Mazowieckie 2

01 grudnia 2017 23:08 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Jak sie bywa w stolicy.....
Ja juz pytalam meza jak dojechac?

Nie martw się Basieńko,Warszawa wbrew pozorom jest tak samo mało skomlikowana jak niemieckie miasta,z ta przewagą,że prawie każdy cię zrozumie. 
01 grudnia 2017 23:13 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie martw się Basieńko,Warszawa wbrew pozorom jest tak samo mało skomlikowana jak niemieckie miasta,z ta przewagą,że prawie każdy cię zrozumie. 

Właśnie. To jest ten  plus.  Skarbie też będziesz? 
A nie. Bo Ty chyba do marca? 
01 grudnia 2017 23:18 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Właśnie. To jest ten  plus.  Skarbie też będziesz? 
A nie. Bo Ty chyba do marca? 

Niestety Basiu nie będę,a bardzo żałuję,bo rok temu z moimi mazowszankami wybawiłam się cudnie. To są świetne dziewczyny,oczywiście Gero też jest super. Mam nadzieję,że wiosną da się coś zorganizować.
05 grudnia 2017 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
Halo, halo ! Tu Mazowsze ! Czy jest ktokolwiek zainteresowany (np.18.12.) kawą, może nawet z ciachem...? W W-wie..?
Edit: Nawet ciacho nie nęci ???
05 grudnia 2017 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Halo, halo ! Tu Mazowsze ! Czy jest ktokolwiek zainteresowany (np.18.12.) kawą, może nawet z ciachem...? W W-wie..?
Edit: Nawet ciacho nie nęci ??? :zaskoczenie:

Sama nie wiem ,możemy się spotkać .A ktoś jeszcze?
05 grudnia 2017 21:57
Kobietka

Halo, halo ! Tu Mazowsze ! Czy jest ktokolwiek zainteresowany (np.18.12.) kawą, może nawet z ciachem...? W W-wie..?
Edit: Nawet ciacho nie nęci ??? :zaskoczenie:

Sama nie wiem ,możemy się spotkać .A ktoś jeszcze?
05 grudnia 2017 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Halo, halo ! Tu Mazowsze ! Czy jest ktokolwiek zainteresowany (np.18.12.) kawą, może nawet z ciachem...? W W-wie..?
Edit: Nawet ciacho nie nęci ??? :zaskoczenie:

Kobietko bardzo chetnie ale niestety przylatuję do Polski dopiero 19 :(
06 grudnia 2017 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Sama nie wiem ,możemy się spotkać .A ktoś jeszcze?

Możemy. Ale 28 i tak się spotkamy, prawda...? Pytam, bo niektórzy woleli 18 (Tina, Andrew i nie wiem kto jeszcze..), a ja i tak będę któregoś dnia w W-wie, to mogłabym upiec te pieczenie za jednym zamachem znaczy jednym dojazdem
06 grudnia 2017 19:12
Barbara48

Kobietko bardzo chetnie ale niestety przylatuję do Polski dopiero 19 :(:buziaki:

Ty dojedziesz na 28, tak ? No to spoko
07 grudnia 2017 08:18 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Możemy. Ale 28 i tak się spotkamy, prawda...? Pytam, bo niektórzy woleli 18 (Tina, Andrew i nie wiem kto jeszcze..), a ja i tak będę któregoś dnia w W-wie, to mogłabym upiec te pieczenie za jednym zamachem :smiech3: znaczy jednym dojazdem :uśmiech ona2:

Kto w końcu miałby być 18 grudnia.?Bo jeśli tylko Ela ,Kobietka i ja ,to faktycznie może darujmy sobie .Zobaczymy się 28 grudnia.
Ktoś ,coś wie więcej.?
07 grudnia 2017 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Kto w końcu miałby być 18 grudnia.?Bo jeśli tylko Ela ,Kobietka i ja ,to faktycznie może darujmy sobie .Zobaczymy się 28 grudnia.
Ktoś ,coś wie więcej.?

No jasne, że nie musimy.  Liczę jeszcze, że kolega Andrew się wypowie - w końcu chętny był na 18.12.
07 grudnia 2017 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

No jasne, że nie musimy.  Liczę jeszcze, że kolega Andrew się wypowie - w końcu chętny był na 18.12.

Już się wypowiedziałem miłe Panie, że wola większości ma decydujace znaczenie. Korzystajmy z demokracji dopóki ją jeszcze mamy.
07 grudnia 2017 19:15 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Już się wypowiedziałem miłe Panie, że wola większości ma decydujace znaczenie. Korzystajmy z demokracji dopóki ją jeszcze mamy.

 No cóż - pisałeś, że ten termin bardziej Tobie pasuje. A skoro tak, to zbióreczka 28.12.  
11 grudnia 2017 17:49 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

No jasne, że nie musimy.  Liczę jeszcze, że kolega Andrew się wypowie - w końcu chętny był na 18.12.

Ja się też wypowiem, już któryś raz. Moge spotkać się 18. i 28. Z chęcią poznam więcej osób. Ale zdecydujcie się wreszczie, please.
11 grudnia 2017 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ja się też wypowiem, już któryś raz. Moge spotkać się 18. i 28. Z chęcią poznam więcej osób. Ale zdecydujcie się wreszczie, please.

Ja się zdecydowałam na marca,Tinósia też ,a inni to nie wiem.