Zakupy 4

04 listopada 2017 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Krem z Estee niezły, choć za tę cenę mógłby być lepszy :-) .Reszty nie znam.

Straszne drogie te kremy . Ja  już go używam   jakiś czas, kolejny zakup to jest. W De jak kupiłam to był trochę tańszy,,

Jestem zadowolona z tych kremów.
04 listopada 2017 19:27 / 6 osobom podoba się ten post
Niekoniecznie drogie to dobre,kupiłam w dm fajny krem-żel świetnie nawilża z algami i wodą
04 listopada 2017 19:50 / 5 osobom podoba się ten post
a ja uzywam wszystko z loreal i jest ok ---- bo nie pomoze puder , roz kiedy geba stara juz
04 listopada 2017 19:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś zaliczyłam mój ulubiony sklep - Action Pojechałam na zwiad, a i tak coś tam wpadło w łapki ...np. swterek w serek, dłuuugi, ale nie gruby, w sam raz do krótkiej kurtki - nereczki zasłonięte , chyba 5, czy 6 euro zabuliłam
04 listopada 2017 20:05
tina 100%

Ja znalazłam.Diorskin Air. Jest bardzo lekki i nie tworzy maski na twarzy. 
Ale o tym Chanelu, to Lisa mogłaby coś napisać :)

Poproszę cenę i czy kryje lekko rozszerzone naczynka.
04 listopada 2017 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

a ja uzywam wszystko z loreal i jest ok ---- bo nie pomoze puder , roz kiedy geba stara juz

Ty to jeszcze świeża.., a ja juz tylko mam figurę...
04 listopada 2017 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Poproszę cenę i czy kryje lekko rozszerzone naczynka.:-)

Około 200 zł. Czy kryje naczynka to nie wiem- bardziej wyrównuje koloryt i jest płynny, leciutki.
04 listopada 2017 20:14 / 8 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ty to jeszcze świeża.., a ja juz tylko mam figurę... :lol1:

Ja do figury,to się ewentualnie pomodlić mogę.
04 listopada 2017 20:17 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Około 200 zł. Czy kryje naczynka to nie wiem- bardziej wyrównuje koloryt i jest płynny, leciutki.

A ja używam wszystko z Nivea i jest ok...skóra jedwabista i mnienciutka jak u ...starego gościa...
04 listopada 2017 20:23 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A ja używam wszystko z Nivea i jest ok...skóra jedwabista i mnienciutka jak u ...starego gościa...:-)

Nie lubię Niłeła, lepi się :)
04 listopada 2017 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A ja używam wszystko z Nivea i jest ok...skóra jedwabista i mnienciutka jak u ...starego gościa...:-)

Ja niweła nie mogę rozsmarować taki ciężki lepki masakra,do mojej cery nie nadaje się
04 listopada 2017 20:59 / 6 osobom podoba się ten post
Kupiłam przed wyjazdem witaminę E z dozownikiem i codziennie używam z kremem. Musze wam powiedzieć,że rewelacja,a sama nie wierzyłam,myślałam,że to jakiś szwindel. Nie wiem czy głębokich zmarszczek można się pozbyć,ale u mnie te pod oczami są o wiele płytsze. Na przebarwienia stosuję wit. C w płynie i na to krem ,też sprawdza się rewelacyjnie.
Koszt takich witamin w płynie to około 15 zł za buteleczkę,która stracza na 3 miechy.
04 listopada 2017 21:00
ivanilia40

Kupiłam przed wyjazdem witaminę E z dozownikiem i codziennie używam z kremem. Musze wam powiedzieć,że rewelacja,a sama nie wierzyłam,myślałam,że to jakiś szwindel. Nie wiem czy głębokich zmarszczek można się pozbyć,ale u mnie te pod oczami są o wiele płytsze. Na przebarwienia stosuję wit. C w płynie i na to krem ,też sprawdza się rewelacyjnie.
Koszt takich witamin w płynie to około 15 zł za buteleczkę,która stracza na 3 miechy.

W aptece? 
04 listopada 2017 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

W aptece? 

A jak...spróbuj ,naprawdę to działa.
04 listopada 2017 21:04 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

W aptece? 

A jak...spróbuj ,naprawdę to działa.