Pochwalijki #4

27 sierpnia 2017 15:51 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Znowu mam się czym chwalić... :-) Mój synek zdobył dwa puchary na maratonie wędkarskim... :radosc::radosc::radosc: Pierwsze miejsce indywidualnie i trzecie miejsce zespołowo... :radosc: Wczoraj po pierwszym ważeniu ryb był trzeci, ale zawody kończyły się dziś ok. południa to wszystko mogło się zmienić.., więc się nie chwaliłam... Synek ma dwa puchary więcej i żadnego miejsca już na nie... :hihi: Poza tym byłam na bardzo udanym spacerze ze świeżynką, odkryłyśmy fajny las do spacerów i świeźynka nawet zaczęła szukać grzybów (znalazła zajączka), ale ja byłam w skórzanych sandałkach (typu chrystuski) i nie odważyłam się zejść ze ścieżki... ))))

Brawo dla Mamy za zdolnego synka
27 sierpnia 2017 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

A dlaczego voltaren nie chce ze mnie sarny zrobić ??? 

Mycha zobacz jak ten "ludzik" na voltarenie skacze :) może żle smarujesz
27 sierpnia 2017 16:13 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Znowu mam się czym chwalić... :-) Mój synek zdobył dwa puchary na maratonie wędkarskim... :radosc::radosc::radosc: Pierwsze miejsce indywidualnie i trzecie miejsce zespołowo... :radosc: Wczoraj po pierwszym ważeniu ryb był trzeci, ale zawody kończyły się dziś ok. południa to wszystko mogło się zmienić.., więc się nie chwaliłam... Synek ma dwa puchary więcej i żadnego miejsca już na nie... :hihi: Poza tym byłam na bardzo udanym spacerze ze świeżynką, odkryłyśmy fajny las do spacerów i świeźynka nawet zaczęła szukać grzybów (znalazła zajączka), ale ja byłam w skórzanych sandałkach (typu chrystuski) i nie odważyłam się zejść ze ścieżki... ))))

Gratuluję, piękne hobby dla cierpliwych.
27 sierpnia 2017 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Przyjmnie spędzony czas w towarzystwie Córki byłej Pdp. Mają do mnie 30 km i to już 2 odwiedziny.

Cóż za urocze spotkanie. Piękna koleżanko, gratuluję dobrych znajomości.
27 sierpnia 2017 16:21 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Cóż za urocze spotkanie. Piękna koleżanko, gratuluję dobrych znajomości.

Mówisz , że wyglądają na zamożnych ?
27 sierpnia 2017 16:26 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Brawo dla Mamy za zdolnego synka:oklaski:

Ciesze się może nie tak z tych pucharów, co z tego, że jak on ma sie czym chwalić to pierwsze co zrobi to chwyci za telefon i do mnie zadzwoni.... A ostatnio mialam kilka fajnych telefonow od niego...
27 sierpnia 2017 16:32 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mówisz , że wyglądają na zamożnych ?:lol3:

A tego to nie wiedziałam że zamożni wiem tylko że aldikowskie kamizelki są super 
27 sierpnia 2017 16:33 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mówisz , że wyglądają na zamożnych ?:lol3:

Witam piękną koleżankę  Dlaczego tak uważasz? Chodziło mi o to, że miło jest spędzać czas w dobrym towarzystwie.
27 sierpnia 2017 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Gratuluję, piękne hobby dla cierpliwych. :chaplin:

Mój syn ma 27 lat, a kartę wedkarską założyliśmy mu przed ukończeniem 9 roku życia (troche po znajomości). To szmat czasu .., w którym nie było żadnej przerwy... i jeszcze się nie nałowił.
27 sierpnia 2017 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Witam piękną koleżankę :buziaki1: Dlaczego tak uważasz? Chodziło mi o to, że miło jest spędzać czas w dobrym towarzystwie.

Aaaaaaaa....to w takim przypadku  pomyłeczka
27 sierpnia 2017 16:38 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Mój syn ma 27 lat, a kartę wedkarską założyliśmy mu przed ukończeniem 9 roku życia (troche po znajomości). To szmat czasu .., w którym nie było żadnej przerwy... i jeszcze się nie nałowił.:lol2:

W takim razie to był strzał w dziesiątkę, doprawdy niesamowite, pozdrowienia dla syna.
27 sierpnia 2017 16:40 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

A wszystko zależy od syt. :)))   Kiedy trzeba to pochwalę albo .........  jak się należy to przywalę ;pppp   

Jak przystało na prawdziwą kobietę.
27 sierpnia 2017 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

W takim razie to był strzał w dziesiątkę, doprawdy niesamowite, pozdrowienia dla syna.

Dziękuję... ))))
27 sierpnia 2017 18:44 / 7 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Znowu mam się czym chwalić... :-) Mój synek zdobył dwa puchary na maratonie wędkarskim... :radosc::radosc::radosc: Pierwsze miejsce indywidualnie i trzecie miejsce zespołowo... :radosc: Wczoraj po pierwszym ważeniu ryb był trzeci, ale zawody kończyły się dziś ok. południa to wszystko mogło się zmienić.., więc się nie chwaliłam... Synek ma dwa puchary więcej i żadnego miejsca już na nie... :hihi: Poza tym byłam na bardzo udanym spacerze ze świeżynką, odkryłyśmy fajny las do spacerów i świeźynka nawet zaczęła szukać grzybów (znalazła zajączka), ale ja byłam w skórzanych sandałkach (typu chrystuski) i nie odważyłam się zejść ze ścieżki... ))))

Bo w sandałkach typu Chrystuski, to się tylko dobrze po wodzie chodzi...
27 sierpnia 2017 19:08 / 5 osobom podoba się ten post
Rambo8

W takim razie to był strzał w dziesiątkę, doprawdy niesamowite, pozdrowienia dla syna.

Prawda , że niesamowite ??? ...Dobrze jest tak strzelić w dziesiątkę ...Mój Tatuś też strzelił w dychę ...jeśli o mnie , moje zamiłowanie ...hobby biega .. Nikt tak jak ja szybko nie pobiegł do kiosku po paczkę " sport -ów " ....i tak mi zostało to zamiłowanie do jarania . Też niesamowite ...no niee ?