Zakupy 4

06 stycznia 2018 16:34 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

A zapraszam przepis? W domu zrobię z ogrodowych buraków

Zrozumiałam, że zapraszasz na przepis. To ja proszę 
06 stycznia 2018 17:03
margaritka59

Zrozumiałam, że zapraszasz na przepis. To ja proszę :-)

Tabletzaproszę na zakwas, jak zapodasz przepis
06 stycznia 2018 17:29
dorotee

Tablet:strach na wroble:zaproszę na zakwas, jak zapodasz przepis:-)

Napiszę,  jak mi wyjdzie dobry, bo to mój debiut , a później pojadę na Twojej roboty i będziemy upajać się 
06 stycznia 2018 17:44 / 3 osobom podoba się ten post
Były czasy imbiru,teraz nastały czasy zakwasu buraczanego.
Ot nowa forumowa moda.
Mnie nikt nie namówi,lubię buraczki,barszczyk czerwony wręcz uwielbiam.Zakwasu próbowałam,nie smakuje.
Imbir natomiast może być,regularnie kroje w plasterki do herbaty.
06 stycznia 2018 18:24 / 2 osobom podoba się ten post
A ja bardzo lubię zakwas buraczany, tylko rzadko go robię
06 stycznia 2018 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

A ja bardzo lubię zakwas buraczany, tylko rzadko go robię :-(

A jak robisz? 
06 stycznia 2018 19:20
Marta2

Były czasy imbiru,teraz nastały czasy zakwasu buraczanego.
Ot nowa forumowa moda.
Mnie nikt nie namówi,lubię buraczki,barszczyk czerwony wręcz uwielbiam.Zakwasu próbowałam,nie smakuje.
Imbir natomiast może być,regularnie kroje w plasterki do herbaty.

Imbiru nie lubię, ale wcieramy do herbaty. Zakwas lubię, tylko jeszcze nigdy nie robiłam
06 stycznia 2018 19:38
dzięki
11 stycznia 2018 11:35

Proszę o pomoc w doborze torebki zimowej. Mam na oku dwie Ogólnie co sądzicie o jaśniejszych kolorach torebek na zimę? Widziałam,że wiekszość osób w tym sezonie chodzi z torebkami w kolorach ciemnych. Z granatowymi, czarnymi. Jednak sama mam ochotę na coś weselszego. Mam na oku te(usunięte)

11 stycznia 2018 11:41 / 2 osobom podoba się ten post
Głosuję na nr 1 - i kolor bardziej uniwersalny, do wszystkiego powinien pasować, a przede wszystkim skóra saffiano, która dłużej wytrzyma. Kształt też tej szarej bardziej mi się podoba.
11 stycznia 2018 14:26 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Głosuję na nr 1 - i kolor bardziej uniwersalny, do wszystkiego powinien pasować, a przede wszystkim skóra saffiano, która dłużej wytrzyma. Kształt też tej szarej bardziej mi się podoba.

Obydwie są ładne- fason tej różowej bardziej mi się podoba, ale kolor już nie bardzo.
Dlatego też bym wybrała tę popielatą.
11 stycznia 2018 14:32
Kształt i kolor - szara .
11 stycznia 2018 15:15
Fasony oba ładne,ale pudrowe kolory to nie moja bajka zupełnie.
29 stycznia 2018 17:48

Śliczne te torebki, ale strasznie drogie... Mi znajoma niedawno pokazała, że w zagranicznych slepach internetowych takie rzeczy można kupić dużo taniej niż w Polsce. A często to są te same rzeczy, tylko importowane do nas i firma sobie nabija marżę. Tutaj można sobie zobaczyć, jak takie kupowanie wygląda Zamawiałyście kiedyś z takich sklepów, czy się boicie?

29 stycznia 2018 17:54 / 4 osobom podoba się ten post
Jolanta45

Śliczne te torebki, ale strasznie drogie... Mi znajoma niedawno pokazała, że w zagranicznych slepach internetowych takie rzeczy można kupić dużo taniej niż w Polsce. A często to są te same rzeczy, tylko importowane do nas i firma sobie nabija marżę. Tutaj można sobie zobaczyć, jak takie kupowanie wygląda Zamawiałyście kiedyś z takich sklepów, czy się boicie?

Boimy się .