W domu #8

17 czerwca 2017 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Wczoraj o 18.30 mialam umowionego fryzjera. Bylam juz o 18.00 wiec poszłam do tam nowo wybudowanej galerii popatrzec co tam ciekawego jest. Wchodze....a tam jakos ciemno....brak prądu bo przed tem byla burza i chyba piorun pierdyknął w jakiś transformator....ale wcale mnie to nie zraziło. Po srodku stoisko z lodami. Pytam panią czy sprzeda mi loda....? pani odpowiada, że tak bo kasa działa....usiadłam sobie przy stoliczku i z lubością liżę sobie lodzika w wafelku....i liżę...juz prawie skończyłam to lizanie i zbieram sie do wyjscia....i myślę jaka bede piękna po fryzjerze....bo nic tak nie poprawia samopoczucia jak fryzjer....a tu telefon od fryzjerki, że przekłada mi wizytę na poniedziałek bo jakaś grubsza awaria....no, kurde...!!! to trzeba mieć zasrane szczęście....jak ja....:wiking:

Ale coś se polizała ....loda tego . To Twoje i już . 
17 czerwca 2017 10:53 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Wczoraj o 18.30 mialam umowionego fryzjera. Bylam juz o 18.00 wiec poszłam do tam nowo wybudowanej galerii popatrzec co tam ciekawego jest. Wchodze....a tam jakos ciemno....brak prądu bo przed tem byla burza i chyba piorun pierdyknął w jakiś transformator....ale wcale mnie to nie zraziło. Po srodku stoisko z lodami. Pytam panią czy sprzeda mi loda....? pani odpowiada, że tak bo kasa działa....usiadłam sobie przy stoliczku i z lubością liżę sobie lodzika w wafelku....i liżę...juz prawie skończyłam to lizanie i zbieram sie do wyjscia....i myślę jaka bede piękna po fryzjerze....bo nic tak nie poprawia samopoczucia jak fryzjer....a tu telefon od fryzjerki, że przekłada mi wizytę na poniedziałek bo jakaś grubsza awaria....no, kurde...!!! to trzeba mieć zasrane szczęście....jak ja....:wiking:

Kochanieńka,nie marudź:)Lodzika zaliczyłaś?Zaliczyłaś:)Więc czy nie było to udany wieczór?:):):):)
17 czerwca 2017 11:27 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Kochanieńka,nie marudź:)Lodzika zaliczyłaś?Zaliczyłaś:)Więc czy nie było to udany wieczór?:):):):)

No można powiedzieć, że był udany......dzięki lodzikowi...... 
17 czerwca 2017 11:40 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

No można powiedzieć, że był udany......dzięki lodzikowi......:lol3: 

Stosunkowo udany, rzekłabym:):):):):)
17 czerwca 2017 12:48 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Stosunkowo udany, rzekłabym:):):):):)

tak Kasiu.....świetnie to ujęłaś.......
17 czerwca 2017 17:40 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

No można powiedzieć, że był udany......dzięki lodzikowi......:lol3: 

Ale ''wygłodniałe'' Kobiety. Tylko Lodziki  im w głowach      hi, hii      
17 czerwca 2017 17:47 / 10 osobom podoba się ten post
Pokazuje i objaśniam ! To jest lodzik w wafelku ! 
 Jejku jakie wy nie napasione 
17 czerwca 2017 18:03 / 10 osobom podoba się ten post
ORIM

Pokazuje i objaśniam ! To jest lodzik w wafelku ! :-)
 Jejku jakie wy nie napasione :-)

Tak jest Orim - Ty jeden porządny nie masz kudłatych myśli. No i ja oczywiście też.  Przez takiego loda, tylko nie w wafelku a w palstiku, tom dzis z kolejki na mięsnym jak z procy wyskoczyła, bom sobie przypomniała, że w samochodzie topnieje. A jak powszechnie wiadomo lodzik lejący smaczny nie jest  
17 czerwca 2017 18:27 / 8 osobom podoba się ten post
ORIM

Pokazuje i objaśniam ! To jest lodzik w wafelku ! :-)
 Jejku jakie wy nie napasione :-)

To ja poproszę ,bez wafelka i tych cukiereczków, goły jest najlepszy :)
17 czerwca 2017 18:30 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

To ja poproszę ,bez wafelka i tych cukiereczków, goły jest najlepszy :)

Wiesz co dobre mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003Ale jaki to to w wafelku ma smak....?
17 czerwca 2017 18:33 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

Wiesz co dobre mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003Ale jaki to to w wafelku ma smak....?

A tego to nie wiem, ze względu na dietę, wystrzegam się 
17 czerwca 2017 18:43 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

A tego to nie wiem, ze względu na dietę, wystrzegam się :niebo pieklo:

Oj tam, oj tam....jeden nieduży lodzik jeszcze krzywdy nikomu nie zrobił mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003Chyba....
17 czerwca 2017 18:44 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara48

To ja poproszę ,bez wafelka i tych cukiereczków, goły jest najlepszy :)

no popatrz ! pani szerokie gardełko !
Ale dla ciebie wszystko/Proszę masz bez wafelka 
17 czerwca 2017 19:13 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

no popatrz ! pani szerokie gardełko !:-)
Ale dla ciebie wszystko/Proszę masz bez wafelka :-)

A dlaczego zaraz "szerokie gardło" ?? Gdzie Cie pociągnęło Orimku ??
17 czerwca 2017 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

no popatrz ! pani szerokie gardełko !:-)
Ale dla ciebie wszystko/Proszę masz bez wafelka :-)

Troszkę przesadziłeś, i nie mój smak, ja tylko mocca.