Które agencje maja krótkie zlecenia?

21 lutego 2017 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
Chciałam wyjechać na krótkie zlecenie w marcu. Okazuje się, że nie jest to takie proste. Nie ma zbyt wielu krótkich zleceń. Może w kwietniu byłoby łatwiej bo są Święta. Poza tym wyjazd z innej firmy wiąże się z rozwiązaniem umowy z obecną ( karta EKUZ ). Nie mogę pojąć tylko o jakie rozwiązanie umowy chodzi. Przecież umowa zlecenie jest na określony termin. Moja firma zaproponowała mi taki krótki wyjazd ale chyba zrezygnuje bo trochę jest niejasności w tej ofercie a jak się pytam to nie potrafią udzielić konkretnej odpowiedzi.
21 lutego 2017 13:58
Chciałam wyjechać na krótkie zlecenie w marcu. Okazuje się, że nie jest to takie proste. Nie ma zbyt wielu krótkich zleceń. Może w kwietniu byłoby łatwiej bo są Święta. Poza tym wyjazd z innej firmy wiąże się z rozwiązaniem umowy z obecną ( karta EKUZ ). Nie mogę pojąć tylko o jakie rozwiązanie umowy chodzi. Przecież umowa zlecenie jest na określony termin. Moja firma zaproponowała mi taki krótki wyjazd ale chyba zrezygnuje bo trochę jest niejasności w tej ofercie a jak się pytam to nie potrafią udzielić konkretnej odpowiedzi.
21 lutego 2017 14:05
O kurczątko....Dwa razy się wyprodukowałam....
21 lutego 2017 16:13 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem gdzie wpisać pytanie? Wydaje się , że tu pasuje? Dzisiaj ogłasza się Polaktiv24 ze Szwajcarią. Ktoś coś wie o tej Agencji bo w KRAZ nie mogę znaleźć?
21 lutego 2017 18:57
No właśnie też sie dołanczam z zapytaniem o dobrą firmę która wysyła na krótkie zlecenia minimum 4-6 tygodni.Jak ktoś coś wie prosze pisac na priv pozdrawiam:)
21 lutego 2017 19:46 / 8 osobom podoba się ten post
Waszka1

No właśnie też sie dołanczam z zapytaniem o dobrą firmę która wysyła na krótkie zlecenia minimum 4-6 tygodni.Jak ktoś coś wie prosze pisac na priv pozdrawiam:)

Cieszymy się, że dołanczyłaś.
Napisałam na priv, ale nie wiem jak ja to zrobiłam.
21 lutego 2017 20:09 / 8 osobom podoba się ten post
Ellax2

Cieszymy się, że dołanczyłaś.
Napisałam na priv, ale nie wiem jak ja to zrobiłam.

Priv powiadasz? Jesteś jasnowidzem? 
21 lutego 2017 20:11 / 8 osobom podoba się ten post
MeryKy

Priv powiadasz? Jesteś jasnowidzem? :zaskoczenie1:

My opiekunki jesteśmy niezwykle zaradne,jak trzeba napisać na priv to się pisze...
21 lutego 2017 20:12 / 7 osobom podoba się ten post
MeryKy

Priv powiadasz? Jesteś jasnowidzem? :zaskoczenie1:

No właśnie nie jestem, a powinnam, bo jest prośba o info na priv.
21 lutego 2017 20:14 / 6 osobom podoba się ten post
Ellax2

No właśnie nie jestem, a powinnam, bo jest prośba o info na priv.:bezradny:

Dobrze zrobiłaś Ellu,ja też napisałam na priv..
21 lutego 2017 20:23 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dobrze zrobiłaś Ellu,ja też napisałam na priv..

Wy mi tu oczu nie mydlcie. Tylko odpowiedzcie na pytanie, które zadałam wcześniej 
21 lutego 2017 20:25 / 8 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wy mi tu oczu nie mydlcie. Tylko odpowiedzcie na pytanie, które zadałam wcześniej :wystawia jezyk2:

Napisz i ty na priv do koleżanki i będzie git..
21 lutego 2017 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wy mi tu oczu nie mydlcie. Tylko odpowiedzcie na pytanie, które zadałam wcześniej :wystawia jezyk2:

O to chodzi, że prosi na priv, a nie podała w profilu. I weź tu się domyślaj.
21 lutego 2017 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

O to chodzi, że prosi na priv, a nie podała w profilu. I weź tu się domyślaj. :terefere:

Ludzie kochani zakopaliście moje pytanie. I juz się nigdy prawdy nie dowiem  
21 lutego 2017 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ludzie kochani zakopaliście moje pytanie. I juz się nigdy prawdy nie dowiem :strzela z bicza: 

Kurde, bo zadałaś dwa. Myślałam, że chodzi o ten kontakt, Ivanilia chyba też.
Szukałam i nic nie znalazłam, ale skoro tu jest to chyba musi być w KRAZ. Nie chcę wprowadzać w błąd.