W domu #8

08 czerwca 2017 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

No właśnie!Dlatego niepraktyczne,weź się rozbieraj za każdym wyjściem do wc,ha ha ,bez sensu.Ale  ładnie  leżą te kombinezony:)I fajnie się w nich wygląda:)

To prawda, są super :)
Do tego szpileczki. ...
08 czerwca 2017 10:38 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Kasiu trza sie rozebrać do rosołu.
Coś podobnego mierzyłam w ubiegłym tygodniu i właśnie to rozbieranie mnie zniechęciło do zakupu.

Wtrącę się....ja pokochałam kombinezony. I szczerze pisząc, nie sądzę, żebym wyglądała aż tak fajnie, jak panie na fotkach....ale mam to w biodrach, udach, ramionach i....pośladkach   Czuję się w takim czymś cudownie wygodnie. Czasem trzeba się....obnażyć, ale co tam ! A na inne....okazje inny model i jest gut mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003
08 czerwca 2017 10:40 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Damy się odezwały...:nie wolno:
A Cichodamy to gorsze?

Nie. Bo mają kombinezony
08 czerwca 2017 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Wtrącę się....ja pokochałam kombinezony. I szczerze pisząc, nie sądzę, żebym wyglądała aż tak fajnie, jak panie na fotkach....ale mam to w biodrach, udach, ramionach i....pośladkach :wystawia jezyk2:  Czuję się w takim czymś cudownie wygodnie. Czasem trzeba się....obnażyć, ale co tam ! A na inne....okazje inny model i jest gut mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003

W takim razie przemyślę to jeszcze raz :)
08 czerwca 2017 11:01 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

W takim razie przemyślę to jeszcze raz :)

Ja nie mam np. żadnego z zapięciem na plecach - z wc może być faktycznie problem   Zaczęłam od takich zwyczajnych, nie "na wyjście" i poczułam się tak, że.....hej
08 czerwca 2017 13:53 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

Wtrącę się....ja pokochałam kombinezony. I szczerze pisząc, nie sądzę, żebym wyglądała aż tak fajnie, jak panie na fotkach....ale mam to w biodrach, udach, ramionach i....pośladkach :wystawia jezyk2:  Czuję się w takim czymś cudownie wygodnie. Czasem trzeba się....obnażyć, ale co tam ! A na inne....okazje inny model i jest gut mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003

Kiedyś w takim kombinezonie usiłowałam siku zrobić .W krzaczkach.Nie wiedziałam co chować.Małżon miał radochę
08 czerwca 2017 14:09 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Kiedyś w takim kombinezonie usiłowałam siku zrobić .W krzaczkach.Nie wiedziałam co chować.Małżon miał radochę:zawstydzony:

Facet to jednak problemów nie ma
08 czerwca 2017 14:27 / 9 osobom podoba się ten post
Już coraz lepiej, dziękuję.
Wczoraj zrobiłam z laseczkami taki maraton po centrum handlowym, a potem po supermarkecie, że mojego ANIOŁA nogi rozbolały. Ale ja dałam radę, dwie pary bucików i zakupy żywnościowe na najbliższe tygodnie popełniłam W markecie było łatwiej, bo uczepiłam się wózka zakupowego , ale w galerii już mi nadgarstki wysiadły. Za to potemmogłam bezkarnie poleżeć na moim "leniuchu" przed telewizorem.
Dziś za to po rehabilitacji wpadłam do ogródka i udało mi się trochę chwastów z moich grządek powyciągać.
Jutro, jak pogoda mi pozwoli to dokończę odchwaszczanie. Może jeszcze jakiś placek na weekend upiekę?
08 czerwca 2017 20:01 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Kiedyś w takim kombinezonie usiłowałam siku zrobić .W krzaczkach.Nie wiedziałam co chować.Małżon miał radochę:zawstydzony:

W krzaczkach chyba wielu ludzi nie było wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008 A małżon mógł zasłonić trochę, a nie rechotać
08 czerwca 2017 20:02 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Facet to jednak problemów nie ma:-)

To prawda. Mają łatwiej...
09 czerwca 2017 07:57 / 7 osobom podoba się ten post
Oszczędzam się - wszystko w granicach rozsądku - do granicy bólu, Tak zalecają specjaliści.
09 czerwca 2017 08:59 / 7 osobom podoba się ten post
Zerknęłam tu i tam, kawę wypiłam, a teraz czas na mnie Cieszmy się każdą chwilą, aby nigdy nie żałować, że coś przeszło nam koło nosa....
09 czerwca 2017 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Szykowny fakt, ale jakby niepraktyczny...jak w tym z kibelka korzystać lubo z innych atrakcji????Hę?

Kasiu, komfort noszenia kombinezonu , zalezy od wytrzymałości zaworów. Jesli zawór dobrze trzyma, to ileż razy w ciągu kilku godzin trzeba go odkręcić?
Zdecydowanie jest to strój dla osób mających dobre zawory
09 czerwca 2017 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Kiedyś w takim kombinezonie usiłowałam siku zrobić .W krzaczkach.Nie wiedziałam co chować.Małżon miał radochę:zawstydzony:

Genialnie ujęte    to jest to czego w kombinezonach nie lubię. Wygoda,ale nie do końca. 
09 czerwca 2017 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

To ostatnia rzecz, żebym jeszcze miała o tym myśleć, co inni na to, czy na tamto:-).
Tez na 99% założę spodnie i mam do nich super fajną tunikę:tanczy:.

Binorku przy twoich warunkach,szlachetnej urodzie i wyostrzonych rysach nie powinnaś mieć problemu z doborem ciuchów, aczkolwiek ja widzę ciebie bardziej na sportowo-elegancko niż słodko w jakiejś rozkloszowanej sukienusi . Baw się dobrze , bo wyglądać bedziesz na pewno git, ładnemu we wszystkim ładnie.