Zarobki - jak o nich rozmawiać?

12 listopada 2016 20:30 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Czekam na wieści o Andreyce. I nie ma to tamto:strzela z bicza:
Mnie tu już o kółko wzajemnej adoracji podejrzewają, albo jakie różańcowe...Moherem już też byłam i przeżyłam, a więc?
Chcę wiedzieć i już.

Andreyka ma się dobrze , czego i Wam życzy z całego serca
12 listopada 2016 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Andreyka ma się dobrze , czego i Wam życzy z całego serca :-)

Dzięks
12 listopada 2016 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Dzięks:-)

Prą cie bardzo 
12 listopada 2016 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prą cie bardzo :lol1:

Co za optymizm...hm..
12 listopada 2016 22:51
Barbara niepowtarzalna

Andreyka ma się dobrze , czego i Wam życzy z całego serca :-)

A sama napisać tego nie może??
13 listopada 2016 10:32 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

A sama napisać tego nie może??

Nie wiem , nie mam zielonego pojęcia .....Kurka wodna ! A może ona " bukwy zabyła " ? ....Musi tak ... A bez jaj : dajmy jej odpocząć , jak powróci niczym córa marnotrawna , jak sypnie postami to dla nas pozostałych miejsca braknie . Na razie się zapiera , że " a nieee , gdzie tam , mam dość " ....jak znamy życie to forum jak narkotyk jakiś jest i wróci 
19 kwietnia 2017 11:28
Czytam c o piszecie bo tak mało tu jestsem, dobry temat tylko nie potrafię rozmawiać o zarobkach Zgadzam się na to co mi dają,,gdyby nie wy to pewnie też bym się zgodzila na te 5 euro za prace u sasiadki. Wychodzę z założenia, że nie potrafię wszystkiego, szybko rezygnuję i poddaje się, negocjować to już kompletnie nie umiem Z każdej strony mnie wykorzystują,,mmam tego świadomość a i tak nie potrafię rozmawiać o tych sprawach. Kiedy koleżanka zaproponowała mi bycie jej zmienniczką nawet nie pytałam za ile. Teraz na podwyżkę to właściwie nie mam co liczyć.
19 kwietnia 2017 16:20
Łatwo pisć nie mam argumentów,możliwe pojadę na 2 zmiany jeszczze i dopiero zagadam.Spytam dziadka ile płaci to doniesie i ta dopiero będzie zła. Teraz dostaję 1150.