Na wyjeździe 37

13 maja 2017 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ja żebym chciała się źle prowadzić to nie mogę... :strzela z bicza: Czysta, żywa dyskryminacja... :strzela z bicza: Porzucała bym sobie troche mięsem, ale Oliwier by mnie bez ostrzeżenia usunął...  Ja  na zakupy to do Chin muszę... na mnie w krajach cywilizowanych nie produkują... :strzela z bicza: 3 km i klnęłam całą drogę... i były wszystkie brzydkie słowa i do teraz mnie trzyma... :strzela z bicza: Skarpetki sobie kupiła to wydałam 3 euro !!!)))

No to  sporo zaoszczędziłaś Ja wydałam dzisiaj 9 euro. Na spodnie. Wyprzedaż
13 maja 2017 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
O. Matko kochana jaka Burza!
13 maja 2017 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Jak Ty kobietko to robisz?
Ja tylko dzisiaj niechcacy wydałam 50. 
Jestem pełna podziwu :)

Nie wiem....wybredna chyba się robię....i nie martwi mnie to jakoś Sporo kupowałam w ub.r. letnich ciuszków, wyprzedaże mnie kusiły w różnych sklepach, córka mojej Pdp woziła mnie po okolicy i się kupiło  ciut, ciut   I chyba mój styl ubierania się nie wymaga wielkich nakładów finansowych...
13 maja 2017 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

O. Matko kochana jaka Burza! :modlitwa:

Czym napasłaś pdp tym razem?
13 maja 2017 20:54 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Czym napasłaś pdp tym razem? :ubikacja2:

No, wiesz?, jak tak możesz!            mówię, że u mnie jest burza!, i grzmi, a ja się strasznie boję,,, A, Ty się nabijasz ze mnie , nio,,,
13 maja 2017 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ja żebym chciała się źle prowadzić to nie mogę... :strzela z bicza: Czysta, żywa dyskryminacja... :strzela z bicza: Porzucała bym sobie troche mięsem, ale Oliwier by mnie bez ostrzeżenia usunął...  Ja  na zakupy to do Chin muszę... na mnie w krajach cywilizowanych nie produkują... :strzela z bicza: 3 km i klnęłam całą drogę... i były wszystkie brzydkie słowa i do teraz mnie trzyma... :strzela z bicza: Skarpetki sobie kupiła to wydałam 3 euro !!!)))

Danusiu, a w tym Schuhcenter patrzyłaś? Tam widziałam butki na małe stópki dla pań.  Mozna tez przez internet zamówić.

http://www.schuhcenter.de/damen-pumps/klassisch-nr/Pumps/Canape/2226040000148.html 

http://www.schuhcenter.de/damen.html?filterCategory1=Damen&filtersize_mapping=34%7C35

13 maja 2017 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Czym napasłaś pdp tym razem? :ubikacja2:

Idz sobie do ''gotowanek'' i przeczytaj ''se''  
13 maja 2017 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Nie wiem....wybredna chyba się robię....i nie martwi mnie to jakoś :-) Sporo kupowałam w ub.r. letnich ciuszków, wyprzedaże mnie kusiły w różnych sklepach, córka mojej Pdp woziła mnie po okolicy i się kupiło  ciut, ciut :oklaski3:  I chyba mój styl ubierania się nie wymaga wielkich nakładów finansowych...

Mój styl ubierania tez sie nie zmienił, tylko musze kupic mniejsze rozmiary 
13 maja 2017 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
Kasza Mosz fuer Polen :-D
Eurowizja )))))))))))))
13 maja 2017 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
O. Kochana jesteś W Poniedziałek rano jadę do domu, Z domu będę pisać
13 maja 2017 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Mój styl ubierania tez sie nie zmienił, tylko musze kupic mniejsze rozmiary 

Inna praca, więc styl też - z biurowego na...opiekunkowy  a rozmiar mniejszy już od kilku lat, więc garderoba częściowo wymieniona
13 maja 2017 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Inna praca, więc styl też - z biurowego na...opiekunkowy :lol3: a rozmiar mniejszy już od kilku lat, więc garderoba częściowo wymieniona :yahoo:

No, dokladnie, pisalam juz kiedys ze nie da sie w tej pracy smigać w kostiumie i szpilkach, po pracy. ..owszem, zakupilam 3 pary. .a co. ..kto bogatemu zabronii?
13 maja 2017 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

No, dokladnie, pisalam juz kiedys ze nie da sie w tej pracy smigać w kostiumie i szpilkach, po pracy. ..owszem, zakupilam 3 pary. .a co. ..kto bogatemu zabronii?

Nikt a ja nie noszę szpilek. Muszę czuć się pewnie, stąpając po ziemi Drżeć to powinna, ale nie podczas chodzenia....
14 maja 2017 06:31 / 4 osobom podoba się ten post
ewal8

Danusiu, a w tym Schuhcenter patrzyłaś? Tam widziałam butki na małe stópki :-) dla pań.  Mozna tez przez internet zamówić.

http://www.schuhcenter.de/damen-pumps/klassisch-nr/Pumps/Canape/2226040000148.html 

http://www.schuhcenter.de/damen.html?filterCategory1=Damen&filtersize_mapping=34%7C35

Dzięki... Synowa mojej pdp zaoferowała,  że powozi mnie  ... to jej  zaproponuję ten Schuhcenter... Faktycznie są tam też butki na małe stópki...
16 maja 2017 13:56 / 6 osobom podoba się ten post
ponieważ czas mnie goni a "na wyjeżdzie " nie pokazuje się --- zapier..... po dopalacze , dale Wam wolną rekę w domysłach -- co kupię ? pa zaraz wracam