Mazowieckie 2

01 grudnia 2017 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Mi też pasuje ,tylko boje się,że się zgubie,bo nigdy nie byłam w stolicy.

Beatko nie wiem gdzie przyjedziesz,ale Złote Tarasy i Dworzec Centralny są przy jednej ulicy.Z Zachodniego dworca też dostaniesz szybko.Poradzisz sobie. 
01 grudnia 2017 15:36 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Beatko nie wiem gdzie przyjedziesz,ale Złote Tarasy i Dworzec Centralny są przy jednej ulicy.Z Zachodniego dworca też dostaniesz szybko.Poradzisz sobie. 

Ale wam zazdroszczę tego spotkania,chociaż jakieś fotki wstawcie na pocieszenie dla tych co nie mogą przyjechać
01 grudnia 2017 15:39 / 4 osobom podoba się ten post
28 grudnia 2017 Warszawa Złote Tarasy 12 :45 koło Empiku.
Spotkanie opiekunowe.
Przegłosowano ,że ten termin bardziej pasuje.Ewentualnie godzina może być wcześniej ,ale to Alaska z Basią niech się określą.
01 grudnia 2017 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Ale wam zazdroszczę tego spotkania,chociaż jakieś fotki wstawcie na pocieszenie dla tych co nie mogą przyjechać:-)

Malina jak będziesz w Polsce to dawaj . Zapraszamy wszystkich .
01 grudnia 2017 16:13 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

28 grudnia 2017 Warszawa Złote Tarasy 12 :45 koło Empiku.
Spotkanie opiekunowe.
Przegłosowano ,że ten termin bardziej pasuje.Ewentualnie godzina może być wcześniej ,ale to Alaska z Basią niech się określą.

Wsiądziem w jakieś pierdolino ,albo insze city i dojedziem. Powiem więcej jakieś pierdolino to nawet staje na mojej stacji, tylko nie wiem czy do Warszawy ,ale przynajmniej będziemy szybko.
01 grudnia 2017 16:59 / 3 osobom podoba się ten post
Może zabalujecie do następnego rana, to do Was dołączę
01 grudnia 2017 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Może zabalujecie do następnego rana, to do Was dołączę :-)

Myślisz,że te Warszawiaki takie gościnne i kawałek poduszki zaproponują. ......" Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka...."
01 grudnia 2017 19:27 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

28 grudnia 2017 Warszawa Złote Tarasy 12 :45 koło Empiku.
Spotkanie opiekunowe.
Przegłosowano ,że ten termin bardziej pasuje.Ewentualnie godzina może być wcześniej ,ale to Alaska z Basią niech się określą.

Mnie pasują (na ten moment) oba terminy, a Ella zasugerowała zlot x 2, więc jeśli ktoś chętny na kawę przed świętami, proszę o info. Na priv. A jak nie, to nie. 
01 grudnia 2017 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Myślisz,że te Warszawiaki takie gościnne i kawałek poduszki zaproponują. :hihi:......" Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka...."

A nawet miejsce od ściany na kanapie
01 grudnia 2017 19:51
Geronimo

A nawet miejsce od ściany na kanapie:smiech3:

01 grudnia 2017 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Beatko nie wiem gdzie przyjedziesz,ale Złote Tarasy i Dworzec Centralny są przy jednej ulicy.Z Zachodniego dworca też dostaniesz szybko.Poradzisz sobie. 

Juz się boje,że się zgubię,centralny,zachodni...Ale przysam Bogu,że dojadę 
01 grudnia 2017 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Juz się boje,że się zgubię,centralny,zachodni...Ale przysam Bogu,że dojadę :bravo:

Jak dojedziesz na Centralny to z peronu masz schody ruchome na górę i kieruj się w prawo.....wyjdziesz na ZT
Zresztą wymienimy się nr telefonów. Nie zgubisz się. Gwarantuje Ci to.
01 grudnia 2017 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Juz się boje,że się zgubię,centralny,zachodni...Ale przysam Bogu,że dojadę :bravo:

Nawet jakbys chciała się zgubić to nie dasz rady. Dworzec Centralny znajduje się tuż prz Złotych Tarasach,są kierunkowskazy wszędzie,a nawet jak pójdziesz w inną stronę,to po wyjściu na ulicę zobaczysz ogromny neon "Złote Tarasy". W najgorszym wypadku zapytasz się kogoś jak dojsc ,a każdy ci powie bo ludzi tam zawsze pełno.
01 grudnia 2017 22:51 / 2 osobom podoba się ten post
Geronimo

A nawet miejsce od ściany na kanapie:smiech3:

Ja tylko z brzegu špię
01 grudnia 2017 23:01 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nawet jakbys chciała się zgubić to nie dasz rady. Dworzec Centralny znajduje się tuż prz Złotych Tarasach,są kierunkowskazy wszędzie,a nawet jak pójdziesz w inną stronę,to po wyjściu na ulicę zobaczysz ogromny neon "Złote Tarasy". W najgorszym wypadku zapytasz się kogoś jak dojsc ,a każdy ci powie bo ludzi tam zawsze pełno.

Jak sie bywa w stolicy.....
Ja juz pytalam meza jak dojechac?