Internet w Niemczech

14 kwietnia 2013 19:25
Na tabletach specjalnie się nie znam,ale z tego co się orientuje, to tablety na ogół maja zainstalowany system android, niczego wgrywac nie musisz, a jak ma wbudowany modem, to normalnie wkladasz tam kartę do internetu.Dobrą firmą jest asus, nie mam pojecia czy kupisz tablet w cenie do 600zł. Może w komisie jakimś poszukaj, albo na allegro. Odnosnie tabletow to sa recenzje w internecie, dowiesz się wszystkiego, aby kupić model odpowiedni dla siebie.
14 kwietnia 2013 19:36
Ok dzięki!!!
14 kwietnia 2013 20:32
iwunia

Hej Tina 40!! Mam prośbę,może mi pomożesz.Chcę kupić tableta bo mi wysiadł mój laptop,ale za diabła nie wiem czy z wbudowanym modemem będzie lepszy? Tam gdzie jadę nie ma internetu,syn podopiecznego ma ,mieszka gdzieś niedaleko.Jeżeli z modemem to jak wygląda sprawa doładowania w Niemczech.Czy kupując tableta musze wgrywac jakieś oprogramowanie,proszę cię pomóż mi -nie mam zielonego pojęcia o tej technologii.Szukam tableta do 600zl!!!!Pozdr...

Polecam tablet,bo jest leciutenki i maly,super na wyjazdy,bo miesci sie do torebki:)ale jesli bedziesz kupowala,to raczej wybierz taki z wbudowanym modemem,ja mam wi-fi,jesli dobrze napisalam,analfabetka komputerowa:)no bo wiesz,tutaj np mam internet ale w innym miejscu to Bozia wie:)a tak,to kupisz sobie swoj internet na karte i po sprawie:):):)jedyne co wkurza mnie w tablecie to jest to,ze za bardzo jest czuly na dotyk,ale mam klawiature zwykla dodatkowo podlaczona,to da sie wytrzymac:):):)
14 kwietnia 2013 21:46
No hej Mala!! Czyli jak już mam ten tablet z wbudowanym modemem to kupuję ten starter w Aldiku?? Ja jestem ciemnota w informatyce wiec proszę o szczegóły!!!Pa
14 kwietnia 2013 23:43
iwunia

No hej Mala!! Czyli jak już mam ten tablet z wbudowanym modemem to kupuję ten starter w Aldiku?? Ja jestem ciemnota w informatyce wiec proszę o szczegóły!!!Pa

Iwunia:)nie pomoge Tobie,bo kiepska jestem w tych sprzetach:)mozna stwierdzic nawet,ze troche techniki i juz sie gubie:):):)ja mam w swoim tablecie tylko wi-fi,czyli zasieg z internetu"stacjonarnego",wlaczam i jest:)a rachunki placi rodzina:)ale wiesz,jak zacytowalam Twojego posta,to mysle .ze szybciej zwroci to uwage kogos kto sie zna na tym i Tobie pomoze:):):)mam taka nadzieje:)
15 kwietnia 2013 15:09
Kasiaaa!! Gdzie i za ile,wiem ,ze sie dużo o tym pisze ale ja jestem "ciemna"jak tabaka...A jak nie będzie Aldika to gdzie...mój język nie jest wysokich lotów,dlatego taka jestem wystraszona,że sobie nie poradze.Proszę o wyczerpujące rady-dzięki pa..
15 kwietnia 2013 18:30
Kasiaaa! Zmienniczka mi mówiła,ze syn mieszka niedaleko,chyba dom obok i on ma neta.Więc może faktycznie poczekam z tym kupnem karty,jeżeli jest taka możliwość,ze będzie można ściągnąć!!Matko ile zachodu z tym netem,ale zawsze miałam więc się nie dopytywałam!! Dzięki za dobre rady.
15 kwietnia 2013 19:34
Dzięki Kasiaaa!!
31 maja 2013 17:53
Witam...
dobrze ze jestescie i doradzacie...
mam Congstara i musze doladowac konto, ale oczywiscie nie wiedzialam, ze karta z aldika nie jest uniwersalna, do wszystkich operatorow i kupilam...
A tu dobre duszki szepca ze t- mobile brrrrrrr... czeka mnie nowy zakup
Pozdrowienia dobre duszki
31 maja 2013 20:08
Jak masz tablet lub laptop to od każdego operatora zadziała net. Jedynie może być problem z zasięgiem, jeśli domek znajduje się np w dolinie a dookoła góry i lasy.

Natomiast połączenie wifi działa naksymalnie do 30 metrów. Sprawdź na Google Maps o ile oddalony jest dom syna.
13 czerwca 2013 21:11
Ja Was jeszcze o ten internet pomęczę;) Wiem, że jest słaby, nie ma co szaleć, filmów oglądać nie mogę, choć skype działa, strony sie wolno otwieraja i w zasadzie wchodzę wszędzie oprócz poczty w Onecie. Nie mam pojęcia dlaczego, czy może mieć na to wplyw fakt, że do rejestracji użyłam swojego adresu meilowego, czy ki czort. Założyłam sobie już nowe konto na WP i tam mam dostęp bez problemu a na Onet nie.....
14 czerwca 2013 11:37
No tak, tylko ja od trzech dni nieustannie próbuje i nic.....
19 czerwca 2013 23:39
czy ktos ma internet o.tel.o bo ja mam z nim problem juz drugi raz ładowałam karte za 10 euro i wystarcza na gora 10 dni nic specjalnego nie robie nie ogladam filmow nic nie sciagam tylko normalne przegladanie stron ,co robic?prosze o rade
19 czerwca 2013 23:57
ewa67

czy ktos ma internet o.tel.o bo ja mam z nim problem juz drugi raz ładowałam karte za 10 euro i wystarcza na gora 10 dni nic specjalnego nie robie nie ogladam filmow nic nie sciagam tylko normalne przegladanie stron ,co robic?prosze o rade

Ja mam ale ja kupuje za 20euro bo sie boje ze 1000meg to mało ale by chyba smiało wystarczyło ustawiam sobie ze na miesiac za ta kwote i nie mam z tym zadnego problemu kiedys zapomniałam ustalic to mi szybko zrzarło tez moze to to sprawdz ewka
20 czerwca 2013 00:04
efka66

No tak, tylko ja od trzech dni nieustannie próbuje i nic.....

To sprobuj w inny sposob jest chyba taki wpi nie moge sie zalogowac naciskasz,a potem wejdze i beda rozne wez jeszcze raz zaloguj i jak zaloguje, a nie wejdze dokładnie na poczte wcisnij poczta i powinno byc ja tak robie!!!