Co dzisiaj gotujesz na obiad? #9

11 października 2016 08:19 / 4 osobom podoba się ten post
Mielone,buraczki ,ziemniaczki:)
11 października 2016 08:20 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa kalafiorowa na dwa dni.
11 października 2016 08:41 / 11 osobom podoba się ten post
Dziś obiad jem na dolinach ...i teraz peany : wczoraj Kasia wróciła z zakupów . Oczom mym ukazał się niesamowity widok : jedna z toreb zawierała tylko i wyłącznie zakupy MIĄSKOWE !!! Uśmiech miałam tak rozanielony , że myślałam już , żem tym aniołem jest a Kasia jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i .....jak nie wyskoczy : które , jakie " miąsko " pani sobie na jutrzejszy obiad życzy ? odpowiedziałam , że " obojetnie , aby ino miąsko było " a ona mi na to : " nie ma obojętnie , proszę natychmiast mi tu odpowiedziec jakie ?!!! " ....nie będę się rozpisywała , ale zażyczyłam sobie mielone ....co tam , przyznami się Wam , że ten błysk w jej oku to był jakiś jakby niebezpieczny - wolalam nie ryzykować ... i się będzie jadło dzisiaj " kokleciki " a co !
11 października 2016 08:50 / 4 osobom podoba się ten post
No to powiem wam. Dzis fasolka po bretońsku będzie. W garze bigosik (bynajmniej nie myśliwski)dochodzi. Musi tłusto byc. A co!
11 października 2016 10:38 / 4 osobom podoba się ten post
Muszę mieć na środę coś ugotowane ,bo to dzień kąpielny mojej Pdp.Nie ma czasu na gary.Dla Pdp.ew.naleśniki dorobię i git.
Mięso dla mnie ewentualnie.he.he.
11 października 2016 11:28 / 5 osobom podoba się ten post
Też poszalałam - krupnik na dwa dni :pomponiara:
11 października 2016 11:31 / 4 osobom podoba się ten post
Ja sobie zrobilam dzisiaj cukinie z przepisu Ani37-pyszna :) Nie wiem czy tak powinna wygladac ale niewazne. 
Na obiad jajka sadzone, mizeria i ziemniaki. 
11 października 2016 11:39 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś papryka faszerowana, do tego miks gotowanych warzyw :)
11 października 2016 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja sobie zrobilam dzisiaj cukinie z przepisu Ani37-pyszna :) Nie wiem czy tak powinna wygladac ale niewazne. 
Na obiad jajka sadzone, mizeria i ziemniaki. 

Wygląda jak oberżyna,a wygląda smakowicie.
11 października 2016 12:50 / 4 osobom podoba się ten post
No nie tak jak Ty- głucho, chłodno i reklama koszulki.
11 października 2016 12:57 / 2 osobom podoba się ten post
Moje: seler naciowa pomidor i rolada wołowa, trochę przegiełam powinno być gotowane, a Pdp już degustuje. zjedzone popite i czekamy na wizytacje Córki.
11 października 2016 13:12 / 3 osobom podoba się ten post
Rybka pieczona w ziołach i czosnku + surówka z surowego buraka.
Ziemniaków mogłabym w ogóle nie jeść (kupuję głównie pod kątem Córy), za to ryż w szafce mam zawsze :)
Jeszcze końcówka :(( czerwonego barszczu (oj, przegięłam z nim wczoraj;) Ostatnio faza na buraki ;D Widocznie organizmowi czegoś brak.. Chociaż.. latem mogłabym każdego dnia jeść botwinę. Tu mojego entuzjazmu nie podziela Córka, Która mogłaby na zmianę koperkową i pomidorową :)
Wszystkim miłego pichcenia i smacznego ;))
11 października 2016 13:14 / 2 osobom podoba się ten post
Linsensuppe und fertig.
11 października 2016 13:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dziś zgodnie z wczorajszym zamówieniem kuchnia przygtowała frykadelki,ziemniaki i surówkę z buraczków/buraczki,jabłko,czerwona papryka,cukier,pieprz,kapka oliwy,pietruszka zielona i jogurt naturalny/Zadowoleni stołownicy przedłużyli abonament na kolejne 10 dni:):):)
11 października 2016 14:04 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

A co za ziola serwujesz na wierzchu? Bo ja nie wiem co mozna na krewety posypac ze swiezych ziol? Oswiecisz mnie? ;)

Bazylia, pietruszka i oregano.