Internet w Niemczech

10 lipca 2013 16:22
Mi też aldi ostatnio psikusa zrobił,doładowałam konto za 15e a internet przestawił się na 24h,choć zawsze miałam ustawione na miesiąc, dobrze że są karty za 5e i po doładowaniu ustawiłam na miesiąc i chodzi ;-)
10 lipca 2013 16:30
anetta

Mi też aldi ostatnio psikusa zrobił,doładowałam konto za 15e a internet przestawił się na 24h,choć zawsze miałam ustawione na miesiąc, dobrze że są karty za 5e i po doładowaniu ustawiłam na miesiąc i chodzi ;-)

Anetta, a doładowałaś konto przed zakończeniem ważności, czy po?
10 lipca 2013 19:05
Efka66 szczerze to nie wiem, sądzę że od ostatniego ładowania w kwietniu konto miało jeszcze ważność. Aldiego używam od 2lat od czasu do czasu i pierwszy raz mi się coś takiego zdarzylo. Najważniejsze że już działa :))
13 lipca 2013 11:29
No i po kłopocie,wypróbowane, mozna spokojnie 2- 3 dni wcześniej internet doładować. Tyle, że po doładowaniu pokazuje jeszcze starą datę ważności, u mnie to było do 12.07.A dziś czyli 13.07 autoamtycznie pobrał sobie z konta należność na nastepny miesiąc i mam nadal taryfę 30 dni do 13. 08. ważną. Czyli trzeba tylko poczekać, nic nie robić, nigdzie nie dzwonić, pisze to jakby ktoś miał podobne wątpliwości kiedyś.
13 lipca 2013 11:40
No to super,przyda sie w razie co:)Ale ja tam jednak dla spokojności ładuje dopiero jak mam puste konto:):):)hi hi hi
26 lipca 2013 23:28
witam, potrzebuję pomocy w zainstalowaniu internetu Tchibo- stick tchibo karta też za 9,95, nie dla mnie dla męża, wpisał pin i pojawiło się żądanie podania numeru, ale pytanie jakiego numeru skąd ten numer, nie wiem czy trzeba kupić doładowanie, niby pisze ze to promocja i karta jest już doładowana, czy ktoś wie coś więcej ?
26 lipca 2013 23:43
Dagmara

witam, potrzebuję pomocy w zainstalowaniu internetu Tchibo- stick tchibo karta też za 9,95, nie dla mnie dla męża, wpisał pin i pojawiło się żądanie podania numeru, ale pytanie jakiego numeru skąd ten numer, nie wiem czy trzeba kupić doładowanie, niby pisze ze to promocja i karta jest już doładowana, czy ktoś wie coś więcej ?

nie wiem czy pomoge,ja kupowalam raz "netto"i wtedy mialam normalny paragon i drugi wydruk tez z kasy i wlasnie na nim byl ten  nr:)troche inna siec ale chyba to jest podobnie:)
26 lipca 2013 23:54
byc moze tam bedzie, tylko paragon ma córeczka dziadziusia :), jutro sie okaze, ale bardzo dziekuje za podpowiedz
29 lipca 2013 13:20
mi sie Aldiowski nie za bardzo sprawdza wlasnie po wykorzystaniu 5GB strony bardzo wolno wchodza ta nie ale np FB i onet poczta mozna czekac pare godzin....
jak zadz do nich radzili mi przestawic na dzienny ale wiadomo kosztuje wiecej i to juz mi sie nie oplaca najwazniejsze ze skype dziala pogadac z mezem mozna....
a i mam od paru dni problem z doladowaniem karty a facet przez tel nie chcial mi doladowac nie wiem czemu sprobuje kiedy indziej moze na kogos innego trafie....
29 lipca 2013 19:48
magdalena_k

mi sie Aldiowski nie za bardzo sprawdza wlasnie po wykorzystaniu 5GB strony bardzo wolno wchodza ta nie ale np FB i onet poczta mozna czekac pare godzin....
jak zadz do nich radzili mi przestawic na dzienny ale wiadomo kosztuje wiecej i to juz mi sie nie oplaca najwazniejsze ze skype dziala pogadac z mezem mozna....
a i mam od paru dni problem z doladowaniem karty a facet przez tel nie chcial mi doladowac nie wiem czemu sprobuje kiedy indziej moze na kogos innego trafie....

