Kosmetyczny hardcore, czyli na ostro

04 lutego 2016 14:44 / 3 osobom podoba się ten post
Lawenda

Ja też robię masaż twarzy i jest lepiej. Wyraźnie lepiej, no ale te 2 krechy.....
Ja tam nie mówię,żeby od razu lifting i takie tam, ale maciupki, maciupeńki, tyci botoksiczek.....
W każdym razie, jesli zrobię, to poinformuję. Gwiazdą filmową nie jestem, która udaje,że wszystko ma od matki natury a wygląd 20-latki w wieku 60 lat zawdzięcza jedynie dobrym genom, ha,ha.
Jak ograniczyć się do drobnych rzeczy a nie walić od razu z grubej rury kilkoma operacjami plastycznymi ( bo to widać i wygląda mocno nieciekawie), to uzyskuje się efekt zbliżony do naturalnego.

Ale można mieć 40-ci a wyglądać na 61 i pól ))) 
04 lutego 2016 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

A ja tak patrzę na siebie w lustrze, patrzę, patrę i napatrzyć się nie mogę....:)
Niedługo jak lwica będę wyglądać, 2 zmarchy między brwiami straszne, wszyscy myślą,że jestem zła albo naburmuszona.
U mnie to efekt stosowania gimnastyki twarzy, na laboratorium urody wyczytałam,że gimnastyka twarzy czyni cuda. Owszem czyni, ale nie cuda.
Tak mi się pięknie mięśnie twarzy wzmocniły,że teraz same pracują, nawet bez udziału mojej woli, no i zmarchy mi się od tej pracy porobiły.
Wszystkim serdecznie odradzam gimnastykę twarzy.
O botoksie pomyslałam 5 minut przed założeniem tematu, jak spojrzałam w lustro. Bałabym się jednak efektu maski.
Natomiast zastanawiam się nad zabiegami wyszczuplającymi. Ćwiczę, mięśnie mam nieźle wyrobione, nie mam nadwagi jako takiej, ale tu i ówdzie jakieś tam wałeczki i wałki są - i są absolutnie nie do ruszenia, bo nawet, jak ważyłam 52 kilo, to boczki lekkie miałam, one są nie do ruszenia, chyba żebym wpadła w anoreksję, ale i wtedy by zostały. :)

O kurcze to dobrze wiedzieć,że taka gimnastyka nie jest dobra:)
Na botoks to ja się raczej nie zdecyduje,-ale kwasy itp to pewnie kiedyś zastosuje:)
04 lutego 2016 15:08 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Poleciałam do lusterka ( bo juz pamięć nie ta ) o Boże wyrwało mi sie....................... nie mam :) dzieki ci panie i za to :-)

Mleczko, no u mnie te zmarszczki , to niestety cecha rodzinna. Genetycznie uwarunkowane, ale jak moge się ich pozbyc, to  dlaczego nie???????  
No nie lubie ich i już.
W każdym razie wiem, bo dowiadywałam się że za wypełnienie ich musiałabym zapłacić 1.000złotych. Tylko jest jedno bardzo wazne ale.......żadna klinika w moim mieście tego nie robi tylko gabinety kosmetyczne.................a to mi sie zupelnie nie podoba.
04 lutego 2016 15:30
Najważniejsze,żeby nie skończyc tak, jak ta koreańska dziewczyna, która obsesję bycia piękna posunęła do absurdu i oto , jak skończyła. A taka sliczna była, nic jej nie brakowało, to musiała sobie wstrzyknąć.....olej spożywczy:
http://www.reportghananews.com/wp-content/uploads/2013/05/Ghana-News156.jpg
04 lutego 2016 15:36
Lawenda

Najważniejsze,żeby nie skończyc tak, jak ta koreańska dziewczyna, która obsesję bycia piękna posunęła do absurdu i oto , jak skończyła. A taka sliczna była, nic jej nie brakowało, to musiała sobie wstrzyknąć.....olej spożywczy:
http://www.reportghananews.com/wp-content/uploads/2013/05/Ghana-News156.jpg

Nie odważę się oworzyć tego linka, już kiedyś widziałam ofiary botoksu. Zastanawiam się, czy jak się któraś z Was zdecyduje na zabieg, to wrzuci na forum zdjęcia przed i po?
04 lutego 2016 15:39 / 1 osobie podoba się ten post
Daria01

Nie odważę się oworzyć tego linka, już kiedyś widziałam ofiary botoksu. Zastanawiam się, czy jak się któraś z Was zdecyduje na zabieg, to wrzuci na forum zdjęcia przed i po?

Obiecuję publicznie na forum, że jak te dwie zmarszczki miedzy brwiami wypełnię / w klinice rzecz jasna/, to zdjecie tego wypełnionego miejsca  wstawię  na forum.
04 lutego 2016 15:44
ewa14

Obiecuję publicznie na forum, że jak te dwie zmarszczki miedzy brwiami wypełnię / w klinice rzecz jasna/, to zdjecie tego wypełnionego miejsca  wstawię  na forum.:-)

A wstawisz zdjęcie przed wypełnieniem? Żeby można było zobaczyć różnicę.
04 lutego 2016 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
Daria01

A wstawisz zdjęcie przed wypełnieniem? Żeby można było zobaczyć różnicę.

No oczywiście. Inaczej nie będzie porównania.
Musi być "przed" i "po"
04 lutego 2016 15:52
ewa14

No oczywiście. Inaczej nie będzie porównania.
Musi być "przed" i "po":-)

Trzymam kciuki za Ciebie! 
04 lutego 2016 15:53
Daria01

Trzymam kciuki za Ciebie! :niech zyje:

Dzięki 
04 lutego 2016 15:54
A ja własnie czytam o masażu metodą Lari Yugai.
04 lutego 2016 16:26 / 2 osobom podoba się ten post
Ja na ostatnim długim urlopie zrobiłam sobie mezoterapie mikro-igłową 3 zabiegi co 2-3 tyg i powiem tak twarz inna napięta ale nie sztuczna delikatnie tylko zmarszczki wygładziło ale już powiedziałam że właśnie te lwie zmarszczki na drugi rok przed weselem syna sobie zrobię i nie konieczni u dr Ambroziaka ceny kosmiczne ale w dobrym poleconym gabinecie kosmetycznym jest za nowościami ale bez przesady lekkie korekty nikomu nie zaszkodziły "co jak co ale starośc Panu Bogu nie wyszła "
04 lutego 2016 16:38
Mycha

A ja własnie czytam o masażu metodą Lari Yugai.

A coś więcej?
04 lutego 2016 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystko jest dla ludzi -byle z umiarem :) osobiście nic jeszcze sobie nie robiłam. Za młoda jeszcze jestem :p
04 lutego 2016 18:47
mzap88

Wszystko jest dla ludzi -byle z umiarem :) osobiście nic jeszcze sobie nie robiłam. Za młoda jeszcze jestem :p

Ja już stara jestem ale nie mam ani jednej zmarszczki ,bo tego zawsze obawiam się bardziej niż ukończenia 50-tki.