Wyłowione z sieci 3

23 stycznia 2018 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

https://dojczland.info/

Przy okazji Fridericka obejrzałam tę stronkę i sporo tu przydatnych info:)



Dziękuję za dodanie. Przyda się ;)
27 stycznia 2018 11:25 / 6 osobom podoba się ten post
1/ "Kabotyn śmieje się zawsze ze swoich żartów najgłośniej i zazwyczaj samotnie.
 Śmieje się tak głośno, że nie jest w stanie usłyszeć ciszy, którą wywołują jego wyszukane żarty."
 
2/ "Podobno dowcipy dziela sie na trzy kategorie:
1, (najlepsze)-Te z ktorych opowiadajacy sie nie smieje a reszta poklada sie ze smiechu
2, (przecietne)-Te z ktorych smieje sie i ten kto opowiada i wszyscy wkolo.
3, (najgorsze) -Takie z ktorych opowiadajacy sie smieje a wszyscy wkolo - nie."
.
27 stycznia 2018 11:36 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

1/ "Kabotyn śmieje się zawsze ze swoich żartów najgłośniej i zazwyczaj samotnie.
 Śmieje się tak głośno, że nie jest w stanie usłyszeć ciszy, którą wywołują jego wyszukane żarty."
 
2/ "Podobno dowcipy dziela sie na trzy kategorie:
1, (najlepsze)-Te z ktorych opowiadajacy sie nie smieje a reszta poklada sie ze smiechu
2, (przecietne)-Te z ktorych smieje sie i ten kto opowiada i wszyscy wkolo.
3, (najgorsze) -Takie z ktorych opowiadajacy sie smieje a wszyscy wkolo - nie."
.

SUPER  Masz serdeczne pozdrowienia od ..... ...Tylko po mydło już się nie schylaj i
27 stycznia 2018 21:35
Knorr

Ciekawe, czy uratują tego alpinistę. Idą w górę nawet po nocy. Ale on jest wysoko bardzo. Powyżej 7000 m. Ona jest znacznie niżej. 


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2391/wygadaj-sie/wylowione-z-sieci--3/page/80


 

Na internecie tylko o tym. I te zdjęcia oszronionych rzęs 
27 stycznia 2018 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Ciekawe, czy uratują tego alpinistę. Idą w górę nawet po nocy. Ale on jest wysoko bardzo. Powyżej 7000 m. Ona jest znacznie niżej. 


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2391/wygadaj-sie/wylowione-z-sieci--3/page/80


 

Brrr, juz sie trzese z zimna na sama mysl. Nie rozumiem tych co lubia marznac.
27 stycznia 2018 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Na internecie tylko o tym. I te zdjęcia oszronionych rzęs :boi sie:

Góry są jak narkotyk. Kto raz spróbował wejść gdzieś wysoko, a nie dotarł do celu, całe życie tęskni, by wrócić i tam wejść. 
27 stycznia 2018 22:00
Teraz czytam, że w Himalajach uczestnicy wyprawy na K2, teraz ratownicy, dotarli do tej kobiety.
27 stycznia 2018 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Teraz czytam, że w Himalajach uczestnicy wyprawy na K2, teraz ratownicy, dotarli do tej kobiety.

Też czytam na bieżąco i doczytałam ,że oni nawet nie byli ubezpieczeni!!!To jakieś chore jest,taka wyprawa i bez polisy...M.in.dlatego trzeba było kasę kombinować na te dwa helikoptery.Alez tego co czytam szanse Polaka sa bliskie zeru-ekipa ratownicza dotrze do niego nie wczesniej jak jutro,pojutrze a ma się pogoda pogorszyć.
27 stycznia 2018 22:26
kasia63

Też czytam na bieżąco i doczytałam ,że oni nawet nie byli ubezpieczeni!!!To jakieś chore jest,taka wyprawa i bez polisy...M.in.dlatego trzeba było kasę kombinować na te dwa helikoptery.Alez tego co czytam szanse Polaka sa bliskie zeru-ekipa ratownicza dotrze do niego nie wczesniej jak jutro,pojutrze a ma się pogoda pogorszyć.

Tak, ma być burza śnieżna. Jutro do godz.11 muszą wszyscy zejść. No bez ubezpieczenia, to rzeczywiście dziwne. Poza tym, nie ma z nim żadnego kontaktu. 
28 stycznia 2018 09:06 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Tak, ma być burza śnieżna. Jutro do godz.11 muszą wszyscy zejść. No bez ubezpieczenia, to rzeczywiście dziwne. Poza tym, nie ma z nim żadnego kontaktu. 

A ja jestem nagatywnie nastawione do sportów ekstremalnych.Wysokie ryzyko śmiertelności.Sami wiedzą,że mogą żywi nie wrócić.Kto tą spiralę nakręca z ryzykiem takim.?A potem tragedia ,bo ktoś zginął Nikt mnie nie przekona.Siedż w domu jeden z drugim i pilnuj rodziny.Jest tyle innych przyjemnych zajęć.Z o wiele mniejszym ryzykiem śmiertelności.Widać adrenalina buzuje w tych ludziach,a media zawsze mają z tego gratkę i nakręcają spiralę.
28 stycznia 2018 09:32 / 8 osobom podoba się ten post
teresadd

A ja jestem nagatywnie nastawione do sportów ekstremalnych.Wysokie ryzyko śmiertelności.Sami wiedzą,że mogą żywi nie wrócić.Kto tą spiralę nakręca z ryzykiem takim.?A potem tragedia ,bo ktoś zginął Nikt mnie nie przekona.Siedż w domu jeden z drugim i pilnuj rodziny.Jest tyle innych przyjemnych zajęć.Z o wiele mniejszym ryzykiem śmiertelności.Widać adrenalina buzuje w tych ludziach,a media zawsze mają z tego gratkę i nakręcają spiralę.

Tereniu ,ale tak naprawdę to każdy sport jest ekstremalny.Nawet gra w brydża, bo zawału można dostać:)Człowiek już tak ma ,że potrzebuje do życia adrenaliny,ryzyka,dreszczyku.Tyle ,ze jeden mniej a drugi więcej.A góry to pasja,silniejsza od wszystkiego.Podobnie jak np.samotne żeglowanie po oceanach.Czy inne ,równie szalone zajęcia:)