Jeśli coś boli - rady Janusza

23 lutego 2016 15:15 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Nie musisz odpuszczać, ale nie forsuj tępa. 

A dlaczemu to Januszku mówisz , że Michalinka jest " tępa " ? ona Ci bystra dziewczyna jest
23 lutego 2016 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A dlaczemu to Januszku mówisz , że Michalinka jest " tępa " ? ona Ci bystra dziewczyna jest :-):-):-)

a jak szydełkuje , a jak  ciasta piecze , a jaką biżuterię robi . I to na ostro , na ostro
23 lutego 2016 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

a jak szydełkuje , a jak  ciasta piecze , a jaką biżuterię robi . I to na ostro , na ostro :-)

To Michalinka też ? myślałam , że tylko Michasia .....no popatrzcie jakie talenta wśród nas
23 lutego 2016 15:28 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

To Michalinka też ? myślałam , że tylko Michasia :-).....no popatrzcie jakie talenta wśród nas :-)

No coś Ty Barbara ja co najwyżej potrafię haftować
23 lutego 2016 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

To Michalinka też ? myślałam , że tylko Michasia :-).....no popatrzcie jakie talenta wśród nas :-)

O matko, ale chyba Michalinka nie obrazi sie, że poszerzyłam wachlarz qrcze czekam na Michasie i to z tęsknoty tak pisze
23 lutego 2016 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

O matko, ale chyba Michalinka nie obrazi sie, że poszerzyłam wachlarz :-) qrcze czekam na Michasie i to z tęsknoty tak pisze :-)

A gdzie tam ja nawet krawatów nie wiąże  a porównanie mnie do Michasi to dopiero zaszczyt , ona taka utalentowana
23 lutego 2016 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun_Janusz

Ok, proponuję żebyś nie ćwiczyła, ale się przez kilka dni porozciągała. Wygląda na przykurcz. Możesz sobie jeszcze rozmasować pośladek i mięśnie ud.

Może to rwa kulszowa-jak mnie dopada ,to w tych miejscach boli,upierdliwie boli:(
24 lutego 2016 10:24 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Może to rwa kulszowa-jak mnie dopada ,to w tych miejscach boli,upierdliwie boli:(

U niej to raczej od nadwyżężenia. Pisała że odcinek lędźwiowy w porządku, więc nie podejrzewałbym rwy kulszowej.
07 marca 2016 20:48
Janusz
Po mocnym uderzeniu w ramie o metalowa barierke ,byl siniak.Siniak zaginal,ale w miejscu tym pojawil sie guz,jak dotykam boli.Czy to juz tak na zawsze?, mam cos robic ,nie wiem masowac?
07 marca 2016 21:23
magdzie

Janusz :-)
Po mocnym uderzeniu w ramie o metalowa barierke ,byl siniak.Siniak zaginal,ale w miejscu tym pojawil sie guz,jak dotykam boli.Czy to juz tak na zawsze?, mam cos robic ,nie wiem masowac?

Radzę smarować maścią przeciwzapalną. Zrób zdjęcie i pokaż w którym miejscu dokładnie się uderzyłaś.
07 marca 2016 21:37
opiekun_Janusz

Radzę smarować maścią przeciwzapalną. Zrób zdjęcie i pokaż w którym miejscu dokładnie się uderzyłaś.

No teraz to mi zadanie dales ,
Ramie ,centralne miejsce ,nie wiem czy cos pomoze ,zdjecie ciezko mi zrobic taboretem.
08 marca 2016 09:34
Niektórzy mylą ramię z barkiem, zależy jeszcze od której strony się uderzyłaś. Nadal nie znam tego miejsca.
08 marca 2016 09:40
opiekun_Janusz

Niektórzy mylą ramię z barkiem, zależy jeszcze od której strony się uderzyłaś. Nadal nie znam tego miejsca.

:Dokladnie w tym miejscu co mam blizne po szczepionce ,kiedys dawali w ramie ( prawe), tylko uderzenie mam w lewe ( piers wiekszy,sciegno ) tak wyczytalam.
 
09 marca 2016 15:26 / 2 osobom podoba się ten post
Dobra, to na razie mać przeciwzapalna. Weź aspirynę 2 razy dziennie przez 3 dni.
09 kwietnia 2016 18:43
Jeśli znajdziesz chwilę to odpowiedz proszę.W czasie urlopu zrobiłam Rtg kręgosłupa-odcinek lędźwiowy.Okazało się że mam całą tę część obniżoną i ''wyrosły'' mi osteofity.Pani doktor powiedziała mi że na zabieg jeszcze za wcześnie,tym bardziej że nie ma gwarancji poprawy.Przyzwyczaić się do bólu-na szczęście nie codziennie,brać Baclofen i Olfen,nie dźwigać i żyćWiesz coś więcej na ten temat?