Forum Dyskusyjne ›› Wygadaj się

Wybierz stronę:
  • Następnym razem Ewuś,,
  • Ojejku ...miałaś ochotę potrzymać se w buzi..pociućkać i gitarra .
  • Basiu, teraz to ciepłe lody zamówię,,, i pociućkam sobie,,,,
  • Dziś minął tydzień, jak mnie "naprawili". Na razie czuję się jak poobijany pies, wszystko boli,ale chodzę ile mogę a nawet dzisiaj na jakąś godzinkę wystawiłam swoje wdzięki na promienie słoneczne.
    Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków - bardzo się przydały.
  • To za ciebie?
  • Malgi zdrowka po stokroć :)
  • Wiem coś o tym, trzymam ostatnio jeszcze za kogoś i latam pod sufitem z nerwów. Zdrówka!
  • Malgi,Malgi- nawet nie wiedziałam,że coś było nie tak!!!:To super,że jest juz dobrze.Miałam Cię szukać od wtorku,do wspólnego odliczania...Zdrowiej szybko!!!
  • Malgi.....dużo zdrówka i mało bólu......
  • Cały tydzień zapierd. Wczoraj spotkanie z mamuśką, kwiatek w doniczce, tort i oczywiście- perfumy, niczego innego nie chce przyjąć. Dzisiaj melanż! Spóźnione życzenia na dzień mamy- dziewczyny- życzę nieprzemijającej urody! 
  • Dzisiaj ostatnia niedziela w PL. Pogoda była cudna, jak dla mnie to nawet za gorąco. Cały dzień przeleniuchowałam w ogrodzie ale od słońca uciekałam. Nie lubię słońca. Jak ja przeżyję to lato w DE Jeszcze 3 dni i do roboty trzeba wyruszyć 
  • W zachodniopomorskim już pada, a cały dzień było gorąco.
  • Tina deszcz w nocy w dzien pogoda Taka pogode bym chciała miec noc zmieni powietrze i bedzie git,mozna jakos wytrymac na słonku bedzie
  • Malgi potrzeba czasu.Życzę Ci szybkiego powrotu do normalności i będziez śmigać na ryby i grzyby jak młódka. A  rehabilitacje masz?
  • Ja to mam szczęście! W zeszłym tygodniu musiałam się siłować z babką z urzędu- wredna dpa. Dzisiaj byłam ponownie, obsługuje mnie jakaś inna.. więc pytam, gdzie tamta zołza? Okazało się, że chora i wszystko w temacie. Załatwiłam sprawy w miłym towarzystwie i bez siłowania. Godzinę temu przeszła taka burza, że kwiatki z balkonu latały- grzmoty jak w piekle. Teraz fajne powietrze, aż chce się żyć.. tylko balkon trzeba posprzątać.
Wybierz stronę: