Internet w Niemczech

20 czerwca 2013 10:30
Zakręcona Mamuela

To sprobuj w inny sposob jest chyba taki wpi nie moge sie zalogowac naciskasz,a potem wejdze i beda rozne wez jeszcze raz zaloguj i jak zaloguje, a nie wejdze dokładnie na poczte wcisnij poczta i powinno byc ja tak robie!!!

Dzięki bardzo. Właśnie mam już dostęp do poczty. Założyłam sobie nowe konto na innym portalu, stamtąd napisałam do Onetu, przysłali mi wiadomość z linkiem do poczty mobilnej i przez nią się mogę logować. Ze strony onetu nadal nie moge, ciągle mam komunikat "upsss, wystapił błąd, wiemy o nim i pracujemy nad nim" i tak od dwóch tygodni pracują nad moją pocztą:)))
 
20 czerwca 2013 12:33
Ja chciałam się tylko zapytać czy mam zabrać własnego laptopa,a co potem w Niemczech/?Nasze modemy z Orange czy Playa nie latają?Nic nie wiem,jade już 1lipca 1-y raz...doradżcie,proszę.
20 czerwca 2013 12:39
kruszynka1964

Ja chciałam się tylko zapytać czy mam zabrać własnego laptopa,a co potem w Niemczech/?Nasze modemy z Orange czy Playa nie latają?Nic nie wiem,jade już 1lipca 1-y raz...doradżcie,proszę.

Lataja, latają, tylko bardzo drogo. Tu w tym temacie jest wszystko napisane i w temacie "Na wyjeździe" na poczatkowych stronach. ale może będziesz miała internet stacjonarny.
20 czerwca 2013 13:20
Zakręcona Mamuela

To sprobuj w inny sposob jest chyba taki wpi nie moge sie zalogowac naciskasz,a potem wejdze i beda rozne wez jeszcze raz zaloguj i jak zaloguje, a nie wejdze dokładnie na poczte wcisnij poczta i powinno byc ja tak robie!!!

a mozesz mi napisac jak to ustawiasz bo ja nic nie ustawiałam doładowałam i juz a nie wiem jak sie to ustawia jakos w opcjach ? jak mozesz to napisz mi to dokładnie bo ja na internecie to sie znam dokładnie tak samo jak na balecie
 
21 czerwca 2013 08:52
dziewczyny jak mam to zrobić?
córka mojej babci ma internet w domu-mieszka na piętrze, ja będę z babcią na dole-poradzcie mi:
jak mam podłączyć neta do mojego laptopa-czy mam mieć ze sobą ruter?
21 czerwca 2013 13:04
Kasiaaa dzięki bardzo,nigdy się o takie rzeczy nie martwiłam bo mam 2 synów w domu i to oni wszystko robią.
Ja tylko użytkuję do woli ;-)
28 czerwca 2013 00:13
ewa67

a mozesz mi napisac jak to ustawiasz bo ja nic nie ustawiałam doładowałam i juz a nie wiem jak sie to ustawia jakos w opcjach ? jak mozesz to napisz mi to dokładnie bo ja na internecie to sie znam dokładnie tak samo jak na balecie
 

ojej sory Ewka ma nadieje ze poradziłas sobie nie pamietam dokładnie musisz ustawic na 30dni za dana kwote czy przed doładownie czy po ja to juz na pamic robie jak mi pokazano tez nie znam sie na tym za wiele ja wszedze wejde ale ten poczatek to najgorszy dla mnie rowniez!!!
10 lipca 2013 11:42
Chyba mam problem? Doładowałam właśnie inernet z aldi. Miałam ważny do 12.07, po doładowaniu mam dalej taryfę na 30 dni, na koncie 21,49, było 6, 49, czyli dobrze, ale ważność pokazuje mi dalej do 12.07. CZy dopiero po 12 lipca sie to zmieni i będzie pokazywać dobrze tzn do sierpnia, czy coś spieprzyłam? ratunku...
10 lipca 2013 11:54
Oj Effka -przeciez ci pisałam wczesniej poczekaj az sie waznosc skonczy!!!!!Teraz to chyba musisz na infolinie zadzwonic.Możesz tez sprobowac-jeszcze raz taryfe ustawic na 30 dni i moze samo"wskoczy" ale pewności nie mam.Dlatego ja nigdy wczesniej nie doładowuje !!!!!Jak nic nie zrobisz to ci od 13ego po 2euro dziennie bedzie zjadało na taryfie 24godzinnej-sama sie automatycznie ustawi!!!!
10 lipca 2013 14:48
No wiem, pisalaś, ale jak dopytałam w sklepie, facet mi powiedział,że spokojnie 2- 3 dni a nawet wcześniej moge doładować, no to doładowałam, mam ciągle taryfę 30 dni, tyle, że ta ważność do 12. lipca. Aldi mam 2 kroki, to chyba pójdę z laptopem i niech radzą:)
10 lipca 2013 15:58
A było Kasi posłuchać........ a tak ZONK:(
10 lipca 2013 16:00
Kurcze, wierzyć mi sie nie chce, że każda z Was która ma internet z Aldi czeka aż się ważność skończy, nikt nie ładuje wcześniej? Na poczatkowych stronach bajka pisała, że zawsze to robi wcześniej i nic nie potrzeba juz zmieniać, wszystko się automatycznie aktualizuje, ale bajka nie wchodzi juz na forum. Nikt nie miał takiego problemu?
10 lipca 2013 16:04
Effka -ja NAPRAWDĘ!!!!!!!nigdy wcześniej nie ładuję .A taryfa 30 dniowa NIGDY sie automatycznie nie ustawiala i nie ustawia do dziś -tylko ta 24godzinna.Sama musisz ustawić!Najlepiej na tę infolinię zadzwoń -bo w Aldim nie zawsze trafi się na uczynny personel....
10 lipca 2013 16:12
Kasia, ja Ci wierzę, ja taryfę mam dobrze ustawioną,na 30 dni, moje konto wzrosło o te 15 e ale ważność pisze do 12. 07. w tym problem, może ktoś tak miał po prostu....
10 lipca 2013 16:15
Powinnas dostac info z ważnością -do kiedy-po doaldowaniu,w prawym dolnym rogu kompa powinno na ekranie wyskoczyć.próbowałaś wyłączyć i jeszcze raz włączyć -może trzeba zresetować i wskoczy?No,nie wiem -nie miałąm tak nigdy.Infolinia jest chyba do 18ej tylko,z tego co pamiętam.