Zakupy 4

22 października 2017 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Obejrzałam teraz w necie te Action sklepy.
Faktycznie byłam kiedyś w Holandii w takim.
Ale przejazdem na szybkich zakupach i nawet nie zwróciłam uwagi na jakieś okazje.
22 października 2017 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja tu sklepy pod nazwa Aciton , moze wysprzedaja koncowki serii , zakupilam tam dzis krem Loreal Magic Blur za 3.99.Sprawdzilam w Polsce cena ok 40-60 zl.Oczywiscie byly tylko cztery i kto je kupil? Kolezanka i ja )))

No to jest mój ulubiony sklep ! Trafiłam w Munster i ciutkę duperelków kupiłam i polecam. Ja poszalałam z odżywką do włosów (której nigdzie nie ma, tylko chyba w necie) i masełkiem do ust. Inne pierdułki takie tam, ale sklep ogólnie cenowo na pewno ciekawy.
22 października 2017 17:41
Do Netto zajrzałam.Wszystkie Milki przecenione 36%.I jak tu bylo nie kupić??
22 października 2017 17:46 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mam tu też takie superanckie sklepy z wyprzedażą. Kupiłam sobie już sporo rzeczy z metką "made in Italy" i chyba takie są bo gatunkowo bardzo dobre,przecenione z 39 € na 10 €,tak samo buty letnie ,z 49 € na 10€. Jeden z tych sklepów jest po jakiejś fabryce,ogromny,ale bez porządnej reklamy. Wpadłam na niego całkiem przypadkiem,a drugi w supermarkecie.

To są sklepy, na ktore jakies 30 i kilka lat temu mówiło się spaleniaki Są to sklepy , gdzie w sprzedaży są rzeczy, produkty, pochodzące z likwidacji innych sklepów, po włamaniach i innych incydentach, oraz moze po komorniczych licytacjach. Tam gdzie ja bywałam wiele lat temu, taki sklep był czynny tylko 2 razy w tygodniu. W moim DDR takiego sklepu nie ma. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
22 października 2017 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

To są sklepy, na ktore jakies 30 i kilka lat temu mówiło się spaleniaki :-) Są to sklepy , gdzie w sprzedaży są rzeczy, produkty, pochodzące z likwidacji innych sklepów, po włamaniach i innych incydentach, oraz moze po komorniczych licytacjach. Tam gdzie ja bywałam wiele lat temu, taki sklep był czynny tylko 2 razy w tygodniu. W moim DDR takiego sklepu nie ma. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

Jak zwał ,tak zwał,najważniejsze że można się obkupić w rzeczy dobrej jakości. Prawdę mówiąc pierwszy raz trafiłam na tego typu sklep i cieszy mnie to niezmiernie,tym bardziej,że do najbliższych sieciówek mam co najmniej 10 km.
03 listopada 2017 13:00 / 1 osobie podoba się ten post
Mój ostatni zakup, tym razem nie ubraniowy ale dodatek do domu


Niedrogi, niewielki ale jednak potrafił znacznie odmienić pomieszczenie ( które wydawało mi się dość smutne). No i poduchy na kanapie są wygodne, szczególnie jak się wieczorem ogląda film.
http://www.budowairemont.pl/milusinskie-i-przytulne-artykuly-do-domu-odmien-wnetrze-tekstyliami-dekoracyjnymi/
04 listopada 2017 17:37 / 10 osobom podoba się ten post
Byłam również w Aptece, oraz w Douglas
kupiłam sobie kosmetyki na wyjazd,,
To czarne to maskara Lancome,,

800zł zapłaciłam za To wszystko,,,
04 listopada 2017 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Byłam również w Aptece, oraz w Douglas
kupiłam sobie kosmetyki na wyjazd,,
To czarne to maskara Lancome,,

800zł zapłaciłam za To wszystko,,,:-(

Zazdroszczę :) 
Opowiedz coś więcej o tym podkładzie. Do jakiej cery,  czy już go miałaś,  jak się sprawdza. 
Cały czas poszukuję podkładu idealnego. 
04 listopada 2017 17:59 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Byłam również w Aptece, oraz w Douglas
kupiłam sobie kosmetyki na wyjazd,,
To czarne to maskara Lancome,,

800zł zapłaciłam za To wszystko,,,:-(

nooooooooooooooooooo Kochana , to musisz byc teraz piekna i gladka
04 listopada 2017 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Byłam również w Aptece, oraz w Douglas
kupiłam sobie kosmetyki na wyjazd,,
To czarne to maskara Lancome,,

800zł zapłaciłam za To wszystko,,,:-(

a ktore to te z apteki --------- bo nie widze ??????????????
04 listopada 2017 18:05 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Byłam również w Aptece, oraz w Douglas
kupiłam sobie kosmetyki na wyjazd,,
To czarne to maskara Lancome,,

800zł zapłaciłam za To wszystko,,,:-(

Krem z Estee niezły, choć za tę cenę mógłby być lepszy  .Reszty nie znam.
04 listopada 2017 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Zazdroszczę :) 
Opowiedz coś więcej o tym podkładzie. Do jakiej cery,  czy już go miałaś,  jak się sprawdza. 
Cały czas poszukuję podkładu idealnego. 

Podkład jak dla mnie jest idealny, To jest kolejny już zakup tego podkładu,, Nie obciąża skóry, jest lekki i nawilża.
Mnie bardzo odpowiada
04 listopada 2017 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

a ktore to te z apteki --------- bo nie widze ??????????????

Ha, haa z Apteki to Lekarstwa, witaminy,,,
04 listopada 2017 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Krem z Estee niezły, choć za tę cenę mógłby być lepszy :-) .Reszty nie znam.

Mógłby. Z ich produktów to chyba ANR jest najlepszy , Hydrationist i maskara Sumptous.
04 listopada 2017 19:03 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

Zazdroszczę :) 
Opowiedz coś więcej o tym podkładzie. Do jakiej cery,  czy już go miałaś,  jak się sprawdza. 
Cały czas poszukuję podkładu idealnego. 

Ja znalazłam.Diorskin Air. Jest bardzo lekki i nie tworzy maski na twarzy. 
Ale o tym Chanelu, to Lisa mogłaby coś napisać :)