Pochwalijki #4

26 sierpnia 2017 21:27 / 7 osobom podoba się ten post
michasia

:aniolki::czerwieni sie::czerwieni sie: 

Miłe to,że była rodzina pamięta o tobie,a nogi masz nieziemskie ... Pewnie obecnej pdp ping pong skakał jak się dowiedziała,że była rodzina cię odwiedza,nie? 
26 sierpnia 2017 21:38 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

:aniolki::czerwieni sie::czerwieni sie: 

Pieknie wygladacie zeby rodziny nas tak traktowaly jak czlowieka nie ino jak pracownika,bardzo mile
26 sierpnia 2017 21:45 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

:aniolki::czerwieni sie::czerwieni sie: 

Wymiatasz Michaśka,super:)
26 sierpnia 2017 22:39 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Miłe to,że była rodzina pamięta o tobie,a nogi masz nieziemskie ... Pewnie obecnej pdp ping pong skakał jak się dowiedziała,że była rodzina cię odwiedza,nie? :hihi:

Tak prawda jest miłe że pamietają.Podałam swoje namiary gdzie jestem , zapytałam Podopiecznego czy moge podac Jego nr telefonu dla Córki mojej byłej Pdp i to ona zadzwoniła. Musiała chyba duzo i dobrze nagadać / a lubi gadać / bo Pdp powiedział ze nie ma zadnego problemu aby się z Nimi spotykała i przerwe pobiednią wydłużała.Mój stary poleciała na moje nogi, reszty nie widział i teraz sobie w brodę pluje, bo jak on to mówi co z tych nóg jak i tak na bok idą i ciężar nadwagi noszą. 
26 sierpnia 2017 22:59 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Nie cytuję bo duże . I nie wiem , która to Michasia, ale za to widzę piękne nogi :)) wyeksponowane jak trzeba. Poza tym fajnie tak, jak byłe "rodziny" chcą sie spotykać , to dobrze świadczy o opiekunce :super: Ogólnie fajna ekipa.

Michasia jest w tym kororowym spodnium z nogami do ziemi.A i  w kororowej bluzce.
27 sierpnia 2017 06:51 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Przyjmnie spędzony czas w towarzystwie Córki byłej Pdp. Mają do mnie 30 km i to już 2 odwiedziny.

Michasiu, nogi masz jak sarenka zgrabne, sukieneczka mini, no super, super,,
27 sierpnia 2017 07:04 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

Tak prawda jest miłe że pamietają.Podałam swoje namiary gdzie jestem , zapytałam Podopiecznego czy moge podac Jego nr telefonu dla Córki mojej byłej Pdp i to ona zadzwoniła. Musiała chyba duzo i dobrze nagadać / a lubi gadać / bo Pdp powiedział ze nie ma zadnego problemu aby się z Nimi spotykała i przerwe pobiednią wydłużała.Mój stary poleciała na moje nogi, reszty nie widział i teraz sobie w brodę pluje, bo jak on to mówi co z tych nóg jak i tak na bok idą i ciężar nadwagi noszą.:niesmialy::uśmiech ona2: 

No fakt, nogi to Ty masz Michasia !!! Sama zobacz, nikt niczego innego nie komentuje tylko te nogi  
27 sierpnia 2017 08:43 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

No fakt, nogi to Ty masz Michasia !!! Sama zobacz, nikt niczego innego nie komentuje tylko te nogi :-) 

No i niech tak zostanie.Zaraz woltarenu dostaną i będę smigać jak sarna.
27 sierpnia 2017 10:59 / 7 osobom podoba się ten post
michasia

No i niech tak zostanie.Zaraz woltarenu dostaną i będę smigać jak sarna.:-)

'' Hej przez Żywieckie pola leci sarna
Hej nóskami przebiero boby zarła
Jo bym tes tak przebierała kiebym takie nóski miała
Hej jak ta sarna, jak ta sarna.

Hej przez Żywieckie pola leci zając
Hej wesoło łogonkiem pomyrdając
Jo by tak pomyrdała kiebyk taki łogon miała
Hej jak ten zając, jak ten zając.

Hej z kamienia na kamień skace sarna
Hej dumno swej urody łeb zadarła
Jo bym tes tak zadzierała kiebyk tom urodę miała
Hej jak ta sarna, jak ta sarna ''

   
27 sierpnia 2017 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

'' Hej przez Żywieckie pola leci sarna
Hej nóskami przebiero boby zarła
Jo bym tes tak przebierała kiebym takie nóski miała
Hej jak ta sarna, jak ta sarna.

Hej przez Żywieckie pola leci zając
Hej wesoło łogonkiem pomyrdając
Jo by tak pomyrdała kiebyk taki łogon miała
Hej jak ten zając, jak ten zając.

Hej z kamienia na kamień skace sarna
Hej dumno swej urody łeb zadarła
Jo bym tes tak zadzierała kiebyk tom urodę miała
Hej jak ta sarna, jak ta sarna ''

:gitara:  :gitara:  :gitara:

27 sierpnia 2017 15:17 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

No fakt, nogi to Ty masz Michasia !!! Sama zobacz, nikt niczego innego nie komentuje tylko te nogi :-) 

A dlaczego voltaren nie chce ze mnie sarny zrobić ??? 
27 sierpnia 2017 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
Kurde miałam Michasię zacytować a zacytowałam siebie
27 sierpnia 2017 15:21 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Tak prawda jest miłe że pamietają.Podałam swoje namiary gdzie jestem , zapytałam Podopiecznego czy moge podac Jego nr telefonu dla Córki mojej byłej Pdp i to ona zadzwoniła. Musiała chyba duzo i dobrze nagadać / a lubi gadać / bo Pdp powiedział ze nie ma zadnego problemu aby się z Nimi spotykała i przerwe pobiednią wydłużała.Mój stary poleciała na moje nogi, reszty nie widział i teraz sobie w brodę pluje, bo jak on to mówi co z tych nóg jak i tak na bok idą i ciężar nadwagi noszą.:niesmialy::uśmiech ona2: 

Ogólnie Michasia to Ci nic nie brakuje.., ale te nogi faktycznie... tylko do pokazywania...
27 sierpnia 2017 15:25 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ogólnie Michasia to Ci nic nie brakuje.., ale te nogi faktycznie... tylko do pokazywania... :-)

Ona nam te nogi specjalnie tak na pierwszym planie wywaliła, żeby nas zdołować   A to jędza !!
27 sierpnia 2017 15:34 / 10 osobom podoba się ten post
Znowu mam się czym chwalić... Mój synek zdobył dwa puchary na maratonie wędkarskim... Pierwsze miejsce indywidualnie i trzecie miejsce zespołowo... Wczoraj po pierwszym ważeniu ryb był trzeci, ale zawody kończyły się dziś ok. południa to wszystko mogło się zmienić.., więc się nie chwaliłam... Synek ma dwa puchary więcej i żadnego miejsca już na nie... Poza tym byłam na bardzo udanym spacerze ze świeżynką, odkryłyśmy fajny las do spacerów i świeźynka nawet zaczęła szukać grzybów (znalazła zajączka), ale ja byłam w skórzanych sandałkach (typu chrystuski) i nie odważyłam się zejść ze ścieżki... ))))