Nasze postanowienia noworoczne

07 grudnia 2018 18:26
Nie mam postanowien zobacze czym zycie mnie zaskoczy..  .
07 grudnia 2018 19:37 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie postanowienia noworoczne nie mają racji bytu . Zupełnie jak w życiu jak robię coś spontanicznie to wychodzi mi wszystko w 100% a jak dokładnie zaplanuje to wszystko bierze w łeb . Napewno zrobić porządek w życiu , wyrzucić z niego ludzi którzy nic nie wnoszą , jedna pseudo psiapsiolke już pogoniłam , zawsze chciała się spotykać wtedy gdy ona chce ale gdy ja chciałam się zobaczyć pogadać to nigdy jej nie było . Usunęłam ja z Facebooka numer też a ona wypisuje hej co tam . Wypytać się wypytać a potem narobić plot ot przyjaciółka ..
No i napewno mniej stresu i nerwów .
08 grudnia 2018 14:46 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

U mnie postanowienia noworoczne nie mają racji bytu . Zupełnie jak w życiu jak robię coś spontanicznie to wychodzi mi wszystko w 100% a jak dokładnie zaplanuje to wszystko bierze w łeb . Napewno zrobić porządek w życiu , wyrzucić z niego ludzi którzy nic nie wnoszą , jedna pseudo psiapsiolke już pogoniłam , zawsze chciała się spotykać wtedy gdy ona chce ale gdy ja chciałam się zobaczyć pogadać to nigdy jej nie było . Usunęłam ja z Facebooka numer też a ona wypisuje hej co tam . Wypytać się wypytać a potem narobić plot ot przyjaciółka ..
No i napewno mniej stresu i nerwów . :radosc1:

Prawda dlatego tak jak pisalam nie mam postanowien. Ze znajomymi jakos nie mamy relacji, wszyscy zapracowani mnie czesto nie ma. Czesc czesc co slychac i po rozmowie, kazdy zajety swoimi sprawami.
09 grudnia 2018 18:12
Ja na przykład chcę schudnąć
12 grudnia 2018 16:57
schudnąc :D
30 grudnia 2018 15:11 / 1 osobie podoba się ten post
Postanawiam być zdrową i szczęśliwą kobietą. Postanawiam nie zawracać sobie zmarszczkami, kilogramami i innymi durnotami Houk. 
30 grudnia 2018 17:01 / 1 osobie podoba się ten post
Ja ze zadbam o zdrowie, to fizyczne i duchowe.Podszkole Angielski, naucze troche Włoskiego i w związku z tym odwiedzę  1miejsce we Wloszech
30 grudnia 2018 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Nie mam. Nie uznaję czegoś takiego , podobnie jak składanie życzeń , które się nie spełniają . Są to zawsze tylko słowa. Nie mam silnej woli, lubię zmienność, szybko się nudzę , i nie lubię dyskomfortu, że "coś muszę ". Pfffffffff nie planuję przyszłości, naginam zasady
31 grudnia 2018 13:20 / 1 osobie podoba się ten post
Postanawiam skończyć remont i odłożyć oszczędności na przerwę w wyjazdach. Maksymalnie dwa lata i muszę pomieszkać z mężem, nacieszyć się domem dłużej. 
04 stycznia 2019 08:35
Więcej cierpliwości i kilka kilogramów zrzucić :)
05 stycznia 2019 21:26
Nie mam, ale marzenia posiadam i owszem ,nie jakieś kosmiczne przyziemne raczej .....
10 stycznia 2019 11:37
Chciałabym przeczytam co najmniej 1 książkę w miesiącu