Hawana i podopieczni

07 listopada 2016 18:48 / 7 osobom podoba się ten post
Moja pdp posmutniała.Przypomniało jej się, że zgubiła obrączkę ślubną, tą od męża. No to szukamy.Prawdziwie damska torebka(z 15 kieszonek chyba) wytrzepana i nie ma.Kurtka wyjściowa , nie ma. Trudno, może córka poszuka. Buntowała się, bo ona już przeszukała wszystko, ale jedną kurtkę wyjęła z szafy i szuka. Nie ma. Nic, trzeba się udać do romantycznego zakątka, nie ma rady. Kiedy już pocieszyłyśmy się dymkiem, mówi do mnie, że wprawdzie (tu pada imię przyjaciela od serca) kupił mi taki za 10 centów i pokazuje na palcu śmiejąc się, ale co będzie jak(imię męża) się dowie?
07 listopada 2016 19:16 / 9 osobom podoba się ten post
Córka wyskoczyła na zakupy, a tu taka fajna pulchniutka babeczka do niej przyjechała. Wpuściłam gościa do przedpokoju, bo moja pdp przez telefon z koleżanką rozmawiała. Ja jak dobry kamerdyner na salony bez pozwolenia nie wprowadzam. Z grzeczności dotrzymywałam towarzystwa. Stoimy, stoimy, moja pdp widzi nas kątem oka, ale nie zamierza skończyć. Siedzonka tam są, zaproponowałam, żebyśmy usiadły, ale pani podziękowała.O kurczę,ile to jeszcze potrwa, mój kręgosłup już siada. Ale trzeba sobie radzić, zaczęłam ćwiczonko dla rozluźnienia mięśni. I...tego to się nie spodziewałam! Ta babeczka zaskoczyła i po cichu nuci"Szoko, szoko..." i kręci tyłeczkiem.
Ale szybko skończyłyśmy, bo Pocahontas wróciła i sprawy z panią załatwiła. Przy kolacji zapytała mnie czy pani X długo czekała. Ja na to, ze chyba nie, bo tańczyła ze mną "Czekoladę".Panie zwątpiły,albo tego nie znały , więc pokazałam to:
07 listopada 2016 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
Ratunku! Kto mi wklei "Schokolade song" z tańcem?
07 listopada 2016 19:22 / 4 osobom podoba się ten post
Wesołą masz sztele Hawanko,mnie się tylko ze 2-3 azy trafiło takie cuś.. na szczęście nie było w tle żadnej Pocachontas .
07 listopada 2016 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
czy o to chodzilo?
07 listopada 2016 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
Dzięki kochana, ale z tancerzami proszę, bo o ruchy chodzi
07 listopada 2016 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

czy o to chodzilo?

Patrz wyzej
07 listopada 2016 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Dzięki kochana, ale z tancerzami proszę, bo o ruchy chodzi:-(

No patrz,ja też na głodzie ,a o tym nie pomyslałam 
07 listopada 2016 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
No jestem ,no i co dalej??
07 listopada 2016 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Jak mu tak na romiarze zależy, to trzeba wyszukać 34! A niech się wciska :lol2:

Nie szukaj... szpileczki 34 na mnie akuratne.... Bucik sportowy 35...
07 listopada 2016 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No jestem ,no i co dalej??

No wklej te dzieciary tańczące,  bo ludzie nie wiedzą z czego się śmiałam z moimi laskami
07 listopada 2016 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

No wklej te dzieciary tańczące,  bo ludzie nie wiedzą z czego się śmiałam z moimi laskami:-)

Zara,poszukam   Takie może byc?
07 listopada 2016 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zara,poszukam   Takie może byc?

Dzięki kochana, na technice dzisiaj pagibłam Teraz wiadomo, że było wesoło.
07 listopada 2016 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Dzięki kochana, na technice dzisiaj pagibłam:-) Teraz wiadomo, że było wesoło.:-)

Weselej by było jakby ta pani dzieci przyprowadziła
07 listopada 2016 20:06 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Weselej by było jakby ta pani dzieci przyprowadziła :-)

A ty myślisz, że ten przedpokój jest jak sala gimnastyczna? My dwie już się tam wyginałyśmy i ledwo placu starczyło
Polecam tą czekoladę czytelnikom w ramach odchudzania To najbardziej lubię tańczyć na basenie