Nasze postanowienia noworoczne

26 grudnia 2016 22:57 / 13 osobom podoba się ten post
1. Nie  przejmować się opiniami innych
2. Nie robić niczego, na co nie mam ochoty
3. Mieć zaufanie do swoich instynktów
4. Jeść wszystko to, na co mam ochotę i wtedy, kiedy mam ochotę
5. Być wystarczająco szaloną, aby być szczęśliwą... 
27 grudnia 2016 07:43 / 7 osobom podoba się ten post
Chciałam tu napisać coś ładnego i wzniosłego, ale zderzyłam się z postanowieniem Paolo i moje (skromne) postanowienia jeszcze bardziej zbladły, wręcz wyblakły Paolo może Ty inaczej niż to się powszechnie rozumie "trzymasz kciuki" ? Wygodne buty i byle do przodu, czyli nie oszczędzaj nóg, ale jednak oszczędzaj ręce...
27 grudnia 2016 12:49 / 8 osobom podoba się ten post
Postanowiłam nic nie postanawiać. I tego postanowienia będę się trzymać.
27 grudnia 2016 13:04 / 6 osobom podoba się ten post
Ellax2

Postanowiłam nic nie postanawiać. I tego postanowienia będę się trzymać. :zlosliwy:

Pochwalam,popieram,robie to samo 
27 grudnia 2016 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
Będę nadal szukać TW.
27 grudnia 2016 13:42 / 8 osobom podoba się ten post
Ellax2

Postanowiłam nic nie postanawiać. I tego postanowienia będę się trzymać. :zlosliwy:

Ja też nie mam żadnych postanowień... bo mam sklerozę I tak bym zaraz zapomniała, co sobie postanowiłam
27 grudnia 2016 14:49 / 7 osobom podoba się ten post
Ellax2

Postanowiłam nic nie postanawiać. I tego postanowienia będę się trzymać. :zlosliwy:

Tak trzymaj Ela.Nie przypominam sobie ,źebym w jakimś postanowieniu wytrzymała .Wszystko to pobożne życzenia.Ciężkie do zrealizowania.Może w lutym coś postanowię,jeszcze nie wiem co.?
27 grudnia 2016 14:53 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

1. Nie  przejmować się opiniami innych
2. Nie robić niczego, na co nie mam ochoty
3. Mieć zaufanie do swoich instynktów
4. Jeść wszystko to, na co mam ochotę i wtedy, kiedy mam ochotę
5. Być wystarczająco szaloną, aby być szczęśliwą... 

Punkt 2 i 4 trudny do zrealizowania w De.Czyli pobożne życzenia.
Punkt 6 spać do oporu ,czyli ,aż się sama obudzę.
27 grudnia 2016 14:55 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam bardziej przyziemne postanowienia. Postanawiam sobie w przyszłym roku przełamać strach przed jazdą autkiem. Czyli kupuje i jeżdżę
27 grudnia 2016 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Punkt 2 i 4 trudny do zrealizowania w De.Czyli pobożne życzenia.
Punkt 6 spać do oporu ,czyli ,aż się sama obudzę.

Nie jest tak źle.....ja muszę popracować nad 3 i 5. Reszta to właściwie tylko utrzymanie tego na dotychczasowym poziomie
13 września 2017 11:09 / 5 osobom podoba się ten post
Paliłem 10 lat, w kwietniu skończyłem z nałogiem. Sporadycznie mam ochotę zapalić ale jeszcze nie zdarzyło mi się wrócić do palenia.
08 listopada 2018 09:05 / 2 osobom podoba się ten post
Swoich postanowień w tym roku nie zrealizowałam i znowu je będę przekładała na kolejny rok :(
07 grudnia 2018 13:08 / 4 osobom podoba się ten post
No skoro koniec roku coraz bliżej to ja zaczynam pierwsza!. Postanawiam w Nowym Roku 2019:
1. Nie oglądać się za siebie tylko iść do przodu pomimo tego , że wiele ludzi życzy mi źle.
2. Więcej poświęcić na naukę j.niemieckiego. 
3. Zabrać moja 14-letnia córkę nad nasze polskie morze, żeby przynajmniej raz tam ze mną pojechała i zobaczyła (wstyd mówić ale ona jeszcze nie widziala).
4. Być dalej tak zakochana w moim Jacku jak jestem teraz i zrobić wszystko aby i On kochał mnie jeszcze bardziej. 
5.Robic wszystko tak, aby najpierw mnie było ok a nie innym.
6. I ostatnie to poprostu
BYC SzCZESLIWA!!!!
07 grudnia 2018 16:07 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie tradycyjnie: schudnąć, nauczyć się asertywności bo rok w rok mam z tym problem :)
07 grudnia 2018 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
Pięknie Dusiu, trzymam kciuki    Ja postanawiam, nic nie postanawiać, bo postanowienia mnie zmuszają a ja jestem wolny duch i rogatą mam duszę. Wolę myśleć że mam marzenia i chcę je zrealizować.