Wyłowione z sieci 3

27 sierpnia 2017 17:40 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Po publikacjach w gazetach, informacjach w radio, zajęcia stanowiska przez naczelnego szeryfa RP, Ty wątpisz czy to prawda, co zrobiono tym biednym ludziom? No nie do wiary po prostu dziewczynko, nie do wiary. Wyobraź sobie , co teraz czują ci młodzi ludzie. Co czuje ta dziewczyna, odarta z godności, kobiecości, pokaleczona fizycznie, a najbardziej psychicznie i co czuje jej chłopak, który nie mógł jej pomóc. Gazet nie czytasz? TV nie oglądasz? Mieszkasz na pustyni? W puszczy? Brak mi słów! Ktoś Cię zaczarował dziewczynko? Moj syn,  wczoraj wrócił z Chorwacji, gdzie był ze swoją dziewczyną na wakacjach. Z pewnoscią tez chodzili na dyskoteki, spacerowali nocą po plazy, obserwowali wschod słońca. To mogło spotkać również ich! Wiesz co się dzieje na świecie? Wiesz co się dzieje we Włoszech i nie tylko? Otówrz szerzej oczęta, dziewczynko!

Dodka to nie tak...zle zrozumiałaś mojego posta,ale to moja wina bo w poscie powyzej tylko pierwsze zdanie odnosiło sie do posta Danusi.Pozostaly tekst- (moje zdanie na temat mediów)powinnam umiescić w innym poscie,tekst sie zlał w całosć i wyszlo jak wyszło.Abstrahując od tego wydazenia,wracając do mediów ,nie mam poprostu do nich zaufania (no nie fortunnie zaczelam myśl właśnie w tamtym poście)bo bardzo czesto inf.sa zakłamane.Bardzo czesto pokazuja sytuacje drastyczne ale..ale...aleee  dlaczego nigdy nie pokazują finału.mam na mysli,ze sprawcy takich własnie czynów zostaja ujeci i...czasami o tym poinformuja po czym zapada cisza a powinni pokazac  finał ....JAKA kara ich za to spotkała-chocby dla przykładu dla innych zwyrodnialców.Nic cisza ...jakby sie nic nie stało ..i to mnie wlasnie wkurwia ,dlatego tak mocno nawiązalam do mediow
PS nie podwazam tego co stało sie we Włoszech,a tego co czuja ci mlodzi ludzie nie jest sobie w stanie nikt wyobrazić


PS witaj Dodka w krainie swistaka
27 sierpnia 2017 21:37 / 7 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Jak takie coś czytam to taki rasista się we mnie budzi, że ..... ))))

Tutaj kolor skóry , nie ma nic do rzeczy,ostatnie wiadomości z kraju...26 latka,przetrzymywana przez kilka dni w mieszkaniu w Łodzi,gwałcona brutalnie przez trzech oprawców, której udało się w końcu uciec,zmarła po kilku dniach w szpitalu.Bestialstwo i zezwierzęcenie nie posiada koloru skóry i wyznania. 
28 sierpnia 2017 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Tutaj kolor skóry , nie ma nic do rzeczy,ostatnie wiadomości z kraju...26 latka,przetrzymywana przez kilka dni w mieszkaniu w Łodzi,gwałcona brutalnie przez trzech oprawców, której udało się w końcu uciec,zmarła po kilku dniach w szpitalu.Bestialstwo i zezwierzęcenie nie posiada koloru skóry i wyznania. 

Dla mnie to jest dokładnie zezwierzęcenie... i zwyrodnienie... W granicach własnego języka (czyli u siebie) mamy na to swoje prawo, ale jak coś takiego dzieje sie poza granicami to o rozmiarze dramatu nie wiemy nic, albo niewiele... To jest jak spadanie kamienia z dużej lub małej wysokości... Tamten spadnie z o wiele większej wysokości ... ))))
28 sierpnia 2017 09:13 / 9 osobom podoba się ten post
Poleć jeszcze Tygodnik Powszechny,a na taczkach stąd wyjedziesz...
28 sierpnia 2017 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Poleć jeszcze Tygodnik Powszechny,a na taczkach stąd wyjedziesz...:hihi:

Frondę,Do Rzeczy i Nasz Dziennik:):):):)Taczki w gratisie:)
28 sierpnia 2017 09:53 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Frondę,Do Rzeczy i Nasz Dziennik:):):):)Taczki w gratisie:)

A " w Sieci" ,przyklepie .
28 sierpnia 2017 18:58 / 4 osobom podoba się ten post
Haha mówiłam, że Ci dziewczyny "wtłuką". Trzymaj się 
28 sierpnia 2017 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
28 sierpnia 2017 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
Geronimo...zapowiada sie ciekawie Dobrze,ze do strachliwych nie nalezysz i trzymam Cie za slowo.Politycznie sie roznimy,ale...z tym moim tez.Ja Ci nie wtluke.Nauczylam sie sie szanowac poglady innych.Inaczej musialabym zatluc..pewnego pana przede wszystkim W koncu najpierw jestesmy ludzmi,a dopiero potem,znacznie potem ''politykierami''.Bo przeciez nie politykami.Na szczescie!Ja czytam wszystko.I dobrze mi z tym.Mam swoje zdanie.Wyposrodkowane,ze tak powiem :)Pozdrawiam.Wszystkich.
28 sierpnia 2017 23:14 / 2 osobom podoba się ten post
Aleksja

Geronimo...zapowiada sie ciekawie :-)Dobrze,ze do strachliwych nie nalezysz i trzymam Cie za slowo.Politycznie sie roznimy,ale...z tym moim tez.Ja Ci nie wtluke.Nauczylam sie sie szanowac poglady innych.Inaczej musialabym zatluc..pewnego pana przede wszystkim :-)W koncu najpierw jestesmy ludzmi,a dopiero potem,znacznie potem ''politykierami''.Bo przeciez nie politykami.Na szczescie!Ja czytam wszystko.I dobrze mi z tym.Mam swoje zdanie.Wyposrodkowane,ze tak powiem :)Pozdrawiam.Wszystkich.

Wszystkiego nie da się czytać!
28 sierpnia 2017 23:32 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Wszystkiego nie da się czytać!

Masz racje Kasiu :) Sie nie da wszystkiego.Ale z roznych stron tak.Ja po prostu musze,bo staram sie zrozumiec...choc nie bardzo mi to wychodzi.W kazdym razie,poki co,zdecydowanie pozostaje przy ''swoim''.Zdaniu oczywiscie.Malo tego,utwierdzam sie w nim :)
30 sierpnia 2017 22:46 / 1 osobie podoba się ten post
Bardzo ciekawa stronkę trafiłam:)
https://dojczland.info/

02 września 2017 18:24 / 6 osobom podoba się ten post
"Łowienie ryb jest jak joga. Wycisza, uspokaja, a na końcu i tak można zabić bezbronne zwierzę. Nie dziwi zatem fakt, że wędkarstwo obok bawienia się pindolem i pisania donosów do skarbówki jest najbardziej relaksującym zajęciem polskich mężczyzn"

Make Life Harder
02 września 2017 18:27
salazar

"Łowienie ryb jest jak joga. Wycisza, uspokaja, a na końcu i tak można zabić bezbronne zwierzę. Nie dziwi zatem fakt, że wędkarstwo obok bawienia się pindolem i pisania donosów do skarbówki jest najbardziej relaksującym zajęciem polskich mężczyzn"

Make Life Harder

pisanie donosów do skarbówki też ????