Hawana i podopieczni

30 października 2016 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Niewdzięcznica jestem, to ja na piffko powinnam go zaprosić, albo chociaż na wspólne opalanie się nad Renem, bo wiele mu zawdzięczam. Z wielkim zapałem uczył mnie obchodzenia się z pacjentem sparaliżowanym. Dobry chłopina był, tylko w dziurawych podkoszulkach i wystrzępionym obuwiu chodził.

Heh może gustu nie miał,tak często chłopaki o złotych sercach mają. No ale co zrobic jak jest się wzrokowcem...
30 października 2016 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Widzę,że masz takie samo powodzenie u płci przeciwnej jak jak: czerwononosy Rudolf,a do mnie pretendują starsi panowie,lub ze znaczą wadą wzroku lub postawy. Dlatego na piwo też chadzam z koleżankami.

To fajnie, pójdziemy na piwko razem. Do zobaczenia na szlaku
A w kwestii męskiej to starszych panów to ja lubię, ale piosenki,  tych postawnych inaczej traktuję pryncypialnie(bo najczęściej pdp lub otoczenie), a oni muszą wiedzieć kto tu rządzi. To nie wróży dobrego związku. Ewentualnie taki z anomalią wzrokową by się nadawał, bo zmarszczek moich widzieć przecież nie musi.Tylko, że ja mam tylko te mimiczne, od śmiechu, a one są ozdobą, więc nie ma się czym przejmować 
30 października 2016 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Heh może gustu nie miał,tak często chłopaki o złotych sercach mają. No ale co zrobic jak jest się wzrokowcem...

A jak się jest wzrokowcem, słuchowcem, zapachowcem i jeszcze innym... fachowcem, to się docenia samotność. A może ja lubię gonić króliczki?
30 października 2016 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

A jak się jest wzrokowcem, słuchowcem, zapachowcem i jeszcze innym... fachowcem, to się docenia samotność. A może ja lubię gonić króliczki?:zaklopotanie:

Ja wolę być króliczkiem heh,a taki pan rencista ma raczej nikłe szanse żeby dogonić..
30 października 2016 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja wolę być króliczkiem heh,a taki pan rencista ma raczej nikłe szanse żeby dogonić..

Mnie taka refleksja najszła, że jeszcze się zastanawiam
30 października 2016 21:23 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja wolę być króliczkiem heh,a taki pan rencista ma raczej nikłe szanse żeby dogonić..

Ivanilka , niech Ci będzie Ivanilka ! ....Zapomniała już , że przesmrodna , przebierająca Ty okropnie jest ? a Szwajcar (? ) z krzaczastymi brewkami ....ino wydepilować , wyregulowac i chłop jak złoto by był ! ..... a prawnik ( synek ) śmigającyw piżamce w misiaczki , czy też zajączki  po chacie to ....pikuś ? ....Ile my się namęczyły , nanamawiały , ale gdzie tam , uparła się zaraza i nici z romansu 
30 października 2016 21:27 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ivanilka , niech Ci będzie Ivanilka ! ....Zapomniała już , że przesmrodna , przebierająca Ty okropnie jest ? a Szwajcar (? ) z krzaczastymi brewkami ....ino wydepilować , wyregulowac i chłop jak złoto by był ! ..... a prawnik ( synek ) śmigającyw piżamce w misiaczki , czy też zajączki  po chacie to ....pikuś ? ....Ile my się namęczyły , nanamawiały , ale gdzie tam , uparła się zaraza i nici z romansu :lol3:

Ech..ty to masz pamięć,lepszą od komputera,wszystko wypomnisz,wszystko  Szwajcar mał nie tylko krzaczaste brwi ale i za dużą głowę,no tego już skorygować się nie dało,a do tego lubił fiolet,a ja nie przepadam. Niezgodanośc charakterow była. Piżamka to co innego,nie zdazyłam po prostu się rozpędzić bo sztela się skończyła. 
Kochana ,jakby za dużo tych ganiajacych się trafiło dam ci znać,we dwie pouciekamy. Dasz rade Bacha
30 października 2016 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ech..ty to masz pamięć,lepszą od komputera,wszystko wypomnisz,wszystko :lol3: Szwajcar mał nie tylko krzaczaste brwi ale i za dużą głowę,no tego już skorygować się nie dało,a do tego lubił fiolet,a ja nie przepadam. Niezgodanośc charakterow była. Piżamka to co innego,nie zdazyłam po prostu się rozpędzić bo sztela się skończyła. 
Kochana ,jakby za dużo tych ganiajacych się trafiło dam ci znać,we dwie pouciekamy. Dasz rade Bacha

A se uciekaj !....ile razy mam powtarzać powiedzenie - zagadkę " co myśli stara kura jak ją młody kogut goni ? .......czy aby za szybko nie uciekam ?! " ....No , teraz juz wszystko jasne Kochana , cos mi kolana jakoś dziwnie nawalają , przecież ucieczkami nie będe ich chyba więcej obciążać ? 
30 października 2016 21:40 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ech..ty to masz pamięć,lepszą od komputera,wszystko wypomnisz,wszystko :lol3: Szwajcar mał nie tylko krzaczaste brwi ale i za dużą głowę,no tego już skorygować się nie dało,a do tego lubił fiolet,a ja nie przepadam. Niezgodanośc charakterow była. Piżamka to co innego,nie zdazyłam po prostu się rozpędzić bo sztela się skończyła. 
Kochana ,jakby za dużo tych ganiajacych się trafiło dam ci znać,we dwie pouciekamy. Dasz rade Bacha

"Zacznij od Bacha, nim słońce po dachach, zeskoczy jak kot po nocy ćmę..."
A Zbinia tam nie było?
30 października 2016 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A se uciekaj !....ile razy mam powtarzać powiedzenie - zagadkę " co myśli stara kura jak ją młody kogut goni ? .......czy aby za szybko nie uciekam ?! " ....No , teraz juz wszystko jasne :-) Kochana , cos mi kolana jakoś dziwnie nawalają , przecież ucieczkami nie będe ich chyba więcej obciążać ? :lol3:

Ale gimnastyka to dla zdrowotności...
30 października 2016 21:49 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A se uciekaj !....ile razy mam powtarzać powiedzenie - zagadkę " co myśli stara kura jak ją młody kogut goni ? .......czy aby za szybko nie uciekam ?! " ....No , teraz juz wszystko jasne :-) Kochana , cos mi kolana jakoś dziwnie nawalają , przecież ucieczkami nie będe ich chyba więcej obciążać ? :lol3:

No widzisz,już kolana cię bolą,a zaraz zaczną biodra ze stawów wyskakiwać. Słuchaj koleżanki,dobrze ci radzi. Kiecka w góre i w nogi bo może koncówka ...
30 października 2016 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No widzisz,już kolana cię bolą,a zaraz zaczną biodra ze stawów wyskakiwać. Słuchaj koleżanki,dobrze ci radzi. Kiecka w góre i w nogi bo może koncówka ...

Oj, końcówka to już nie nasze zmartwienie
30 października 2016 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

To tak jak ja...

czyli Basiu pisz!
To tak dla wyjaśnienia...
30 października 2016 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Ale gimnastyka to dla zdrowotności...:-)

Sie wzieły i uparły , noooo ! A jak mnie nie dogonią to będzieta mnie na sumieniu miały @ jedne 
31 października 2016 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

czyli Basiu pisz!:-)
To tak dla wyjaśnienia...

Ale że to do mnie?