Jak wybrać właściwą agencję zatrudnienia?

04 czerwca 2014 07:42 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

Gramatycznie lepiej było gorzej ze słownikiem by  l o.:)

Moją poprzedniczkę odesłali,bo nie poradziła sobie z niemieckim (więc miałam nie złą presje) Ale widocznie moj "kali jeść i kali pić" i kompletnie nie przydatna umiejętność poprawnego pisania jest użyteczna.Chodziło mi o to że nie widze sensu siedzieć w Polsce i uczyc się gramatyki,jesli można wyjechac,zarabiać i uczyć się naprawde( bo to najlepsze warunki do nauki języka,tak uważam,bo to nie pierwszy mój język obcy:).Uważam też też że znajomość języka nie gwarantuje że zostaniemy zrozumiane(kwestie mentalności i poziomu rozmówcy).
04 czerwca 2014 08:24
Junona_S

Moją poprzedniczkę odesłali,bo nie poradziła sobie z niemieckim (więc miałam nie złą presje) Ale widocznie moj "kali jeść i kali pić" i kompletnie nie przydatna umiejętność poprawnego pisania jest użyteczna.Chodziło mi o to że nie widze sensu siedzieć w Polsce i uczyc się gramatyki,jesli można wyjechac,zarabiać i uczyć się naprawde( bo to najlepsze warunki do nauki języka,tak uważam,bo to nie pierwszy mój język obcy:).Uważam też też że znajomość języka nie gwarantuje że zostaniemy zrozumiane(kwestie mentalności i poziomu rozmówcy).

Poprwność gramatyczna jest dość ważna. Dzięki poprawnie wymówionemu zdaniu rozmówca wie, co chcemy powiedzieć. Tego trudno się osłuchać, zasady trzeba poznać i poćwiczyć, chociaż w podstawowym zakresie. Dr zwraca uwagę na poprawność językową, poprawia mnie czasami. Ale uczyłam się języka w szkole średniej, więc zasady siłą rzeczy trzeba było na sprawdziany przyswoić. W DE poszerzam za to zakres słownictwa :)))))
04 czerwca 2014 08:29
Junona_S

Moją poprzedniczkę odesłali,bo nie poradziła sobie z niemieckim (więc miałam nie złą presje) Ale widocznie moj "kali jeść i kali pić" i kompletnie nie przydatna umiejętność poprawnego pisania jest użyteczna.Chodziło mi o to że nie widze sensu siedzieć w Polsce i uczyc się gramatyki,jesli można wyjechac,zarabiać i uczyć się naprawde( bo to najlepsze warunki do nauki języka,tak uważam,bo to nie pierwszy mój język obcy:).Uważam też też że znajomość języka nie gwarantuje że zostaniemy zrozumiane(kwestie mentalności i poziomu rozmówcy).

Ja uczyłamsię w szkole 6 lat a i tak pożal się Boże było.Tu W dE  odbyłam praktyke i jakoś szprecham. Chociaż czasy powinno się znać ja tak uważam,bo Ci starsiludzie nie wiedzą czy to dzieje sie teraz ,czy tak było czy tak będzie.hahahah  a co ma zrobić dement?
Junona powiem tak jak masz pdp ,,na chodzie,, bez demencji to jest fanastyczna okazja aby nauczyć się .Ja właśnie teraz tak mam i z moją babulec ćwiczymy sobie.Za darmo korki z deutscha  hihiihhii
04 czerwca 2014 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Poprwność gramatyczna jest dość ważna. Dzięki poprawnie wymówionemu zdaniu rozmówca wie, co chcemy powiedzieć. Tego trudno się osłuchać, zasady trzeba poznać i poćwiczyć, chociaż w podstawowym zakresie. Dr zwraca uwagę na poprawność językową, poprawia mnie czasami. Ale uczyłam się języka w szkole średniej, więc zasady siłą rzeczy trzeba było na sprawdziany przyswoić. W DE poszerzam za to zakres słownictwa :)))))

Nie no ja mówię o pierwszym wyjedzie,o tym że nie musimy umieć kwieciście na poczatek.I mówię o tym że żadne szkoły nas nie nauczą tego co wyjazdy i przebywanie w tym środowisku.Szkoły są podporą.I nie zapominajmy,że język to jeden z elementów ,które decydują o tym czy sie nadajemy na to stanowisko.Mówię o tym ze te ze słabszym niemcem też musza wyjeżdzać by móc go szkolić.Ale z czasem oczywiście zetrzeba się rozwijać.Jak ze wszystkim,rozwijają się nasze predyspozycje,nasza mowa i umiejętność dokonywania wyboru właściwej agencji(wracając do tematu:))
04 czerwca 2014 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
Junona_S

