Komornik a praca

29 marca 2018 11:53
Marhall

Tez mam taki problem z komornikiem i nie wiem co robic jakiej agencji szukać

Spytaj w tej agencji, znają się na tych sprawach. Piszą, że pomagają. http://www.pomocwdomu.pl/blog/opiekunka-osob-starszych-jej-klopoty-i-przestroga
18 lipca 2018 19:58
Rozważałaś upadłość konsumencką? Jak popadłaś w długi nie z własnej winy, to pomyśl nad takim rozwiązaniem. Jakby co to żaden majątek nie jest potrzebny do takiej upadłości. 
03 listopada 2018 20:36
Witaj Basiu. Jestem nowa na tym forum, ale mam ten sam problem. Szukaj firmy z np niemiecką umową ubezpieczenie w niemczech lub innym kraju komornik nie widzi, a wszystko legal i ubezpieczenie. Jak znajdę to Ci podrzuce i wice wersa
pozdrawiam
03 listopada 2018 22:07
magdalenaseb

Witaj Basiu. Jestem nowa na tym forum, ale mam ten sam problem. Szukaj firmy z np niemiecką umową ubezpieczenie w niemczech lub innym kraju komornik nie widzi, a wszystko legal i ubezpieczenie. Jak znajdę to Ci podrzuce i wice wersa
pozdrawiam

Jak mogę tobie poradzić otwórz euro konto w nowym banku u nas.Poki co RODO więc czas działa na korzysc.Uchodzcy przestępcy się ukrywają więc normalni obywatele też mogą!
03 listopada 2018 23:09
teoretycznie tak praktycznie 3-miesiące jesteś wykryta, to najlepiej co miesiąc zakładać konto i kasę mieć porozrzucaną jak położy łapę to nie na wszystkim
03 listopada 2018 23:10
Tak to by wyglądało, no chyba że jest ktoś zaufany nam100%! komu może firma przelewac? a my istniejemy jako współwłaściciel(mąż np.)lub upoważniony i my tym samym.Firma chce zawsze dane i nie wnika.Oni dają pracę wiec w sprawy windyk.nie wchodza. Sorry no oprócz tej powoli już upadającej "................ca24" bo wiem że ci mają warunek stąd mało chętnych.Sorki ale mieć komornika nie problem, szybko dziś może to każdego z nas spotkać.Ja"jeszcze"daje radę ale to nigdy nic nie wiadomo?!
05 listopada 2018 23:33
Mam nadzieje że wszystko powoli Ci sie ułoży