreszcie. Może skończ to polowanie .
19 listopada 2015 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Między prababcią a prawnukiem,ok:-)

To sobie możemy domniemać :) A czy taka miłość jest mniej wartościowa?.  Na zdjęciu osoby są ukazane w charakterze symbolu :)
19 listopada 2015 09:49
Chodziło mi tylko o to że teraz kobiety o siebie dbają i długo wyglądają młodo! A jak wyglądają tak jak pani na zdjęciu ( też zresztą,mimo lat,ładna) to już wnuki mają dorosłe,a nie takie malutkie jak ten chłopczyk na zdjęciu.
I kończę się już tłumaczyć bo znowu ktoś mi tu fałszywe intencje przypisuje.
19 listopada 2015 09:51
tina 100%

Na tym zdjęciu , które Mleczko zamieściła nie chodzi o ukazanie różnicy wieku, ale o miłość między babcią a wnukiem- taki jest przekaz tej fotografii i komentarza pod nią :)

Przy takiej różnicy wieku taka miłość nie rozkwitnie więc zdjęcie a komentarz pod nijak się mają do siebie.
19 listopada 2015 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

Przy takiej różnicy wieku taka miłość nie rozkwitnie więc zdjęcie a komentarz pod nijak się mają do siebie.

A tego to nikt nie jest w stanie stwierdzić, tylko wnuk i babcia:) Komentarz jak najbardziej na miejscu i  nie sądzę , aby autor zdjęcia zamieścił je w celu krytyki nad domniemaną różnicą wieku.