Jak wybrać właściwą agencję zatrudnienia?

30 stycznia 2012 18:48
Dziekuje dziewczyny teraz mi sie toche "rozjasnilo."Czyli albo sie zgodze albo zrezygnuje za duzego wyboru nie mam...!
30 stycznia 2012 19:49
tak od ciebie zalezy i jak przeczytasz umowe
30 stycznia 2012 21:47
W umowach z agencji z tego co wiem zawsze są klauzulę o karach, ale z tego co mi wiadomo, to bardziej chodzi o to by mogli się zabezpieczyć przed arcy nieodpowiedzialną opiekunką - alkoholiczką albo coś w tym stylu.
30 stycznia 2012 22:18
No chyba działa to w dwie strony. W końcu umowa jest pomiędzy agencją i opiekunką. Obydwie strony muszą się jakoś zabezpieczyć.
05 lutego 2012 10:07
No wlasnie mam tez napisane ,ze rodzina nie powinna ingerowac w sposob w jaki sprawuje opieke,jezeli wszystko jest w porzadku.
05 lutego 2012 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ,od jakiegoś czasu jestem niemym użytkownikiem portalu. Dziękuję w imieniu początkujących " za granicą ", jesteście nieocenieni "Prawdziwa kopalnia wiedzy " :)
05 lutego 2012 12:30
tak tutaj jest spokoj i pozadek nikt nikogo nie wysmiewa i wiele tematow moga sie przydac jak nie na wyjezdzie to potem w domu
05 lutego 2012 12:58
Na innach forach rzeczywiscie to az strach tam zagladac.Kompletna porazka.
06 lutego 2012 10:12
Ksysia said:
Nie wiem jak jest na umowie-zleceniu, ja jestem na umowie o pracę. W mojej agencji

proponowali ,mi przejście na umowę-zlecenie, twierdzili, że wszystko będzie bez zmian, nie bardzo wierzę i nie zgodziłam się,

Do gosi, zapytaj przed podpisaniem umowy jakie masz ubezpieczenie.

Na zapas nie marw się jak coś zbijesz czy stłuczesz to powiedz rodzinie otwarcie jak było i po

kłopocie. Jak podopieczna złamie nogę, to dzwoń po krankenwagen i do rodziny - ot i wszystko.

Najważniejsze to nie przejmować się na zapas. Jeśli chodzi o płacenie ZUS-u, to nie wiem, (moja firma płaci od najniższej, reszta to zaliczka i delegacja, albo godzisz się albo rezygnujesz.

Cześć .  Czy mogłabym prosić ciebie o napisanie nazwy tej agencji z której pracujesz na moje GG 6275350  Pozdrawiam .

07 lutego 2012 10:34
bardzo prosze jak możesz napisz na gg 7545397 lum meyla edytaadamek1@wp.pl w jakiej agencji pracujesz ,będe bardzo wdzieczna.
09 lutego 2012 13:40
Dziewczyny doradcie MI!! Jechać przez Agencje(przyslali papiery)Mówią ,że jestem zakwalifikowana!Pani germanistka sprawdzila mój niemiecki i kazała się uczyć gramatyki i zadzwonić na koniec marca,a tu dzis telefon,że mamprzyslać im te papiery już!Agencja z Krakowa.Dodam jeszcze,że do tej pory jeżdziłam"prywatnie",ale mam dość...Pomóżcie!!
09 lutego 2012 14:56
Dzięki Andrea! Nadal nie wiem czy dobrze robie,bo nigdzie nie mogę znalezć nic o tej firmie.Poczytam jeszcze ,poszukam..Pozdrawiam ...
10 lutego 2012 12:24

Nie tutaj takie pytania - moderator

10 lutego 2012 13:22
Do Polin81.Nie mam GG, ale jak chcesz to napisz ma maila' : kulesz.k@o2.pl
10 lutego 2012 13:24
Do Polin81 mam skape ,jak chcesz możemy porozmawiać Krystyna Kulesz. -)