Nasze postanowienia noworoczne

02 stycznia 2015 11:15
Malgi

Ja też zamierzam, daj znać jak Ci poszło?
Teraz jestem "wolny ptak", ale może za miesiąc będę mogła się pomału rozglądać?

Gosia napisałam do Ciebie maila
02 stycznia 2015 17:04 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Awatar sobie zmienię, czas zdjąć tą czapę

No Gosiu ! Śliczna dziewuszka z Ciebie. 
02 stycznia 2015 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Popieram.
02 stycznia 2015 17:08 / 2 osobom podoba się ten post
tyciek

jeśli się mi uda stłamsić wrodzone i nabyte cechy charakteru to będę prezentować taką postawę :

Amen
02 stycznia 2015 17:08 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

No Gosiu ! Śliczna dziewuszka z Ciebie. 

....podszywam się pod moją wnuczkę............
02 stycznia 2015 17:18 / 1 osobie podoba się ten post
Stół i krzesła w pokoju ha ha ha Juz zamówione
02 stycznia 2015 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

....podszywam się pod moją wnuczkę............

Ha,ha,ha.... domyśliłam się. Mimo różnych anomalii występujących w naszym zawodzie to w wieku tego dziecięcia na zdięciu do tej pracy nie zatrudniają.
02 stycznia 2015 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Ha,ha,ha.... domyśliłam się. Mimo różnych anomalii występujących w naszym zawodzie to w wieku tego dziecięcia na zdięciu do tej pracy nie zatrudniają.

Prosze cie Jak by jakas agencja miala z tego kase to by zatrudnila ha ha ha 
02 stycznia 2015 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Prosze cie Jak by jakas agencja miala z tego kase to by zatrudnila ha ha ha 

Dobrze, że istnieje coś takiego jak Kodeks Karny. Od czasu do czasu się przydaje i hamuje różne zapędy co poniektórych zbyt pazernych właścicieli firm i nie tylko.
02 stycznia 2015 20:01 / 13 osobom podoba się ten post
A ja postanowiłam poszukać pracy apoza opieką 24h. Mam dosyc kombinowania firm z umowami, martwienia się gdzie się i na kogo trafi i wielokrotnie tłumaczenie rodzinom co należy do naszych obowiązków. Trzymajcie kciuki
02 stycznia 2015 21:40 / 7 osobom podoba się ten post
Ja tak jak anetta saukam pracy poza opieką i tak na 99,999 mam ta pracę cieszę sie i nie cieszę w sumietotez praca poza domem za granicą!!!! Ale przynajmniej z jednym synem ,,,ale co tu gadac najpie rw zjazd wewtorek do domku dyskusja z menem i wowczas się zastanowie ale zawsze to cos
02 stycznia 2015 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
beata

Ja tak jak anetta :-) saukam pracy poza opieką:-) i tak na 99,999 mam ta pracę :-) cieszę sie i nie cieszę:-) w sumietotez praca poza domem za granicą!!!! Ale przynajmniej z jednym synem:-) :-):-) ,,,ale co tu gadac :-) najpie rw zjazd wewtorek do domku :-) :-) :-) :-) dyskusja z menem i wowczas się zastanowie :-) ale zawsze to cos :-)

Nie mam gdzie sie podpiac wiec pod Ciebie i ja zmienie dilera, moja glowa nie funkcjonuje, potrzebuje nowego :DDDDDDDDDDDDD hahahhaa.
02 stycznia 2015 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

Nie mam gdzie sie podpiac wiec pod Ciebie i ja zmienie dilera, moja glowa nie funkcjonuje, potrzebuje nowego :DDDDDDDDDDDDD hahahhaa.

A podpinaj sie cholernico heheheheheheh  , sliczny ten Twój Piter  taki ze az dech zapiera eh !!! Buziaki rudzielcu  
02 stycznia 2015 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Prosze cie Jak by jakas agencja miala z tego kase to by zatrudnila ha ha ha 

Tatuś na straży stoi.........
....... musiałam żebrać o to zdjęcie żeby sobie w awatar wstawić
02 stycznia 2015 23:05 / 7 osobom podoba się ten post