Zakupy 4

16 sierpnia 2017 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Zdjęcie jest kiepskie (robione tabletem,do przesyłu ze srajfona jeszcze nie doszłam :-)) lepiej wyglądają na "żywo",a wygodne obie pary, choć te czerwone wysokie jak diabli . 

Nooo,po dwóch krokach bym się w takich zabiła,ale podobają mi się bardzo:)
16 sierpnia 2017 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
lolowa

Zakupy były mega udane ( jak dla mnie ) --- a oto częśc z nich

8 par butów na raz!!
Ale adidaski fajne, polskie barwy i patriotycznie wyglądają. 
16 sierpnia 2017 23:12 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

No mówię Ci facet poszedł a zapach został kilka dni:lol3:

No zawsze to coś.
17 sierpnia 2017 01:31 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Pierwszy raz wkleiłam zdjęcie, samodzielnie bez niczyjej pomocy!!!! Bo się na te moje " gady " wkurzyłam,ale nie wiem w którym momencie mam opisać fotkę...to są butki zakupione w CC na wyprzedaży,obie pary skórkowe, niebieskie od Lasockiego,a czerwone Quazi

Te czerwone mnie urzekły, cudne :)
17 sierpnia 2017 09:02 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

No zawsze to coś.

No wiesz, niekoniecznie byłam zadowolona,ale zapach przecudny
17 sierpnia 2017 10:16 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

17 sierpnia 2017 10:21 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wczorajsze " łowy " ....kurteczka zakupiona w Domu Mody - KiK....z 25.99 obniżona cena na 9.99 e.....baleriny pierwotna cena 9.99 e ...zapłaciłam 5 e ....bluzka zakupiona w C&A ... z 19e ...przecenina na 9e ....Kuźwa ...kiedyś bym się radowała ...teraz se myślę : po kiego grzyba ?
17 sierpnia 2017 11:12 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

I bardzo fajnie --- powiem Ci , że te balerinki z H&M są bardzo wygodne , nie było ze wszystkich mojego rozmiaru --- to zamówiłam online --- jutro przyjdą !
17 sierpnia 2017 11:26 / 5 osobom podoba się ten post
lolowa

I bardzo fajnie --- powiem Ci , że te balerinki z H&M są bardzo wygodne , nie było ze wszystkich mojego rozmiaru --- to zamówiłam online --- jutro przyjdą !

Były inne też , ale nawet nie przymierzałam , bo chciałam wrócić wcześniejszym busem , żeby kawy napić się przed powrotem PDP-nej ... w jedną stronę *( w dół ) idę z buta ..ok. 4 - 4,5 km .... Do H&M weszłam na końcu ...po drodze mi było ...W przyszłym tygodniu też se pójdę ...chociaż pooglądać ...W moim rozmiarze też ciężkawo ...mam 36 a kupuję 37 ...potrzebuję już trochę więcej placu w bucie ... Od 40 wzwyż od cholery i trochę jest ...z mniejszymi trudniej .. Nawet fajne letnie na koturnach były , ale o ten bus i kawę mi chodziło .
17 sierpnia 2017 15:26 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

No wiesz, niekoniecznie byłam zadowolona,ale zapach przecudny :-)

No zawsze to coś.
17 sierpnia 2017 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Były inne też , ale nawet nie przymierzałam , bo chciałam wrócić wcześniejszym busem , żeby kawy napić się przed powrotem PDP-nej ... w jedną stronę *( w dół ) idę z buta ..ok. 4 - 4,5 km .... Do H&M weszłam na końcu ...po drodze mi było :-)...W przyszłym tygodniu też se pójdę ...chociaż pooglądać ...W moim rozmiarze też ciężkawo ...mam 36 a kupuję 37 ...potrzebuję już trochę więcej placu w bucie ... Od 40 wzwyż od cholery i trochę jest ...z mniejszymi trudniej .. Nawet fajne letnie na koturnach były , ale o ten bus i kawę mi chodziło .

Fajne zakupy uwielbiam paski,sukienki bluzki,ale masz 36 rozmiar to nie przewracasz sie na takich małych stopach? moja koleżanka też ma małą stopę i zawsze ma problem ja mam 38,zawsze bez problemu coś kupię
17 sierpnia 2017 19:40 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Fajne zakupy uwielbiam paski,sukienki bluzki,ale masz 36 rozmiar to nie przewracasz sie na takich małych stopach? moja koleżanka też ma małą stopę i zawsze ma problem ja mam 38,zawsze bez problemu coś kupię:-)

Nie , nie przewracam się ...Malinka , bo ja jestem malutka ...Mam 158 ...jak bym wyglądała ze stopą 41 ...albo kobitka 170 ze stopą 36 ?  ...Co najmniej śmiesznie ...Letnie , jakieś sandały kupuję 36 ..choć nie zawsze , bo wiadomo jak to jest z tymi numeracjami . Zakryte buty kupuję 37 ...z wiekiem potrzebuję dla stopy więcej placu ...niestety .
17 sierpnia 2017 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wczorajsze " łowy " ....kurteczka zakupiona w Domu Mody - KiK....z 25.99 obniżona cena na 9.99 e.....baleriny pierwotna cena 9.99 e ...zapłaciłam 5 e ....bluzka zakupiona w C&A ... z 19e ...przecenina na 9e ....Kuźwa ...kiedyś bym się radowała ...teraz se myślę : po kiego grzyba ?

Ta paseczkowa bluzeczka ,super !
17 sierpnia 2017 20:25 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie , nie przewracam się :smiech3: ...Malinka , bo ja jestem malutka ...Mam 158 ...jak bym wyglądała ze stopą 41 ...albo kobitka 170 ze stopą 36 ?  ...Co najmniej śmiesznie :smiech3:...Letnie , jakieś sandały kupuję 36 ..choć nie zawsze , bo wiadomo jak to jest z tymi numeracjami . Zakryte buty kupuję 37 ...z wiekiem potrzebuję dla stopy więcej placu ...niestety .

To Ty taki malutki krasnalek jesteś:
17 sierpnia 2017 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

To Ty taki malutki krasnalek jesteś::oczko2:

Kobieca kobietka.....