Mazowieckie 2

12 grudnia 2017 09:52 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

Halo, halo ! Tu Mazowsze ! Czy jest ktokolwiek zainteresowany (np.18.12.) kawą, może nawet z ciachem...? W W-wie..?
Edit: Nawet ciacho nie nęci ??? :zaskoczenie:

Nęci, nęci. Ustaliliście termin na 18-tego, potem nastapiła zmiana wolą większości na 28-tego. Ponieważ pierwszy termin odpadł w głosowaniu, to i ja zmieniłem swoje plany. Będę w tym dniu "ciężko" pracować. 
 
12 grudnia 2017 10:06 / 6 osobom podoba się ten post
Andrew

Nęci, nęci. Ustaliliście termin na 18-tego, potem nastapiła zmiana wolą większości na 28-tego. Ponieważ pierwszy termin odpadł w głosowaniu, to i ja zmieniłem swoje plany. Będę w tym dniu "ciężko" pracować. 
 

I ja tyż zmieniłem plany
18 spotykam się w pewnej szkole i opowiadam o historii fotografii
28 zarezerwowałem na spotkanie, jak narazie termin aktualny
12 grudnia 2017 10:41 / 4 osobom podoba się ten post
W związku z planami , które szlag trafił przez 3 dniową podróż 18 grudnia mam dentystę ,więc 28 grudnia melduję się na spotkanie z Wami.Kobietko sorry .
12 grudnia 2017 19:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Ja się też wypowiem, już któryś raz. Moge spotkać się 18. i 28. Z chęcią poznam więcej osób. Ale zdecydujcie się wreszczie, please.

Ellaxie mój drogi....ja mogę. Jeszcze...Ale dostosuję się do pozostałych.
12 grudnia 2017 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Nęci, nęci. Ustaliliście termin na 18-tego, potem nastapiła zmiana wolą większości na 28-tego. Ponieważ pierwszy termin odpadł w głosowaniu, to i ja zmieniłem swoje plany. Będę w tym dniu "ciężko" pracować. 
 

No przecież wiem. Propozycja była i padła, więc zostaje 28. Teraz będziemy nęcić (czy zanęcać ?) na 28.12.
12 grudnia 2017 19:14
teresadd

W związku z planami , które szlag trafił przez 3 dniową podróż 18 grudnia mam dentystę ,więc 28 grudnia melduję się na spotkanie z Wami.Kobietko sorry .

Spoczko - to miało być ze względu na tych, którym nie pasował 28. Jest ok
12 grudnia 2017 19:55 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

No przecież wiem. Propozycja była i padła, więc zostaje 28. Teraz będziemy nęcić (czy zanęcać ?) na 28.12.:uśmiech ona:

Sie dossały ....Dajcie człowiekowi spokojnie , ciężko popracować
12 grudnia 2017 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ellaxie mój drogi....ja mogę. Jeszcze...Ale dostosuję się do pozostałych.

Ja też się dostosuję na 28., bo już i tak po ptakach - jestem umówiona do fryzjera na poniedziałek.
12 grudnia 2017 20:06 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

No przecież wiem. Propozycja była i padła, więc zostaje 28. Teraz będziemy nęcić (czy zanęcać ?) na 28.12.:uśmiech ona:

Ho, ho. To nęcenie wydaje mi sie dość ekscytujące. Tyle tylko, czy ja jestem tym najbardziej właściwym obiektem, tego nie jestem pewien. No i czy taki "stary" wyga da się na jakąkolwiek przynętę złowić ? Zawsze to ja organizowałem tego typu połowy, skoro już o takim "wędkowaniu" mowa. Tym razem mam sie stać ofiarą ? Może warto spróbować odwrócenia ról, kto wie co moze z tego wyniknąć.
12 grudnia 2017 20:07
Ellax2

Ja też się dostosuję na 28., bo już i tak po ptakach - jestem umówiona do fryzjera na poniedziałek. :piekna:

Ja też ! Ale rano....taka asekuracja, w razie czego...
12 grudnia 2017 20:12 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Sie dossały ....Dajcie człowiekowi spokojnie , ciężko popracować :smiech3:

Dossały ! Przy tak niewielu przedstawicielach płci męskiej na OP24, to nic dziwnego chyba...nie...?
12 grudnia 2017 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dossały ! Przy tak niewielu przedstawicielach płci męskiej na OP24, to nic dziwnego chyba...nie...?

Z tym dosysaniem się to tylko ostrożnie, bardzo proszę. No , bo wiadomo, niektóre częsci są bardzo wrażliwe i takie vacuum może nie być zbyt mile odebrane. delikatnie poproszę jeśli już ! 
12 grudnia 2017 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Ho, ho. To nęcenie wydaje mi sie dość ekscytujące. Tyle tylko, czy ja jestem tym najbardziej właściwym obiektem, tego nie jestem pewien. No i czy taki "stary" wyga da się na jakąkolwiek przynętę złowić ? Zawsze to ja organizowałem tego typu połowy, skoro już o takim "wędkowaniu" mowa. Tym razem mam sie stać ofiarą ? Może warto spróbować odwrócenia ról, kto wie co moze z tego wyniknąć.
:lowi ryby:

Nasze zloty są zawsze ekscytujące. Ale to nie łowy, nie dybiemy na nikogo ! A co do odwracania ról, to podobno teraz panowie lubią, kiedy panie wykazują inicjatywę. Napisałam "podobno", bo to zasłyszane
12 grudnia 2017 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

Z tym dosysaniem się to tylko ostrożnie, bardzo proszę. No , bo wiadomo, niektóre częsci są bardzo wrażliwe i takie vacuum może nie być zbyt mile odebrane. delikatnie poproszę jeśli już ! 
:kotek:

 Masz rację. Ostrożności nigdy za wiele...
12 grudnia 2017 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dossały ! Przy tak niewielu przedstawicielach płci męskiej na OP24, to nic dziwnego chyba...nie...?

A o Darko to zadna gadzina nie wspomni . On też z mazowieckiego . Nawet  miejscowy ...z Warszawy . Przeciez też pcia męska ...chyba .