Zakupy 4

04 listopada 2017 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

A jak...spróbuj ,naprawdę to działa.

Kremy z reguły też kupuję z witaminą E ,rutyną i innymi ,ale faktycznie może w czystej postaci lepiej działać.Zakupię.
04 listopada 2017 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Kupiłam przed wyjazdem witaminę E z dozownikiem i codziennie używam z kremem. Musze wam powiedzieć,że rewelacja,a sama nie wierzyłam,myślałam,że to jakiś szwindel. Nie wiem czy głębokich zmarszczek można się pozbyć,ale u mnie te pod oczami są o wiele płytsze. Na przebarwienia stosuję wit. C w płynie i na to krem ,też sprawdza się rewelacyjnie.
Koszt takich witamin w płynie to około 15 zł za buteleczkę,która stracza na 3 miechy.

Wrzuć proszę fotkę jak to wygląda ? 
04 listopada 2017 21:11 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

Kremy z reguły też kupuję z witaminą E ,rutyną i innymi ,ale faktycznie może w czystej postaci lepiej działać.Zakupię.

Używam tylko kremów z Biochemii Urody,tam też dodaje się witaminy ale nie w takiej ilości jakiej byśmy chcieli. Spokojnie możesz sobie zafundować i wypróbować takie witaminy z apteki,nic nie tracisz bo parenaście złociszy można spokojnie poświęcić,a efekty mogą cie zaskoczyć.
04 listopada 2017 21:16 / 9 osobom podoba się ten post
Już trzeci raz próbuje ten post napisac i m gdzieś wywiewa...
W DM-ie pojawiły się prefumy Michalsky. Kosztują przyzwoicie,a są niezwykle trwałe. Dziś sobie zaszalałam ,bo prawdziwej perfumerii u mnie brak,a cierpiałam na niedobór zapachów ...

Tak samo moją uwagę zwróciły niezwykle zmysłowe perfumy o głupiej nazwie :Gwiezdne wojny",są bardzo słodkie i pachną przynajmniej 24 godziny.W piątek wypróbowałam obydwa zapachy ,a dziś je zakupiłam i już dawno tak się nie podnieciłam zapachami ...
Znalezione obrazy dla zapytania michalsky berlinZnalezione obrazy dla zapytania star wars dm
04 listopada 2017 21:20 / 5 osobom podoba się ten post
ania37

Wrzuć proszę fotkę jak to wygląda ? 

Ja kupiłam akurat taką,a można kupić z różnych firm Znalezione obrazy dla zapytania witamina e w kroplach
04 listopada 2017 21:36 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

Niekoniecznie drogie to dobre,kupiłam w dm fajny krem-żel świetnie nawilża z algami i wodą

O gustach się nie dyskutuje, jedni lubią rybki a inni pipki,,,
Jedni Chanel, a inni Nivea albo Balea,,,
04 listopada 2017 21:42 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Niekoniecznie drogie to dobre,kupiłam w dm fajny krem-żel świetnie nawilża z algami i wodą

Potwierdzam a z tej linii używam Aqua Augen roll on z algami. Bardzo przyzwoity krem -żel. No i bardzo lubię sół do stóp Balea. Nie mam porównania, ale ta spełnia moje oczekiwania co do takiego produktu, więc po co zmieniać....?
04 listopada 2017 22:21 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

O gustach się nie dyskutuje, jedni lubią rybki a inni pipki,,,:lol3:
Jedni Chanel, a inni Nivea albo Balea,,,

Z Balei też kupowałam parę kosmetyków, mają dobre produkty. Swietny szampon do włosów bez silikonów, fajną odżywkę, balsam do ciała z olejkiem niejednokrotnie kupowałam-super. 
Tylko kosmetyki do twarzy mnie uczulały, ale nie każdego muszą :)
04 listopada 2017 22:24 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A jak...spróbuj ,naprawdę to działa.

Działa , sama używam wit E, ale stosuj ostroznie bo to wit rozpuszczalna w tłuszczach, kumuluje się równiez pod naskórkiem- można bardzo podrażnić, wręcz poparzyć skórę.
04 listopada 2017 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Z Balei też kupowałam parę kosmetyków, mają dobre produkty. Swietny szampon do włosów bez silikonów, fajną odżywkę, balsam do ciała z olejkiem niejednokrotnie kupowałam-super. 
Tylko kosmetyki do twarzy mnie uczulały, ale nie każdego muszą :)

Zgadza się, ja też lubię Balea
04 listopada 2017 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Działa , sama używam wit E, ale stosuj ostroznie bo to wit rozpuszczalna w tłuszczach, kumuluje się równiez pod naskórkiem- można bardzo podrażnić, wręcz poparzyć skórę.

Wiem i nie używam jej codziennie.
04 listopada 2017 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wiem i nie używam jej codziennie.

Ja się już rozpędzałam, ale zobaczyłam koleżankę, co nie posłuchała pani aptekarki :)
04 listopada 2017 23:16 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie lubię Niłeła, lepi się :)

Bo On używa Nivea Men.
04 listopada 2017 23:23 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Byłam również w Aptece, oraz w Douglas
kupiłam sobie kosmetyki na wyjazd,,
To czarne to maskara Lancome,,

800zł zapłaciłam za To wszystko,,,:-(

Droga Liso, no zamiast iść do pani i poduszki zakupić, zostawiłaś kasę w drogerii???
05 listopada 2017 06:51 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Droga Liso, no zamiast iść do pani i poduszki zakupić, zostawiłaś kasę w drogerii???

Poduszek u mnie dostatek ,,