Nie no ja mówię o pierwszym wyjedzie,o tym że nie musimy umieć kwieciście na poczatek.I mówię o tym że żadne szkoły nas nie nauczą tego co wyjazdy i przebywanie w tym środowisku.Szkoły są podporą.I nie zapominajmy,że język to jeden z elementów ,które decydują o tym czy sie nadajemy na to stanowisko.Mówię o tym ze te ze słabszym niemcem też musza wyjeżdzać by móc go szkolić.Ale z czasem oczywiście zetrzeba się rozwijać.Jak ze wszystkim,rozwijają się nasze predyspozycje,nasza mowa i umiejętność dokonywania wyboru właściwej agencji(wracając do tematu:))

Och Junonka, to ze nie zginiesz w swiecie, nie mam watpliwosci, kazdy Twoj wpis, potwierdza apetyt na zycie, zywiolowosc i spontanicznosc /przemyslana?/ Szkoda, ze nie mam szansy Cie przysposobic, wyobrazam sobie, jak dumna musi byc Twoja mamy z takiej pociechy!!!
04 czerwca 2014 10:12 / 2 osobom podoba się ten post
moim zdaniem czesto wybieramy co najlepsze droga prob i bledow......wazne zeby agencja byla wyplacalna ,co do warunkow wspolpracy czesto siedzimy bo mamy akurat fajne i dobrze platne miejsce.....ja sie przyznam ze nie czsto zmieniam jesli mi jest dobrze ale jesli raz sie na jakiejs agencji zawiode 2 raz nie podejmuje wsolpracy i co najwazniejsze nigdy nie pale za soba mostow :)
04 czerwca 2014 10:50
polećcie firme która płaci skaładki od średniej krajowej i placi w euro nie w złotówkach,i jestem jako pracownik oddelegowany nie w delegacji.
04 czerwca 2014 10:55 / 3 osobom podoba się ten post
kika1

Och Junonka, to ze nie zginiesz w swiecie, nie mam watpliwosci, kazdy Twoj wpis, potwierdza apetyt na zycie, zywiolowosc i spontanicznosc /przemyslana?/ Szkoda, ze nie mam szansy Cie przysposobic, wyobrazam sobie, jak dumna musi byc Twoja mamy z takiej pociechy!!!

Zeszłej wiosny się dowiedziała że niewiele jej zostało i to był nieliczny raz kiedy powiedziała mi że się o mnie nie boi.Że warto było walczyć o mnie (różnymi sposobami-prośba ,płaczem,krzykiem).Że ona wie że jak się potknę to potem to i tak wstanę i pójde dalej,że nie będe siedzieć w kałuży łez.Czasem coś przemyśle a czasem palnę spontanicznie-zawsze mówie "ten kto dużo ma  zajęć, częstsze ma szanse na wpadki.Ale nie robiąc nic nie rozwijamy się" Jak Cię zaprosić do znajomych? Nawet profilu obejrzeć nie mogłam:P
12 czerwca 2014 13:27 / 1 osobie podoba się ten post

Żegnamy reklamy! Moderator

12 czerwca 2014 13:39
groszek

Żegnamy reklamy! Moderator

SPAM!!!!!!
12 czerwca 2014 13:52
fajnie piszesz w stylu opiekunki tylko błedow robisz mniej niz ja:):):)
12 czerwca 2014 14:02
mleczko47

fajnie piszesz w stylu opiekunki tylko błedow robisz mniej niz ja:):):)

Jestem z słowacje, no wyszłam za mąż i mieszkam w polsce. To przepraszam za blędy, polski język jest zbyt trudny No nie o gramatyce tu chcialam gadac.
12 czerwca 2014 14:05
groszek

Jestem z słowacje, no wyszłam za mąż i mieszkam w polsce. To przepraszam za blędy, polski język jest zbyt trudny :-) No nie o gramatyce tu chcialam gadac.

Co Ty dziewczyno ja nie zwracam Ci uwagi sama sadze byki ,a czy Beta to z tej samej agencji o ktora pytasz?A jak jest groszek po Slowacku?
12 czerwca 2014 14:26 / 1 osobie podoba się ten post
tyle to w PL dostaniesz..... 
12 czerwca 2014 14:29
co to znaczy 1300euro minus podroz ????????.