O, widzisz, chyba rozwiązałaś mój problem, a raczej ciekawość z nim związaną. ja FB nie mam, ale mam konto na Onecie i też tam wejść nie mogę, to jest jedyna strona tutaj dla mnie niedostepna, tak to sie pewnie dzieje przy tym słabym necie,chyba nie przypadek że obie mamy taki problem.
Mnie sie udaje tylko z tej strony wejść na poczte onetu, onet wersja mobilna, a i tak działa nie do końca. http://m.onet.pl/
 
29 lipca 2013 20:32
tak ale mimo wszystko po przekroczeniu 5 GB praktycznie nic nie mozna zrobic.....ja nawet teraz konta nie moge sobie doladowac ani odczytac ile na nim jest,nie mam niemieckiego tel nie mam jak do polskiej kom karty wlozyc i doladowac konta przez tel nie mozna doladowac dzwoniac do nich
30 lipca 2013 00:26
a ja nie mogę zrozumieć jednego,mojemu mężowi zakupili internet Tchibo- stick plus kartę za 9,95 w promocji w tym niby już internet na 1 miesiąc, karta została aktywowana i kasę zżarło po 1 minucie te 9,95, później doładował sobie za 10 euro i zmienił taryfę zgodnie z kasą jaką załadował czyli taryfa 500 MG i na koncie wszystko się zgadza taryfa Flatrate L internet jest bis 29 sierpnia i dupa tylko informacja,że nie może się połączyć z internetem, ani razu się nie połączył a na koncie zostało 0,06 centa, i co tu do cholery jest grane?? Czy ktoś może coś wie o tym szajsie. Ja mam Aldi Talk miesięcznie 15 euro, a nie kiedy nawet prezent dłużej 24 godziny, pod koniec miesiąca niekiedy youtube zacina, a reszta idealna,co jest z tym Tchibo??
30 lipca 2013 08:29
tina 100%

Na tabletach specjalnie się nie znam,ale z tego co się orientuje, to tablety na ogół maja zainstalowany system android, niczego wgrywac nie musisz, a jak ma wbudowany modem, to normalnie wkladasz tam kartę do internetu.Dobrą firmą jest asus, nie mam pojecia czy kupisz tablet w cenie do 600zł. Może w komisie jakimś poszukaj, albo na allegro. Odnosnie tabletow to sa recenzje w internecie, dowiesz się wszystkiego, aby kupić model odpowiedni dla siebie.

Czlowiek się uczy i uczy a ja myślalam ze do tableta tez trzeba modem podpinac. A tu niespodzianka. 
Zamierzam kupić sobie jakiś tablet w DE ale jeszcze poszperam w ofertach i modelach na necie. 
Plusem dla mnie jest to ze mały i praktycznie schowam go w mojej pojemnej torebce, 
A w laptopie już mi bateria dawno siadła. 
Staruszek ten mój hp. ma już prawie 6 lat. 
Śmiga nie powiem ale czas na zmiany. 
31 lipca 2013 12:45
efka66

O, widzisz, chyba rozwiązałaś mój problem, a raczej ciekawość z nim związaną. ja FB nie mam, ale mam konto na Onecie i też tam wejść nie mogę, to jest jedyna strona tutaj dla mnie niedostepna, tak to sie pewnie dzieje przy tym słabym necie,chyba nie przypadek że obie mamy taki problem.
Mnie sie udaje tylko z tej strony wejść na poczte onetu, onet wersja mobilna, a i tak działa nie do końca. http://m.onet.pl/
 

dziekuje za linka do poczty mobilnej jakos weszlo moglam odczytac swoja poczte....
i z zapytaniem jeszcze czy ktoras z Was dziewczyny posiadajaca neta z Aldika ma w tej chwili problemy z doladowaniem konta przez Verbindungasistenta....nie mam niemieckkiego tel zeby wlozyc karte (moze mi pomocna bedzie corka jak przyjedzie i uzyczy swojej kom ale wiecie niekiedy nie chca po prostu),przez tel z Biurem Obslugi nie chca mi doladowac a przez ich strone mam problem z rejestracja nie dziala ......
macie moze jakis pomysl jak to zrobic inaczej,co prawda do konca 30 dni jeszcze troche brakuje ale wole juz zaladowac
31 lipca 2013 13:17
Dagmara

a ja nie mogę zrozumieć jednego,mojemu mężowi zakupili internet Tchibo- stick plus kartę za 9,95 w promocji w tym niby już internet na 1 miesiąc, karta została aktywowana i kasę zżarło po 1 minucie te 9,95, później doładował sobie za 10 euro i zmienił taryfę zgodnie z kasą jaką załadował czyli taryfa 500 MG i na koncie wszystko się zgadza taryfa Flatrate L internet jest bis 29 sierpnia i dupa tylko informacja,że nie może się połączyć z internetem, ani razu się nie połączył a na koncie zostało 0,06 centa, i co tu do cholery jest grane?? Czy ktoś może coś wie o tym szajsie. Ja mam Aldi Talk miesięcznie 15 euro, a nie kiedy nawet prezent dłużej 24 godziny, pod koniec miesiąca niekiedy youtube zacina, a reszta idealna,co jest z tym Tchibo??

Ja tez korzystam z Tchibo i miałam tak jeden raz.... gdy nie poczekałam do sms zwrotnego,że mam uruchomioną taryfę...