Nocne obowiązki opiekunki

17 września 2017 20:05 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Wałkujemy ten temat juz dlugo.
Generalnie agencje oferuja opiekę 24 h tylko ze małym druczkiem jest napisane ze przy 3 opiekunkach :-)
Czas pracy w De 40 h tydzień wiec ?.............
Pozostawanie do dyspozycji w dzień czy w godzinach nocnych to również praca
Wiedzą to agencje,wiedzą to rodziny
Tyle teorii a praktyka sobie.
Opiekun w nocy ma spać aby w dzień mógł pracować.
Chyba że ktoś ma w dowodzie KOŃ to może :-)

Koń Przewał ( l) skiego 
18 września 2017 12:18
Witam, ja mam jechac do staruszki, ktora wstaje 4 razy do toalety w nocy. Czy potem mam prawo jakos odespac ta nieprzespana noc? W domu mieszka tez samotna corka i czy wypada mi jej zapytac czy moze poopiekowac sie mama zebym ja sie wyspala... no chociaz w weekend. Moze moje pytanie jest banalne, ale czy jade pierwszy raz na wyjazd i nie wiem jeszcze na co mam sie nastawic. Na pewno nastawiam sie na picie kawy hektolitrami...Pozdrawiam
18 września 2017 12:34 / 4 osobom podoba się ten post
Jolunia58

Witam, ja mam jechac do staruszki, ktora wstaje 4 razy do toalety w nocy. Czy potem mam prawo jakos odespac ta nieprzespana noc? W domu mieszka tez samotna corka i czy wypada mi jej zapytac czy moze poopiekowac sie mama zebym ja sie wyspala... no chociaz w weekend. Moze moje pytanie jest banalne, ale czy jade pierwszy raz na wyjazd i nie wiem jeszcze na co mam sie nastawic. Na pewno nastawiam sie na picie kawy hektolitrami...Pozdrawiam

Ty se musisz i tak ustalic z rodzina kiedy bedziesz miala pauze w pracy,mozesz tyz porozmawiac o wolnym i zobaczysz co ci powiedza. Jak bedziesz wstawac w nocy to se w ciagu dnia odespij,rob drzemki w ciagu dnia bo nie dasz rady. Nie bedziesz caly dzien na nogach przy pdp,staraj sie tyz odpoczywac. Nie nastawiaj sie zle,jedz i zobaczysz jak jest. Wszystko jest do ustalenia z rodzina a jak sie nie da to pisz,sprobujemy cos zaradzic.
18 września 2017 14:17
Jolunia58

Witam, ja mam jechac do staruszki, ktora wstaje 4 razy do toalety w nocy. Czy potem mam prawo jakos odespac ta nieprzespana noc? W domu mieszka tez samotna corka i czy wypada mi jej zapytac czy moze poopiekowac sie mama zebym ja sie wyspala... no chociaz w weekend. Moze moje pytanie jest banalne, ale czy jade pierwszy raz na wyjazd i nie wiem jeszcze na co mam sie nastawic. Na pewno nastawiam sie na picie kawy hektolitrami...Pozdrawiam

Jolunia, Córka chyba do pracy chodzi??,,, napisz jaka miejscowość, lub Imię Podopiecznej, bo ja tam chyba byłam,,,,,,,,,
18 września 2017 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
kochane dziekuje wam bardzo za wsparcie, jak napisalyscie tak zrobilam zadzwonilam do firmy i maja dac mi znac. mam nadzieje ze stana na wysokosci zadania. troche sie tym stresuje, ale mysle ze to normalne. Corka ma swoja firme i pracuje duzo w domu, obiadow niby nie mam dla niej gotowac, ale to takie dziwne, ja bede jadla z podopieczna, a ona bedzie patrzyla. taka troche niekomfortowa sytuacja... trzymajcie dziewczyny kciuki! Jade do Irmgard do Waldorf kod 53498
18 września 2017 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
kochane dziekuje wam bardzo za wsparcie, jak napisalyscie tak zrobilam zadzwonilam do firmy i maja dac mi znac. mam nadzieje ze stana na wysokosci zadania. troche sie tym stresuje, ale mysle ze to normalne. Corka ma swoja firme i pracuje duzo w domu, obiadow niby nie mam dla niej gotowac, ale to takie dziwne, ja bede jadla z podopieczna, a ona bedzie patrzyla. taka troche niekomfortowa sytuacja... trzymajcie dziewczyny kciuki! Jade do Irmgard do Waldorf kod 53498
18 września 2017 16:30
Jolunia58

kochane dziekuje wam bardzo za wsparcie, jak napisalyscie tak zrobilam zadzwonilam do firmy i maja dac mi znac. mam nadzieje ze stana na wysokosci zadania. troche sie tym stresuje, ale mysle ze to normalne. Corka ma swoja firme i pracuje duzo w domu, obiadow niby nie mam dla niej gotowac, ale to takie dziwne, ja bede jadla z podopieczna, a ona bedzie patrzyla. taka troche niekomfortowa sytuacja... trzymajcie dziewczyny kciuki! Jade do Irmgard do Waldorf kod 53498

powodzenia