Forum Dyskusyjne ›› Wygadaj się

Wybierz stronę:
  • No to damy Ci popalić... Mięśnie Kegla wyćwiczone?
  • No bylo strasznie -i chyba masz rację odpoczywam ,ale wiesz jak to jest-na wyjeździe sama ,w domu lubie być sama ostatnio to chyba śmierdzi jakąś melancholią, dołem,czy niewiem jak nazwać.Do tej pory nie bylo u mnie problemu z przestawieniem się "dom" "praca" a tym razem nie poznaje się .Może to zmęczenie materialu ,? 
  • Nie martw się, to tylko brak kopa. W tyłek.
  • Witaj Hawanko!! jasne że wyćwiczoneno teraz z przerwą z przyczyn nie zależnych ode mnie(matka natura dala urlop
  • To w ten nadchodzący weekend możesz się kopsnąć na dni mojego miasta, też jest rock i disco
  • a zamierzam siebie kopnąć porządnie w d...sko i nie lamentować tylko używać -bo już pomalu oferty mam na wyjazd .
  • Raczej powodem jest twoje ostatnie miejsce pracy. Musiało wyssać z ciebie sporo energii, więc obecnie potrzebujesz regeneracji "ciała i ducha", ale to tylko moje zdanie. Poza tym pogoda.. Bogowie nas kochają- słońce otula z każdej strony. Pij dużo wody.
  •  dzięki za radę, też tak myślę .Ale chyba idę po mój ulubiony trunek bo cola coś nie bardzo mi kurcze wchodzi
    To wypije Wasze zdrówko 
  • W sumie to ja nie piję coli, cholerne emoty- powinni dodać tu więcej opcji. Zdrówko!
  • Znowu ktoś używa a inni się oblizują
  • No taka kolej rzeczy na wyjeździe i w domu kurcze ide po to piwko bo nie dojde jak sie rozczytam rozpisze .Ale wyloguje się bo na slonku siedze i czasem za chwile nie bedziecie wiedzialy o co mi chodzi
  • No i zobaczcie idiotke chodzę i szukam okularów na slonko (bo daje jeszcze niemilosiernie) a mam na glowieto chyba na sama myśl ze bede pila złocisty trunek schlodzony 
  • Rehabilitację zaczynam od czwartku. Wyjęcie szwów też w czwartek.Na razie spaceruję wokół domu swojego i sąsiadki, ale z rolatorkiem
    Najbardziej mnie przeraża wkładanie skarpetek i adidasów. Bo samej to trochę trudno - zabronione skłony i zgięcie nogi.
  • Malgi zdrówka życzę
  • Szybkiego powrotu do zdrowka Malgi
Wybierz stronę:

Zobacz też...

Choroby nowotworowe cz. I