Humorki i złośliwości podopiecznej

03 grudnia 2018 19:54 / 3 osobom podoba się ten post
Czy Wasi pdp.tez mają niedosłuch i przekręcają słowa? Ja czasem muszę az przekrzykiwać tv.bo jak za cicho to już nic nie usłyszy i bym musiała opowiedzieć całość.A jak zegar wybija to chrzakam głośno i pokaslujeżeby nie usłyszała 9,10 tylko mniej(wieczorem)inaczej bym była wolna ok.23
03 grudnia 2018 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
Dobry patent z tym kaszlem .
Mój dziadek ma aparaty ale i tak muszę dwa razy powtarzać a babcia żyje w swoim świecie i mało co słyszy . Dziś przespała prawie cały dzień na krześle i w fotelu . Przysnęła z kubkiem kawy w ręku jakieś to dziwne ale może pogoda też na nią działa bo ciśnienie ma dobre .
03 grudnia 2018 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
W wieku mocno dojrzałym trudno o dobry słuch . Ja to nawet wole przygłuchą podopieczną, zawsze mozna zwalic coś, że niedosłyszała . I problem z glowy
03 grudnia 2018 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

W wieku mocno dojrzałym trudno o dobry słuch . Ja to nawet wole przygłuchą podopieczną, zawsze mozna zwalic coś, że niedosłyszała . I problem z glowy:hejka:

Haha pewnie że tak .. 
04 grudnia 2018 08:29 / 1 osobie podoba się ten post
Moja aktualna pdp nie lubi jak się głośno do niej mówi , ale tv to słucha chyba na 50/50!
04 grudnia 2018 08:38 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Moja aktualna pdp nie lubi jak się głośno do niej mówi , ale tv to słucha chyba na 50/50!

Delikatna jakaś czy cuś  Ja też słucham głosno, ale tylko tego co lubię ,( muzyka) podgłasniam w trakcie . Cięzko staremu czlowiekowi przyznać się do ułomności . Takie życie 
04 grudnia 2018 16:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Delikatna jakaś czy cuś :-) Ja też słucham głosno, ale tylko tego co lubię ,( muzyka) podgłasniam w trakcie . Cięzko staremu czlowiekowi przyznać się do ułomności . Takie życie :hejka1:

Nie wiem jak wy ale ja się staram zawsze mówić swoim pdp, że jeszcze nieźle się trzymają na swój wiek. U mnie to zazwyczaj działa i babcia się cieszy że ją chwalę. Zawsze mówi że głupoty gadam ale taka pewniejsza siebie się zdaje. Nie z każdym tak się da.
04 grudnia 2018 19:43
basiabasia71

Nie wiem jak wy ale ja się staram zawsze mówić swoim pdp, że jeszcze nieźle się trzymają na swój wiek. U mnie to zazwyczaj działa i babcia się cieszy że ją chwalę. Zawsze mówi że głupoty gadam ale taka pewniejsza siebie się zdaje. Nie z każdym tak się da.

Moja pdp ma się dobrze , przynajmniej cieleśnie , też ja motywuje , garderobę codziennie dobieramy , balsamy.  Kremy , lakiery. Ona też mnie komplementuje , ale jak ma faze to jedzie jak po psie
05 grudnia 2018 08:40 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

Nie wiem jak wy ale ja się staram zawsze mówić swoim pdp, że jeszcze nieźle się trzymają na swój wiek. U mnie to zazwyczaj działa i babcia się cieszy że ją chwalę. Zawsze mówi że głupoty gadam ale taka pewniejsza siebie się zdaje. Nie z każdym tak się da.

Każdy sposob jest dobry zeby był święty spokój . Trzeba wyczucia i troche  właściwego  podejścia, a zarazem cały czas innego, do poszczególnych podopiecznych . Ja jestem z tych co to nie wtrąca się w nieswoje sprawy . Ale tez podkadzę od czasu do czasu . 
05 grudnia 2018 18:07 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Moja pdp ma się dobrze , przynajmniej cieleśnie , też ja motywuje , garderobę codziennie dobieramy , balsamy.  Kremy , lakiery. Ona też mnie komplementuje , ale jak ma faze:-) to jedzie jak po psie:chaplin:

