Jeśli coś boli - rady Janusza

10 kwietnia 2016 08:27 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Jeśli znajdziesz chwilę to odpowiedz proszę.W czasie urlopu zrobiłam Rtg kręgosłupa-odcinek lędźwiowy.Okazało się że mam całą tę część obniżoną i ''wyrosły'' mi osteofity.Pani doktor powiedziała mi że na zabieg jeszcze za wcześnie,tym bardziej że nie ma gwarancji poprawy.Przyzwyczaić się do bólu-na szczęście nie codziennie,brać Baclofen i Olfen,nie dźwigać i żyć:-)Wiesz coś więcej na ten temat?

Niestety Twoja pani doktor miała rację. Ja Ci radzę gimnastykę póki co - rozciąganie w formie zwisów luźnych na drążku i skłony, kołyski, skłony boczne itp.
10 kwietnia 2016 09:19 / 3 osobom podoba się ten post
agama

Jeśli znajdziesz chwilę to odpowiedz proszę.W czasie urlopu zrobiłam Rtg kręgosłupa-odcinek lędźwiowy.Okazało się że mam całą tę część obniżoną i ''wyrosły'' mi osteofity.Pani doktor powiedziała mi że na zabieg jeszcze za wcześnie,tym bardziej że nie ma gwarancji poprawy.Przyzwyczaić się do bólu-na szczęście nie codziennie,brać Baclofen i Olfen,nie dźwigać i żyć:-)Wiesz coś więcej na ten temat?

Agamcia-no nic miłego , to obniżone "podwozie",ale dla poprawy nastroju to możesz sobie teraz powiedziec,że jesteś jak Porsche:):):):):)
10 kwietnia 2016 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Ja przepraszam, ale kim Janusz jesteś z zawodu, że do Ciebie po porady lekarskie się udaje?
Jakby co to mnie od 3-4 lat po zjedzeniu jajka boli żołądek. Tylko po jajkach to mam, więc po prostu ich nie jem. Nie mam ochoty na żadne gastroskopie, ale może powinnam?
10 kwietnia 2016 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Ja przepraszam, ale kim Janusz jesteś z zawodu, że do Ciebie po porady lekarskie się udaje?
Jakby co to mnie od 3-4 lat po zjedzeniu jajka boli żołądek. Tylko po jajkach to mam, więc po prostu ich nie jem. Nie mam ochoty na żadne gastroskopie, ale może powinnam?

Tez nie jestem lekarzem,ale jesli to tylko po jajkach to chyba nie ma powodu do gastroskopi.
Badanie malo przyjemne chociaz moze duzo powiedziec
Moze poprostu nie trawisz prwaidlowo jajek ( o tych kurzecych mowa ) lub gdzies w podswiadomosci zakodowalo ci sie po tym zatruciu i reakcja jest jaka jest
10 kwietnia 2016 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Agamcia-no nic miłego , to obniżone "podwozie",ale dla poprawy nastroju to możesz sobie teraz powiedziec,że jesteś jak Porsche:):):):):)

Kasia jak zawsze niezawodna Dzękuję za porównanie do Porsche
10 kwietnia 2016 13:21 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

Ja przepraszam, ale kim Janusz jesteś z zawodu, że do Ciebie po porady lekarskie się udaje?
Jakby co to mnie od 3-4 lat po zjedzeniu jajka boli żołądek. Tylko po jajkach to mam, więc po prostu ich nie jem. Nie mam ochoty na żadne gastroskopie, ale może powinnam?

Nie po lekarskie, bo lekarzem nie jestem. W problemach gastrycznych też nie pomogę.  
10 kwietnia 2016 14:41
opiekun_Janusz

Nie po lekarskie, bo lekarzem nie jestem. W problemach gastrycznych też nie pomogę. :brak wiary: 

Fizjoterapeuta? 
10 kwietnia 2016 14:51
opiekun_Janusz

Nie po lekarskie, bo lekarzem nie jestem. W problemach gastrycznych też nie pomogę. :brak wiary: 

Jeden ma problemy po jajkach, drugi sie po nich drapie a trzeci ich szuka. Janusz.Pomoz wszstkim bo beda jaja...
10 kwietnia 2016 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Jeden ma problemy po jajkach, drugi sie po nich drapie a trzeci ich szuka. Janusz.Pomoz wszstkim bo beda jaja...

Strasznie mnie zaintrygowało jak nasz Janusz pomoże tym, którzy jajek "szukają"