Pomysły na prezent świąteczny

12 listopada 2018 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Nie lubię robić prezentów . Za dużo z tym zamieszania . A ja w chaosie się gubię.
12 listopada 2018 11:07
A ja lubię, ale nie na szybkiego.
12 listopada 2018 12:01 / 2 osobom podoba się ten post
Kiedyś odkryłam kiermasze świąteczne, bombki , stroiki , drobiazgi, przy okazji kupując dobro czynię wspierając malujące dzieci,,/ seniorów.
16 listopada 2018 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Ja bym się ucieszyła z premii rocznej 500 euro. :-)

 
Ja to najchętniej pieniążki przygarniam. W laxo co święta bonusy dostajemy. Chociaż jakimś małym upominkiem też bym nie pogardziła
02 grudnia 2018 18:58
Szykujecie juz prezenty? Zbieram zestawy kosmetykow i modle sie by wszystko upchac w walizce 
19 grudnia 2018 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
monika.s

Szykujecie juz prezenty? Zbieram zestawy kosmetykow i modle sie by wszystko upchac w walizce:-) 

Sam przyjadę jako głodny prezent. Rodzicom kupiłem perfumy, muszę jeszcze poszukać kilku rzeczy dla reszty rodziny.
20 grudnia 2018 23:11
Pytam rodzinkę co by chcieli dostać i to kupuję :)
20 grudnia 2018 23:30 / 2 osobom podoba się ten post
Żona pyta męża:
- Co ci kupić na gwiazdkę?
- Nic mi nie kupuj, nie mam pieniędzy.
23 grudnia 2018 12:12 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Sam przyjadę jako głodny prezent. :lol1: Rodzicom kupiłem perfumy, muszę jeszcze poszukać kilku rzeczy dla reszty rodziny.

Chanel 5 kup jej nastepnym razem moja mama chwali zapach
23 grudnia 2018 12:16
Exuserka

Żona pyta męża:
- Co ci kupić na gwiazdkę?
- Nic mi nie kupuj, nie mam pieniędzy.

Dlatego wzielam sprawy w swoje rece. Kobieta nie moze byc zalezna od mezczyzny.
23 grudnia 2018 17:26
Ja nic nie kupowałam nie miałam gdzie zrobić zakupy . I dobrze . Mogłam jedynie przywieźć  śniegu albo lodu .
27 grudnia 2018 18:44
A ja od siostry dostałam bardzo ładny dzbanek na herbatę. Do tego dwie duże filiżanki i dwa talerzyki.
Od syna dostaliśmy deskę do krojenia i trzy pojemniki na cukier, herbatę i na kawę. Z mężem ustaliliśmy, że damy każdemu kopertę z banknotem. Co roku ten sam problem, co kupić i najczęściej daję pieniądze.
28 października 2022 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze nie szukam prezentów, pod koniec listopada będę się martwić 
28 października 2022 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
A już mniej więcej wiem co komu kupię. Córce jakiś drobiazg bo w święta jest jej 18tka więc i tak kasę chciała więc dostanie kasę. Prezenty są u nas w wigilię a w pierwszy dzień świąt jest jej święto i ona będzie dostawać prezenty. Myślę że raczej kasę jej każdy da bo zbiera sobie na auto . Jest obecnie w trakcie robienia prawa jazdy i już się nastawiła że zda i kupi sobie auto. ? Z całego serca jej życzę tego. Mnie będzie łatwiej wtedy bo nie będę ja już taka uwiązana żeby ją wozić. 
28 października 2022 13:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ja już jestem w takim położeniu, że dla mnie kupują