Kosmetyczny hardcore, czyli na ostro

04 lutego 2016 19:00 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja już stara jestem ale nie mam ani jednej zmarszczki :niech zyje:,bo tego zawsze obawiam się bardziej niż ukończenia 50-tki. 

To biegusiem dawaj swój przepis. Ale już!!!! :))))
04 lutego 2016 19:23 / 5 osobom podoba się ten post
Lawenda

To biegusiem dawaj swój przepis. Ale już!!!! :))))

No cóż,przepis jest bardzo prosty,wystarczy się nie śmiać- nie ma zmarszczek mimicznych,nie palić-nie ma zmarszczek nad górną wargą,nie dziwić się-nie ma zmarszczki poprzecznej na czole,ziewać z zamknietymi ustami 

Tak powaznie to zakochałam się w produktach z Biochemii Urody. Wichura i Binor chwaliły,a ja tak od niechcieja spróbowałam. Efekt jak po liftingu.
04 lutego 2016 19:34 / 4 osobom podoba się ten post
A wiecie oczywiście skąd kobiety tę "lwią" zmarszczkę między brwiami mają?:)Faceci jej nie mają-w zamian poprzeczne na czole:)

"Wraca facet do domu po wypłacie
Żona pyta:gdzie są pieniądze/zmarszczka się formuje:)/
Facet:jakie pieniądze????????/zmarszczki na czole się tworzą:)/"

hi hi hi
04 lutego 2016 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A wiecie oczywiście skąd kobiety tę "lwią" zmarszczkę między brwiami mają?:)Faceci jej nie mają-w zamian poprzeczne na czole:)

"Wraca facet do domu po wypłacie
Żona pyta:gdzie są pieniądze/zmarszczka się formuje:)/
Facet:jakie pieniądze????????/zmarszczki na czole się tworzą:)/"

hi hi hi

Dobre . Ja słyszałam tylko dlaczego niektórzy faceci łysieją nad uszami 
05 lutego 2016 10:55
ivanilia40

No cóż,przepis jest bardzo prosty,wystarczy się nie śmiać- nie ma zmarszczek mimicznych,nie palić-nie ma zmarszczek nad górną wargą,nie dziwić się-nie ma zmarszczki poprzecznej na czole,ziewać z zamknietymi ustami :lol3:

Tak powaznie to zakochałam się w produktach z Biochemii Urody. Wichura i Binor chwaliły,a ja tak od niechcieja spróbowałam. Efekt jak po liftingu.

Możesz podać te produkty stricte na zmarszczki?
05 lutego 2016 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
Daria01

Możesz podać te produkty stricte na zmarszczki?

Niestety nie podam Ci kremów jakie ja uzywam,bo każdy ma inną cerę i kazdy powinien sam soboe dobrać kosmetyk . Podam Ci stronę Biochemii Urody,sama wybierz odpowiedni produkt : http://www.biochemiaurody.com/index.html
05 lutego 2016 11:09 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Niestety nie podam Ci kremów jakie ja uzywam,bo każdy ma inną cerę i kazdy powinien sam soboe dobrać kosmetyk . Podam Ci stronę Biochemii Urody,sama wybierz odpowiedni produkt : http://www.biochemiaurody.com/index.html

Dzięki!
05 lutego 2016 12:20
Stricte na zmarszczki używam serum z retinolem. Chyba renew się nazywa.
05 lutego 2016 12:26
Czy tu piszemy tylko o zmarszczkach, czy można o innych hardcorowych zabiegach też wspominać ?
05 lutego 2016 12:33 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Czy tu piszemy tylko o zmarszczkach, czy można o innych hardcorowych zabiegach też wspominać ?

Jak na ostro, to na ostro. Można nawet o chirurgii plastycznej miejsc intymnych, jak ktoś ma chęć.
Wczoraj poczytałam o botoksie. Są skutki uboczne, powieka może opaść. Chyba odpadam.
05 lutego 2016 12:38
wichurra2

Stricte na zmarszczki używam serum z retinolem. Chyba renew się nazywa.

Nie No nie Ja w Twoje zmarszczki nie wierzę
05 lutego 2016 12:38
Lawenda

Jak na ostro, to na ostro. Można nawet o chirurgii plastycznej miejsc intymnych, jak ktoś ma chęć.
Wczoraj poczytałam o botoksie. Są skutki uboczne, powieka może opaść. Chyba odpadam.

Nooooo, aż tak to może nie, przynajmniej na razie
Chcialam spytać, czy któraś z Pań popełniła takie coś jak: skarpetki złuszcząjące na stopki rzecz jasna
05 lutego 2016 12:44
Kobietka

Nooooo, aż tak to może nie, przynajmniej na razie :lol3:
Chcialam spytać, czy któraś z Pań popełniła takie coś jak: skarpetki złuszcząjące na stopki rzecz jasna :lol1:

Ło matko, i to ma być to "ostre" ????
Ja już sobie wyobrażałam niewiadomo co....
Skarpetek nie znam, tylko czytałam. A nie lepiej i taniej solidnie wymoczyc i pumeksem albo specjalnymi tarkami?
Ja z kolei jestem ciekawa takiego elektrycznego urządzonka, rzekomo z kryształkami diamentów ( bez nazwy firmy,żeby nie było darmowej reklamy).
Drogie to bardzo, ale może działa?
05 lutego 2016 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Ło matko, i to ma być to "ostre" ????:yo:
Ja już sobie wyobrażałam niewiadomo co....
Skarpetek nie znam, tylko czytałam. A nie lepiej i taniej solidnie wymoczyc i pumeksem albo specjalnymi tarkami?
Ja z kolei jestem ciekawa takiego elektrycznego urządzonka, rzekomo z kryształkami diamentów ( bez nazwy firmy,żeby nie było darmowej reklamy).
Drogie to bardzo, ale może działa?

Jeśli to o czym myślę, czyli do ścierania zrogowaciałej skóry ze stopek, to mam. Nie sądzę, że z kryształkami (kupiłam w Kauflandzie), te kryształy to chyba z tej dobrze znanej i reklamowanej firmy, tak mi się coś wydaje, o ile są tam jakieś w ogóle. No ale do rzeczy: latem tego używałam, moim zdaniem całkiem przyzwoicie ściera, potem kremik i stopki ostatniego lata miałam całkiem spoko
05 lutego 2016 12:52
Kobietka

Jeśli to o czym myślę, czyli do ścierania zrogowaciałej skóry ze stopek, to mam. Nie sądzę, że z kryształkami (kupiłam w Kauflandzie), te kryształy to chyba z tej dobrze znanej i reklamowanej firmy, tak mi się coś wydaje, o ile są tam jakieś w ogóle. No ale do rzeczy: latem tego używałam, moim zdaniem całkiem przyzwoicie ściera, potem kremik i stopki ostatniego lata miałam całkiem spoko :-)

A może kupię, zeskrobię te diamenciki, posklejam i jakis awangardowy pierścionek z diamentami zafunduję? :))))