Sanatorium na emeryturze i nie tylko - co, jak i gdzie

04 października 2017 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Mądra dziewczynka :-)

 
04 października 2017 23:04 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

:eureka: 

No i rozbawiłaś mnie przed snem .Kuruj się i wypoczywaj , nigdy nie byłam,ale ponoć jest fajnie,przyjaciółka była z mężem w ubiegłym roku....i pogody jeszcze życzę 
04 października 2017 23:06 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Ustroń.od 14.10 do 04.11.

Ustroń i okolice znam bardzo dobrze.
Dobry klimat, jest też gdzie pospacerować.
Cieszę się,ze się zdecydowałaś.
04 października 2017 23:09 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

No i rozbawiłaś mnie przed snem .Kuruj się i wypoczywaj , nigdy nie byłam,ale ponoć jest fajnie,przyjaciółka była z mężem w ubiegłym roku....i pogody jeszcze życzę :buziaki2:

Alaska:)Z mężem???A kto to drzzewo do lasu zabiera???hi hi hi.Może się razem wybierzemy kiedyś?:)Same:)
04 października 2017 23:12 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Alaska:)Z mężem???A kto to drzzewo do lasu zabiera???hi hi hi.Może się razem wybierzemy kiedyś?:)Same:)

W takim towarzystwie, to ja też chcę pojechać.
04 października 2017 23:15 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

W takim towarzystwie, to ja też chcę pojechać.

Ale plan jest taki,że nasze Ciasteczka zostają w domkach i te zaobrączkowane i te nie ,też:):):)Sorki.
05 października 2017 05:32 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Ustroń.od 14.10 do 04.11.

Michasiu, tylko 34km od Ustronia mieszkam, pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wypoczynku.
05 października 2017 07:14 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Alaska:)Z mężem???A kto to drzzewo do lasu zabiera???hi hi hi.Może się razem wybierzemy kiedyś?:)Same:)

No,z mężem ,razem se składali ,razem se pojechali ( Krynica ) ale średnią wieku na turnusie ładnie podnieśli 
05 października 2017 07:17 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

W takim towarzystwie, to ja też chcę pojechać.

A jak zechcemy podleczyć tzw." babskie sprawy" to też chcesz? Wiem Cygan dla towarzystwa dał się powiesić,ale , żeby aż tak? 
 
05 października 2017 10:39 / 9 osobom podoba się ten post
Alaska

No,z mężem ,razem se składali ,razem se pojechali ( Krynica ) ale średnią wieku na turnusie ładnie podnieśli :-)

Z moim mężem to tydzień może bym i wytrzymała w tym sanatorium.Ale z obcym mężem czemu nie.?
05 października 2017 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Z moim mężem to tydzień może bym i wytrzymała w tym sanatorium.Ale z obcym mężem czemu nie.?

Aaa," krzakoterapia" Ci się marzy, ale tam takich względnych w latach i urodzie,to tyle ,co kot napłakał,a jaka konkurencja....toż ,te harpie są zdolne oczy wydrapać ( statystycznie żyjemy dłużej niż meny) ,no, naopowiadali trochę o tej kuracji Ci moi przyjaciele 
05 października 2017 11:11 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Aaa," krzakoterapia" Ci się marzy, ale tam takich względnych w latach i urodzie,to tyle ,co kot napłakał,a jaka konkurencja....toż ,te harpie są zdolne oczy wydrapać ( statystycznie żyjemy dłużej niż meny) ,no, naopowiadali trochę o tej kuracji Ci moi przyjaciele :hihi:

Nie jest tak źle...byłem...przeżyłem...nie zjadly mnie ani się nie pobily... nawet same ustalily, której kolej do następnego tańca...
05 października 2017 11:54 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Aaa," krzakoterapia" Ci się marzy, ale tam takich względnych w latach i urodzie,to tyle ,co kot napłakał,a jaka konkurencja....toż ,te harpie są zdolne oczy wydrapać ( statystycznie żyjemy dłużej niż meny) ,no, naopowiadali trochę o tej kuracji Ci moi przyjaciele :hihi:

Mój małżon był dwa razy i ja zajechałam też z nim,parę dni pobyłam,pod mankiet pociągałam ,co by wszystkie chętne zniechęcić.
Wódkę tylko potem z kolegami pili.
05 października 2017 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dzięki Kobietki.teraz mam dylemat, do jutra z tym się przespię- jechac albo zrezygnowac?

Jechac!!! Se odpoczniesz i sie zregenerujesz to ci dobrze zrobi. Tyla czasu trza pracowac jak masz juz termin to bym nie rezygnowala. Nalezy ci sie wolne i odpoczynek
05 października 2017 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Jechac!!! :radosc1: Se odpoczniesz i sie zregenerujesz to ci dobrze zrobi. Tyla czasu trza pracowac jak masz juz termin to bym nie rezygnowala. Nalezy ci sie wolne i odpoczynek :aniolki: