Na wyjeździe #36

04 marca 2017 20:47 / 5 osobom podoba się ten post
Jaki tu dziś tłok,aż 13 osób zalogowanych...zaraz serwer padnie z przeciążenia ..
Skoro nikt nie chce pisaćto ja się pochwale,że popołudnie spędziłam w lesie,biegając po górach ,było cudnie ciepło i wosennie.
Dziadek miał towarzystwo ,wczora wspomnianego jogina z Afryki . Tak dziadka dziś wymaglował z angielskiego,że padł mi tuz po 19-tej,usypiając nad kolacją....
Oczywiście sąsiadka nieomieszkała wpaść i również się rozgościć. Ledwie weszłam w drzwi,a ta już za mną i zaczeła mi podpowiadac co mam robić ,nie zważając,że moja pauza jeszcze trwa..No i tym razem już nie darowałam,dostała taki ochrzan,że w 2 minuty zabrała się do siebie...A student niby taki wstydliwy,jak zobaczył że ją ochrzaniam to i on dodał od siebie,że on ustalił z synem,że opiekuje się tylko dziadkiem...No i mam nadziję,że się ta baba wreszcie obraziła i nie przyjdzie długo.

Jeśli chodzi o państwo z jakiego pochodzi pan Afrkańczyk to na żadną literę "u" tylko na "b",a pełna nazwa to Burkina Faso. Sprawdziłam w googlach,faktycznie jest takie.
Maczety jeszcze nie widziałam..
04 marca 2017 20:49 / 2 osobom podoba się ten post
Jak najszybciej skup się na tej maczecie
04 marca 2017 20:50 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak najszybciej skup się na tej maczecie :-)

Najpierw namówię go na zarzucenie nóg na głowę...
04 marca 2017 20:52 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jaki tu dziś tłok,aż 13 osób zalogowanych...zaraz serwer padnie z przeciążenia ..:lol3:
Skoro nikt nie chce pisaćto ja się pochwale,że popołudnie spędziłam w lesie,biegając po górach ,było cudnie ciepło i wosennie.
Dziadek miał towarzystwo ,wczora wspomnianego jogina z Afryki :-). Tak dziadka dziś wymaglował z angielskiego,że padł mi tuz po 19-tej,usypiając nad kolacją....:lol3:
Oczywiście sąsiadka nieomieszkała wpaść i również się rozgościć. Ledwie weszłam w drzwi,a ta już za mną i zaczeła mi podpowiadac co mam robić ,nie zważając,że moja pauza jeszcze trwa..No i tym razem już nie darowałam,dostała taki ochrzan,że w 2 minuty zabrała się do siebie...A student niby taki wstydliwy,jak zobaczył że ją ochrzaniam to i on dodał od siebie,że on ustalił z synem,że opiekuje się tylko dziadkiem...No i mam nadziję,że się ta baba wreszcie obraziła i nie przyjdzie długo.

Jeśli chodzi o państwo z jakiego pochodzi pan Afrkańczyk to na żadną literę "u" tylko na "b",a pełna nazwa to Burkina Faso. Sprawdziłam w googlach,faktycznie jest takie.
Maczety jeszcze nie widziałam..

Jak Ci wczoraj napisałam jako pierwsze to Ty nieeee , skąd na " U " jak ulani ma być .....Burkina faso , dawniej Górna Wolta .
04 marca 2017 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Najpierw namówię go na zarzucenie nóg na głowę...:-)

Twoich czy jego  
04 marca 2017 20:54 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jak Ci wczoraj napisałam jako pierwsze to Ty nieeee , skąd na " U " jak ulani ma być .....Burkina faso , dawniej Górna Wolta .:-)

Mówiłam przecież,że nie wiem jak się nazywa,a ty co,jasnowidz jakiś ,czy jak?
04 marca 2017 20:54 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Twoich czy jego  :lol1:

No pacz,na to bym nie wpadła...
04 marca 2017 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No pacz,na to bym nie wpadła...:smiech3:

Widocznie nie jesteś głodna 
04 marca 2017 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Widocznie nie jesteś głodna :-)

No nie,kalarepe zjadłam i wapnem popiłam....
04 marca 2017 21:05 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mówiłam przecież,że nie wiem jak się nazywa,a ty co,jasnowidz jakiś ,czy jak? :-)

A widzissssss 
04 marca 2017 21:07 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A widzissssss :przeklina::terefere:

Widze,widze ty lepiej podaj cyfry w totka ,podzielę się z tobą jak wygram...
04 marca 2017 21:10 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mówiłam przecież,że nie wiem jak się nazywa,a ty co,jasnowidz jakiś ,czy jak? :-)

Iva, Barbarka Niepowtarzalna to nie jasnowidz, a drugi Cejrowski, znaczy podróżnik, tylko nie na boso, a palczaście po atlasie. Sama mi to mówiła, jak do Łasku na rowerze chciałam jechać. Tak mnie objasniła, gdzie to leży, ze z zamkniętymi oczami bym tam teraz trafiła. A i nawet wiem gdzie Piątek leży - pomiędzy Czwartkiem a Sobotą
04 marca 2017 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Kurcze, trzy razy mówię do mojej pdp, głośno i drukowanymi literami a ona i tak mnie często nie rozumie. Zawiesza się. Rano jest OK ale wieczorem, kiedy jest zmęczona to masakra. Ona źle słyszy. Ponieważ wszyscy pozostali rozumiemy się bez problemu, to pdp stwierdziła, że musi mieć aparat słuchowy. Z oczami nic się nie da zrobić, trudno. Ale uszy czemu nie. 8go jedziemy do lekarza, zobaczymy co powie.

Mam tak samo z moim AL pacjentem. On jednak często nie rozumie rodowitych Niemców, mówiących wyraźnie. Nie ogląda TV, bo za tym to już wogóle nie nadąża. Ma aparaty słuchowe, ale nie chce nosić. 
04 marca 2017 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
ewal8

Iva, Barbarka Niepowtarzalna to nie jasnowidz, a drugi Cejrowski, znaczy podróżnik, tylko nie na boso, a palczaście po atlasie. Sama mi to mówiła, jak do Łasku na rowerze chciałam jechać. Tak mnie objasniła, gdzie to leży, ze z zamkniętymi oczami bym tam teraz trafiła. A i nawet wiem gdzie Piątek leży - pomiędzy Czwartkiem a Sobotą :lol3:

Faktycznie ,po Cejrowskim ma sporo...do powiedzenia...
04 marca 2017 21:24 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Faktycznie ,po Cejrowskim ma sporo...do powiedzenia...:-)

Jeszcze się nabijaj chorero jedna .... Ty nawet nie wiedziałaś , że takie państwo jest w Afryce , bo Ci nazwa nic nie mówiła :pomponiara:
Podsmiechujwajki se będzie robić ...no nieee !