Dwa samotne serca spotkały się

18 lutego 2012 18:14

Witam serdecznie-panie opiekunki,jestem tu nowy,na imię mam jurek,myślę że z wyrozumiałością przyjmiecie mnie do swego grona.Od począdku marca,szukam pracy w opiece w de.,język słaby ale w kwestiach podstawowych się dogadam,nalepiej z kimś na wymianę.Forma zatrudnienia jest dla mnie w tej chwili najmniej  istotna,bardziej nacisk,kładę na zdobycie,większego doświadczenia jakby nie było w nowej profesji.Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu,zatrudnienia,byłbym niezmiernie wdzięczny.Dziękuję z pozdrowieniami dla wszystkich opiekunek.

18 lutego 2012 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
Ale przystojny jesteś:)no niestety nie moge Ci pomóc bo też szukam pracy:)ale popatrzeć chyba moge:)
18 lutego 2012 18:23 / 1 osobie podoba się ten post
Jurgen,witamy Cie serdecznie na naszym forum

Spróbuj nawiązać kontakt z Januszem,naszym dotychczasowym rodzynkiem,być moze podpowie Ci które agencje zatrudniają mężczyzn opiekunów,poniewaz niestety trzeba to powiedzieć otwarcie wiele agencji stosuje dyskryminacje i mężczyzn nie zatrudniają.Życzymy Ci powodzenia i pozdrawiamy.
18 lutego 2012 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj Jurgen też szukam pracy więc nie mogę ci służyć pomocą.Jesteś młody silny więc szybko Cię znajdą pośrednicy .Dobrze że jesteś na tym portalu ,bo agencje tu zaglądają.Powodzenia
18 lutego 2012 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
Jurgen !witamy Cie w naszym gronie !
18 lutego 2012 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Witam następnego męszczyznę na naszym forum. Jest nam bardzo miło że zaczynają się u nas pojawiać takie przystojniaki.

Powodzenia!
18 lutego 2012 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
Witamy w naszym "babskim" gronie.Milo nam.
18 lutego 2012 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
O widze że Kolega ma już więcej fanek:)wcale się nie dziwie:)chyba zaczne zaglądać tutaj częściej:)mam nadzieje że masz poczucie humoru....:)
19 lutego 2012 05:20 / 1 osobie podoba się ten post
Witam (oby)drugiego rodzynka!!!Nie dawno na jakimś portalu ogłoszeniowym czytalam ,że potrzebny jest opiekun.Niestety nie pamiętam na jakim.Poszukaj ,na pewno coś znajdziesz! Pozdrawiam wszystkich:))Miłej niedzieli...
19 lutego 2012 08:35
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie,jednocześnie jest mi niezmiernie miło znaleźć się w gronie tylu sympatycznych kobiet-nie powiem osób,gdyż jak zdążyłem zauważyć,oprócz Janusza prawdopodobnie ,będę drugi.Serdecznie,wszystkich pozdrawiam-miłej niedzieli.
19 lutego 2012 10:02
mala said:
Ale przystojny jesteś:)no niestety nie moge Ci pomóc bo też szukam pracy:)ale popatrzeć chyba moge:)

Dziękuję ci za miłe słowa-popatrzeć oczywiście,że możesz-ale w tym temacie szukałbym kompromisu z twej strony,abym i ja mógł popatrzeć...

19 lutego 2012 10:28
mala said:
O widze że Kolega ma już więcej fanek:)wcale się nie dziwie:)chyba zaczne zaglądać tutaj częściej:)mam nadzieje że masz poczucie humoru....:)

Bez obaw-poczucie humoru zawsze było i jest moim wyznacznikiem dnia codziennego,zawsze do życia podchodzę z pewną rezerwą ,więc nie ma podstaw sądzić,że wszystko będę traktował na serio;;;;;;

19 lutego 2012 10:42
Nono - wyglądasz jak Belmondo! Witam i ja na forum! hihihi
19 lutego 2012 11:02
andrea said:
moi drodzy tu rozmawiamy na temat opieki! ha ha ha.........matrymonialne na innym portalu-No ale popatrzec zawsze mozna ;-)))

andrea to -zeby druga strona pokazała również fotkę,to twoim zdaniem  świadczy,o podchodach matrymonialnych-przecież to wydaje się być logiczne,że chcę wiedzieć kto do mnie się zwraca -dobrze że od rana mam dobry humor-hahhah....

19 lutego 2012 11:55
andrea said:
A co Ty taki powazny! na zartach sie nie znasz? nie zauwazyles ha ha ha ......poczekam jak juz bedziesz pracowal i tak po ok.3 miesiacach pobytu w DE zobacze jak bedziesz czasami z nutka humoru pisal posty-bo to bedzie prawie jedyne Twoje okiennko na swiat ;-)))

andrea-coś ty nie biorę tego na poważnie,do tych wszystkich wpisów podchodzę z lekką rezerwą- ja już w de.pracowałem co prawda w innej branży,więc coś nie coś wiem na ten temat.Wiem,co oznaczają słowa -samotnośc,tesknota,zresztą -to wszystko uzaleznione jest indywidualnie od każdego z osobna-jeden jest silniejszy psychicznie,drugi niestety nie da rady.

Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.