Zrozumieć Niemca

24 stycznia 2016 16:35 / 2 osobom podoba się ten post
tja zalezy co sie komu z czym kojarzy..Mogłam napisać ZOSTAŁAM NABITA W BUTELKĘ cokolwiek to znaczy...A zresztą ja tam nie wiem co komu stoi i gdzie hihihi
24 stycznia 2016 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
pestka

tja zalezy co sie komu z czym kojarzy..Mogłam napisać ZOSTAŁAM NABITA W BUTELKĘ cokolwiek to znaczy...A zresztą ja tam nie wiem co komu stoi i gdzie hihihi:gwizdanie:

w butelke ze zacytuje to raczej dosc ciasno
niech zostanie jak bylo a butelka niechaj sobie stoi .....gdzies i komus
24 stycznia 2016 17:02 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM jesli byłby to gąsior do wina,albo po winie to nie było by żadnego problemu,Nawet sie deklem moge nakryć..gorzej z tą żubrówką..wtedy to już tylko wypić i w butelkę zagrać.BAŚKAAAAAAAAA GRASZ Z NAMI???????
24 stycznia 2016 18:04 / 1 osobie podoba się ten post
pestka

ORIM jesli byłby to gąsior do wina,albo po winie to nie było by żadnego problemu,Nawet sie deklem moge nakryć..gorzej z tą żubrówką..:yo:wtedy to już tylko wypić i w butelkę zagrać.BAŚKAAAAAAAAA GRASZ Z NAMI???????:swiety::gwizdanie:

Gram ! ino , że ode mnie bedzie strasznie capiło , bo przed chwilą zjadłam ząbek czosnku dla zdrowotności ....a pali w pysk jak jasna cholera ! .... " mogie " grać , bo tak , czy tak mnie rozbiera to , czy ja sama , czy choróbsko to i tak rozebrana będę . Ale mnie pali to taratajstwo , nawet przegryziony " po " plaster szynki nie pomaga !
24 stycznia 2016 18:07
Jak skontaktować się z pewną osobą z forum na priv.? Z góry dziękuje za odpowiedź.
24 stycznia 2016 18:10
Jadwiga3

Jak skontaktować się z pewną osobą z forum na priv.? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zajrzyj na jej profil, może ma adres e-mail, może też byc ukryty- tylko dla przyjaciół , wiecj ą zaproś:)
24 stycznia 2016 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
Jadwiga3

Jak skontaktować się z pewną osobą z forum na priv.? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jadzieńko , ale o co Ci biega ? czy to ma być może " Mniemiec " ? bo to akurat wątek " Zrozumieć Niemca " ..........a na poważnie : wchodzisz w czyjś " profil " i jesli jest podany meil to juz tego kogoś masz
24 stycznia 2016 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
Jadwiga3

Jak skontaktować się z pewną osobą z forum na priv.? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Napisałam Ci w "Mam problem"
24 stycznia 2016 18:45 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Gram ! ino , że ode mnie bedzie strasznie capiło , bo przed chwilą zjadłam ząbek czosnku dla zdrowotności ....a pali w pysk jak jasna cholera ! :-).... " mogie " grać , bo tak , czy tak mnie rozbiera to , czy ja sama , czy choróbsko to i tak rozebrana będę . Ale mnie pali to taratajstwo , nawet przegryziony " po " plaster szynki nie pomaga ! :-(

hahahahahahaaha a widzisz to będzie gra bardziej ,,na ostro,, A tak co do rozbieranej grypy polecam gorące piwo z odrobiną cukru i sruuu do wyra.Mi to pomoga na poczatku ,,grypowej sesji rozbieranej,,,no chyba ,że masz tam na podorędziu jakiegoś pana:sex:
24 stycznia 2016 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
pestka

hahahahahahaaha a widzisz to będzie gra bardziej ,,na ostro,,:dwa piwa: A tak co do rozbieranej grypy polecam gorące piwo z odrobiną cukru i sruuu do wyra.Mi to pomoga na poczatku ,,grypowej sesji rozbieranej,,,no chyba ,że masz tam na podorędziu jakiegoś pana:sex:

Pana brak , piwo niby w spizarni jest , ale bo to wiadomo , czy nie policzone ? a zresztą brak treningów i by mnie tak po jednym rozwaliło to bym z roboty wyleciała ....
24 stycznia 2016 18:50
pestka

hahahahahahaaha a widzisz to będzie gra bardziej ,,na ostro,,:dwa piwa: A tak co do rozbieranej grypy polecam gorące piwo z odrobiną cukru i sruuu do wyra.Mi to pomoga na poczatku ,,grypowej sesji rozbieranej,,,no chyba ,że masz tam na podorędziu jakiegoś pana:sex:

Marzenia sie spełniają (mówię o panu na podorędziu).
24 stycznia 2016 18:56
Bo to taka nasza polska integracja jest
24 stycznia 2016 19:03 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pana brak , piwo niby w spizarni jest , ale bo to wiadomo , czy nie policzone ? a zresztą brak treningów i by mnie tak po jednym rozwaliło to bym z roboty wyleciała :-)....

Basiu to i u mnie jest piwko na stanie ,ale tak jak Ty ,,nie tykam,,niby moge,niby wszystko do degustacji ,ale ja tam honorowa jestem ,w pracy nie piję,a i nóz widelec policzone jest tak jak mówisz...  Niektorzy to z kazdego tematu ,,pieprznik" zrobia.
I tym sie roznimy od Niemcow,ze wiele osob nie ma pojecia co to ,,samodyscyplina" i porzadek.Jakby spamowych tematow malo na forum bylo.A teraz mozecie snieznymi kulkami za ten post mnie obrzucic  i od ,,moderatorow" wyzywac;))Ide stad ............ANDREA nie pierdziel tylko siadaj w kółeczko,albo leć po flaszek .Może u Cibie nie policzone
 
 
 
 
24 stycznia 2016 19:06
pestka

Basiu to i u mnie jest piwko na stanie ,ale tak jak Ty ,,nie tykam,,niby moge,niby wszystko do degustacji ,ale ja tam honorowa jestem ,w pracy nie piję,a i nóz widelec policzone jest tak jak mówisz...  Niektorzy to z kazdego tematu ,,pieprznik" zrobia.
I tym sie roznimy od Niemcow,ze wiele osob nie ma pojecia co to ,,samodyscyplina" i porzadek.Jakby spamowych tematow malo na forum bylo.A teraz mozecie snieznymi kulkami za ten post mnie obrzucic  i od ,,moderatorow" wyzywac;))Ide stad ............ANDREA nie pierdziel tylko siadaj w kółeczko,albo leć po flaszek .Może u Cibie nie policzone:gwizdanie:
 
 
 
 

Tak mi też ostatnio jest podtykane, a to takie piwo, a to może wino tu i tu w razie co stoi itd. 
24 stycznia 2016 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Zgadzam się z tobą.
Dryf forumowy nie jest sam w sobie zły,ale do momentu. Szkoda, bo fajnie się topik zapowiadał. :(