Mój pierwszy wyjazd - co zabrać?

20 września 2013 00:10 / 1 osobie podoba się ten post
Navigacje zawsze mam z soba :) babcinka swoje a navi prowadzi do celu :) bo inaczej bym wyladowala w Boon zamiast w Dusseldorfie - Unterbach oczywiscie< lapek , knigi caly plecak :) no i czas leci niesamowicie 11 dni do mety :)
20 września 2013 18:09
Nawigacja jest potrzebna w obcym miejscu.Zwłaszcza jak się jedzie autem.
Właśnie załatwiam telefon z nawigacją.Super sprawa.Widziałam to w akcji.
Do domu jak po sznurku.
20 września 2013 18:13
dubel mi wyszedł
20 września 2013 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
momus7

Nawigacja jest potrzebna w obcym miejscu.Zwłaszcza jak się jedzie autem.
Właśnie załatwiam telefon z nawigacją.Super sprawa.Widziałam to w akcji.
Do domu jak po sznurku.

Pod warunkiem ,że do jeziora nie poprowadzi albo w szczere pole,co się ponoć zdarza - ja jakos nie mam zaufania i negatywne doświadczenia.Kiedyś tak nas poprowadzila ,że 30km pod góre niepotrzebnie jechaliśmy a mozna było 5 dookoła tej górki....Jak gdzies jedziemy to mąż prowadzi  aja robię za pilota:).Choc w busach obserwuje i tu jest bardzo przydatna.Może to chodzi o to ,ze musi być aktualizowana?Nie wiem,nie znam się:)
20 września 2013 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Jak jechałam do Niemiec tak nas nawigacja pokierowała że byliśmy we Francji
20 września 2013 20:39
Tak Kasiu Masz racje nawi musi byc aktualizowana.
Jak jechalismy na wczasy wlasnie nie miala aktualizacji i wprowadzila nas w droge,he,he ,ze sie takie zdarzaja poprostu w pewnym momecie ulina sie skonczyla i szlus.
A z kolei teraz nidawno jak maz Mnie wiozl do Berlina zaprowadzila Mnie pod same drzwi.Bylam pelna zachwytu co do sprzetu,po tym incydecie latem.
20 września 2013 20:52
Ja Wam powiem tak - nawigacja w obcym mieście - bardzo przydatna.
Nawigacja na trasie - no może być, ale i tak trzeba sobie najpierw mapę sprawdzić i wiedzieć mniej więcej jak trzeba jechać. Bo w mieście jak nas poprowadzi trochę bardziej okrężną drogą, to nadrobimy kilka kilometrów góra. Za to na autostradzie to już mogą być dziesiątki kilometrów.
Z tymi aktualizacjami to też nie można być pewnym. Ja kupiłam sobie z miesiąc temu nową nawigację, zaktualizowałam ją jeszcze i co? I nie pokazuje jeszcze odcinka autostrady Nowy Tomyśl - Świecko, a ta autostrada to od roku już istnieje. Więc nie wiem, czy wydawcy tych map tak z opóźnieniem działają, czy co.
23 maja 2014 09:13 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, 
 
jestem tu nowa, przede mną pierwszy wyjazd na 6 tygodni, czy mogę wziąśc gitarę na pierwszy wyjazd ? W czasie wolnym chciałabym sobie cicho poćwiczyć.  Musze pytać o pozwolenie agencję, z której jadę ?
23 maja 2014 09:23 / 2 osobom podoba się ten post
Na Twoim miejscu kolezanko zapytalabym rodziny czy nie maja nic przeciwko temu .
23 maja 2014 09:25 / 5 osobom podoba się ten post
pomarzy

Witam, 
 
jestem tu nowa, przede mną pierwszy wyjazd na 6 tygodni, czy mogę wziąśc gitarę na pierwszy wyjazd ? W czasie wolnym chciałabym sobie cicho poćwiczyć.  Musze pytać o pozwolenie agencję, z której jadę ?

Możesz , ja Ci pozwalam :)))))))))DDDDDD
23 maja 2014 09:25 / 3 osobom podoba się ten post
pomarzy

Witam, 
 
jestem tu nowa, przede mną pierwszy wyjazd na 6 tygodni, czy mogę wziąśc gitarę na pierwszy wyjazd ? W czasie wolnym chciałabym sobie cicho poćwiczyć.  Musze pytać o pozwolenie agencję, z której jadę ?

Agencji to raczej nic do tego co zabierasz na wyjazd,możesz zabrać cała orkiestre ale może byc gorzej z rodziną,im może przeszkadzac wiesz niektórzy starsi ludzie wolą kompletna ciszę i trzeba to uszanowac.
23 maja 2014 09:28 / 5 osobom podoba się ten post
pomarzy

Witam, 
 
jestem tu nowa, przede mną pierwszy wyjazd na 6 tygodni, czy mogę wziąśc gitarę na pierwszy wyjazd ? W czasie wolnym chciałabym sobie cicho poćwiczyć.  Musze pytać o pozwolenie agencję, z której jadę ?

a ja myslę ,że możesz,nawet jesli w domu nie będzie warunków do grania to mozesz to robić na przerwie w parku lub w każdym innym miejscu..........
23 maja 2014 09:45 / 2 osobom podoba się ten post
Kasia jestem miło mi :) o ile koordynatorka, która przyjedzie po mnie na dworzec mi jej nie zarekwiruje to do domu ją dowiozę,babcia tez nie wiem jak zareaguję, bo nie pytałam, tej babci raczej samej nie mogę zostawić, ona jest wdową, rodziny nie ma, wiec nie wyjdę sobie sama do parku czy gdzieś, a jeśli lubi ciszę to nie pogram, ale poćwiczę chociaż układ palców...
23 maja 2014 09:50 / 3 osobom podoba się ten post
pomarzy

Kasia jestem miło mi :) o ile koordynatorka, która przyjedzie po mnie na dworzec mi jej nie zarekwiruje to do domu ją dowiozę,babcia tez nie wiem jak zareaguję, bo nie pytałam, tej babci raczej samej nie mogę zostawić, ona jest wdową, rodziny nie ma, wiec nie wyjdę sobie sama do parku czy gdzieś, a jeśli lubi ciszę to nie pogram, ale poćwiczę chociaż układ palców...

A kto Ci zabroni gitare zabrać? Najwyżej zabronią Ci na niej grać, ale wziąć możesz, co komu do tego co trzymasz w swoim pokoju, a może akurat uda się i będziesz mogła grać. PS. Mam nadzieje że nie rozmawamy o gitarze eletrycznej ;-)
23 maja 2014 09:53
pomarzy

Witam, 
 
jestem tu nowa, przede mną pierwszy wyjazd na 6 tygodni, czy mogę wziąśc gitarę na pierwszy wyjazd ? W czasie wolnym chciałabym sobie cicho poćwiczyć.  Musze pytać o pozwolenie agencję, z której jadę ?

Myślę, że to dobry pomysł na odstresowanie, na pierwszym wyjeździe, ale koniecznie musisz się zapytać zaraz po przyjeżdzie, kiedy i jak możesz korzystać z tego dobrodziejstwa, bo trzeba szanować zdanie PDP, ale może być tak i tego tobie życzę,że podopieczni chętnie Cię posluchają, a jak nie to park i luz bluz...........