Potrafią być czasem upierdliwi :/ dlugo musiałam się użerać ale wreszcie trafiłam do babci z którą nawiązałam dobrą relację :)) Oby więcej takich!
31 stycznia 2019 23:34 / 2 osobom podoba się ten post
O rany ..jakbym czytala o mojej pdp.
Wieczorem wlacza jej sie faza pt.czepialstwo I daje czadu. 
Uwazam ze wstretne jest traktowanie nas jak worek treningowy przez zdrowe umyslowo osoby ..tylko dlatego ze taki maja charakter lub kaprys .Podstawa to nie dac sie wyprowadzic z rownowagi bo odpyskowanie nawet lekkie chyba nie jest wyjsciem? A moze jest?
Osoby demencyjne sa wg mnie calkowicie usprawiedliwione.
Ale jesli sa calkowicie swiadome (jak moja pdp) to praca z taka osoba to koszmar .Zwykle u tych sorry upierdliwych opiekunki zmieniaja sie jak w kalejdoskopie...
Szkoda zdrowia i nerwow .
Ja mialam demencyjna pania 2 lata temu i byla przekochana .Czasami chodzila po nocach ale jak kontaktowala w dzien byla przemila I po prostu miala dobry charakter ...Takze ja osobiscie moge prac z osoba demencyjna ale z kims o malpio zlosliwym charakterze to juz absolutnie nie .
31 maja 2019 13:38
Kama84

Ale wiecie co ,przeraziłam się jak usłyszałam dziś od jednej z opiekunek, że od czasu do czasu PDPieczna wymaga żeby robić jej dobrze ręką lub wibratorem. W szoku byłam, czego to te Szwaby nie wymyślą. Wystraszyłam się jak dziecko, żeby mnie to nie spotkało. brrrr :blee:

Miałam przypadek gdzie podopieczna wieczorem chciała żeby jej szczotkować plecy. Była wtedy rozebrana do połowy. Jednego razu położyła się na tych plecach i chciała żeby ją "szczotkować" po piersiach. Zdecydowanie odmówiłam. Później kolejna -strasznie podniecała się kiedy myłam jej okolice odbytu. Trzeba było to zrobić bo była tam brudna. Starałam się zrobić to jak najszybciej żeby nie przeciągać sprawy. 
To było w DE. W DE słyszałam jeszcze o jednym miejscu w miejscowości Krefeld gdzie jeden ze starszych panów proponuje różnego rodzaju masaże i dobrze za to płaci. Ktoś mi o tym opowiadał. Podobno jedna z opiekunek, Czeszka, wyjechała stamtąd ALFA ROMEO.
 
W Polsce kiedy pracowałam wcześniej jako opiekunka miałam nieprzyjemne sytuacje ze strony mężczyzn np. próby dobierania się, masturbacja na moich oczach.
 
Powiem tak- ja bym się na takie coś nie zgodziła. Ostatnio był tu film z serii Tatort o opiekunce która pomogła zejść z tego świata dwóm starszym mężczyznom, bo ją molestowali. Było to w Ludwigsburgu, na faktach autentycznych.
 
Ja dziękuję za takie coś!!!!
 
31 maja 2019 13:46
Sabina1974

Miałam przypadek gdzie podopieczna wieczorem chciała żeby jej szczotkować plecy. Była wtedy rozebrana do połowy. Jednego razu położyła się na tych plecach i chciała żeby ją "szczotkować" po piersiach. Zdecydowanie odmówiłam. Później kolejna -strasznie podniecała się kiedy myłam jej okolice odbytu. Trzeba było to zrobić bo była tam brudna. Starałam się zrobić to jak najszybciej żeby nie przeciągać sprawy. 
To było w DE. W DE słyszałam jeszcze o jednym miejscu w miejscowości Krefeld gdzie jeden ze starszych panów proponuje różnego rodzaju masaże i dobrze za to płaci. Ktoś mi o tym opowiadał. Podobno jedna z opiekunek, Czeszka, wyjechała stamtąd ALFA ROMEO.
 
W Polsce kiedy pracowałam wcześniej jako opiekunka miałam nieprzyjemne sytuacje ze strony mężczyzn np. próby dobierania się, masturbacja na moich oczach.
 
Powiem tak- ja bym się na takie coś nie zgodziła. Ostatnio był tu film z serii Tatort o opiekunce która pomogła zejść z tego świata dwóm starszym mężczyznom, bo ją molestowali. Było to w Ludwigsburgu, na faktach autentycznych.
 
Ja dziękuję za takie coś!!!!
 

Ta Czeszka podobno Alfa Romeo wyjechała .
Ano skoro podobno,to zostawmy ja w spokoju i nie powtarzamy tego dalej
Pssss...
31 maja 2019 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
Nie podałam żadnego nazwiska ani namiarów...
 
31 maja 2019 13:56
Sabina1974

Nie podałam żadnego nazwiska ani namiarów...:chaplin:
 

Świetnie  zauważyłam