Wyłowione z sieci 3

28 stycznia 2018 09:53 / 11 osobom podoba się ten post
No właśnie- jeden kolekcjonuje znaczki, a inny chce się poszczycić (sic) kolejnymi zdobytymi szczytami.
Jedynie, co mi się nie podoba, to taka łatwa dostępność teraz do wszelkiego rodzaju sportów ekstremalnych.
Kiedyś np. zdobyć licencję pilota szybowca było stosunkowo trudno, teraz wystarczy kasa i byle jaki kurs. Dlatego tyle ludzi nie ma odpowiedniego przygotowania a porywa się na wiele.
28 stycznia 2018 10:46 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Tak, ma być burza śnieżna. Jutro do godz.11 muszą wszyscy zejść. No bez ubezpieczenia, to rzeczywiście dziwne. Poza tym, nie ma z nim żadnego kontaktu. 

28 stycznia 2018 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
Ostatnio była głośna sprawa z parą dziadków, którzy mieli marzenie wybrać sie w podróż zycia dookoła świata na jachcie. On zdobył uprawnienia sternika a ona nie umiała nawet pływać . Podróż zakończyła sie na pełnym oceanie koło Barbados. Nie potrafili poradzić sobie z zanurzonym masztem, pan chlupnął do wody i skończył jako pokarm dla rybek, panią uratowali.
28 stycznia 2018 11:48 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Tereniu ,ale tak naprawdę to każdy sport jest ekstremalny.Nawet gra w brydża, bo zawału można dostać:)Człowiek już tak ma ,że potrzebuje do życia adrenaliny,ryzyka,dreszczyku.Tyle ,ze jeden mniej a drugi więcej.A góry to pasja,silniejsza od wszystkiego.Podobnie jak np.samotne żeglowanie po oceanach.Czy inne ,równie szalone zajęcia:)

No to ja jestem wyjątkiem bo tej adrenaliny nie potrzebuje. No....może tylko w pewnych sytuacjach  
28 stycznia 2018 11:50 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Akcja ratunkowa zakończona ze względu na pogodę.Mackiewicz bez szans.
 
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/akcja-ratunkowa-pod-nanga-parbat-warunki-pogodowe-uniemozliwiaja-dotarcie-do-tomasza/48emf9q?utm_source=Interakcja&utm_medium=Share&utm_campaign=BigShare
 

Wyobrażam sobie co Rodzina przeżywa jak przerwano akcję ratunkową.
28 stycznia 2018 14:15 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Wyobrażam sobie co Rodzina przeżywa jak przerwano akcję ratunkową.

Czytalam wywiad z siostra, moim zdaniem spodziewala sie, ze brat w ten sposob zakonczy zycie.
28 stycznia 2018 14:29 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

No to ja jestem wyjątkiem bo tej adrenaliny nie potrzebuje. No....może tylko w pewnych sytuacjach  :-)

Ja uważam, że adrenalinoholizm dotyka częściej mężczyzn. Znam takiego jednego ...... mój mąż osobisty, który bez tego hormonu nie potrafi prowadzić samochodu....hihihi.
31 stycznia 2018 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Ja uważam, że adrenalinoholizm dotyka częściej mężczyzn. Znam takiego jednego ...... mój mąż osobisty, który bez tego hormonu nie potrafi prowadzić samochodu....hihihi.

Wykup mu jazdę samochodem rajdowym :D Dobry prezent.
31 stycznia 2018 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
31 stycznia 2018 14:11 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Wykup mu jazdę samochodem rajdowym :D Dobry prezent.

Jest taki Kamikadze za kółkiem, że pewnie by się ucieszył, ale jak kiedyś zaciągnęłam go do parku rozrywki i przejechał sie na Achterbahn, to wymiękł i powiedział: nigdy więcej
31 stycznia 2018 15:15
Szukam jakiegoś programu do budżetu domowego. Czy coś polecacie ?
31 stycznia 2018 15:19 / 2 osobom podoba się ten post
Anna56

Szukam jakiegoś programu do budżetu domowego. Czy coś polecacie ?

31 stycznia 2018 15:21 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki Kasia ;)
01 lutego 2018 13:15
Anna56

Szukam jakiegoś programu do budżetu domowego. Czy coś polecacie ?