Domek Baby Jagi

02 maja 2016 11:59 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Delir?Czyżby delirium tremens-majaczenie alkoholowe,zaburzenia świadomości ,urojenia,omamy?PDP popijała?Wiesz coś nt.temat.W połączeniu z demencją i depresją ekstra wybuchowa mieszanka.Ale wg mnie to większym problemem jest córcia....Tradycyjnie ,jak to u większości niemieckich dzieci:zero świadomości co do choroby rodzica,zero współpracy,czasem lepiej żeby mieszkali na drugiej półkuli:)Bardziej przeszkadzają jak pomagają:(

Masz calkowita racje ,zupelnie tego nie rozumiem,jak dzieci nie moga tzn nie chca widziec choroby swojego rodzica?Traktuja jak osobe zdrowa.
Co do alkoholowego problemu ,to nic nie wiem ,moge przypuszczac ze chyba byl.W piwnicy jest ogromny barek ,czy naduzywala ?? ,W domu u mnie tez jest barek caly zapelniony,bo zwoze alkohole z Niemiec ,ale jest jako ozdoba i nie wiem na kogo czeka  
02 maja 2016 12:48 / 4 osobom podoba się ten post
No i co ? może nie znam się na medycynie ? te lasencja ( a żeby Cię z tym zgubieniem kg ) z barku to se śmiało wypijajcie i nalewajcie wody - też będzie ozdoba ...Nie słyszałaś , nie widziałaś za dawnych " ciężkich czasów " jak niektórzy w łazienkach mieli całe półki zastawione opakowaniami po dezodorantach , żeby ładniej , bogaciej było ? ....maleńkie pytanko : znaczy , że co ? że piwniczki Niemcom opróżniasz ......Na poważnie : wiem , że kupujesz , że zwozisz alkohole , bo przy mnie kilka razy w Rewe kupowałaś ......ale promocyjne ceny były !
02 maja 2016 13:16 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No i co ? może nie znam się na medycynie ? :-):-):-) te lasencja ( a żeby Cię z tym zgubieniem kg :-) ) z barku to se śmiało wypijajcie i nalewajcie wody - też będzie ozdoba :-)...Nie słyszałaś , nie widziałaś za dawnych " ciężkich czasów " jak niektórzy w łazienkach mieli całe półki zastawione opakowaniami po dezodorantach , żeby ładniej , bogaciej było ? ....maleńkie pytanko : znaczy , że co ? że piwniczki Niemcom opróżniasz :lol3:......Na poważnie : wiem , że kupujesz , że zwozisz alkohole , bo przy mnie kilka razy w Rewe kupowałaś ......ale promocyjne ceny były ! :-)

Bo jakby Madzia taka dobra koleżanka była to by nas zaprosiła zrobilibyśmy miejsce na buteleczki  a tak wywietrzy sie co jeszcze szkoda a za dawnych czasów w kuchni na meblach miała puszki po piwie ale głupota teraz mój chciał mnie wrobić w szklanki do piwa wszystko ładnie zapakowane w kartoniki opisane czeka na nowa imprezownie u obecnego Pdp jest taka piwnica z piwniczka alkoholową z imprezownia nawet kominek i tak patrze patrzę i myslę że za kilkadziesiąt lat moja będzie tak wyglądać zagracona wszelakimi szklaneczkami kieliszeczkami i pajęczynami kurzem wszystko na kupie al e co się wybawimy i wypijemy to nasze
02 maja 2016 13:26 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No i co ? może nie znam się na medycynie ? :-):-):-) te lasencja ( a żeby Cię z tym zgubieniem kg :-) ) z barku to se śmiało wypijajcie i nalewajcie wody - też będzie ozdoba :-)...Nie słyszałaś , nie widziałaś za dawnych " ciężkich czasów " jak niektórzy w łazienkach mieli całe półki zastawione opakowaniami po dezodorantach , żeby ładniej , bogaciej było ? ....maleńkie pytanko : znaczy , że co ? że piwniczki Niemcom opróżniasz :lol3:......Na poważnie : wiem , że kupujesz , że zwozisz alkohole , bo przy mnie kilka razy w Rewe kupowałaś ......ale promocyjne ceny były ! :-)

Ogladam z daleka tylko buteleczki powleczone kurzem ,bo za chiny do nich nie dotrzesz ,nogi nie ma gdzie postawic,cala piwnica tzn jedno pomieszczenie bylo urzadzone chyba na party,widac duzy bufet,krzesla wysokie,dobrze ze wysokie,przynajmniej wiem ze to krzesla)  
02 maja 2016 19:40 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Ogladam z daleka tylko buteleczki powleczone kurzem ,bo za chiny do nich nie dotrzesz ,nogi nie ma gdzie postawic,cala piwnica tzn jedno pomieszczenie bylo urzadzone chyba na party,widac duzy bufet,krzesla wysokie,dobrze ze wysokie,przynajmniej wiem ze to krzesla) :-) 

Przynajmniej jest na czym usiasc jak sie juz kiedys dopchasz 
02 maja 2016 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Przynajmniej jest na czym usiasc jak sie juz kiedys dopchasz :-)

A tam ,po co siadac,jest bar z rura ,moge zatanczyc,tylko widzow brak 
02 maja 2016 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

A tam ,po co siadac,jest bar z rura ,moge zatanczyc,tylko widzow brak :lol3:

A po ile bilety?
02 maja 2016 19:44 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

A tam ,po co siadac,jest bar z rura ,moge zatanczyc,tylko widzow brak :lol3:

Jage wez na dol,albo mnie zapros,ja chetnie potowarzysze,w dopychaniu sie do flaszek tez ;) Pozniej zatanczymy tango ,a na koniec pogo 
02 maja 2016 19:45 / 3 osobom podoba się ten post
espana69

A po ile bilety?

Darmocha,no chyba ze moja Jaga zadecyduje inaczej 
02 maja 2016 19:47 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Darmocha,no chyba ze moja Jaga zadecyduje inaczej:-) 

Zaklep mi erste platz i czekaj.Nadciagne z Aachen i znienacka.
02 maja 2016 19:47 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jage wez na dol,albo mnie zapros,ja chetnie potowarzysze,w dopychaniu sie do flaszek tez ;) Pozniej zatanczymy tango ,a na koniec pogo :lol2:

Dawaj,bedzie ostro...
02 maja 2016 19:48 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

Zaklep mi erste platz i czekaj.Nadciagne z Aachen i znienacka.

Mam sie juz bac??
02 maja 2016 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Dawaj,bedzie ostro...

Juz jest a rura jeszcze pusta...Strach pomyslec co bedzie pozniej.
02 maja 2016 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Dawaj,bedzie ostro...

A gdzie Ty jestes? Bo mnie nie trzeba dwa razy powtarzac  Jak blisko ode mnie to sie zdziwisz 
02 maja 2016 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Mam sie juz bac??

Pomalu mozesz...Lubie show i fruwajace gatki...