Mazowieckie 2

28 grudnia 2017 21:04 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Dobry wieczór.
Właśnie wróciłam do domu, z przygodami, ale jeszcze są dobrzy ludzie na świecie, którzy pomagają. Albo ja mam takie szczęście, he he...
Spotkanie było udane, jak zwykle. Zofija i Tereska znajome już dziewczyny, to mogę tylko powiedzieć, że jak były fajne i miłe, tak są nadal, Gero też. Andrew nadaje na tych samych falach, co my i nie jest kobietą. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, na drugi też, ale na tym poprzestałam. To tak do wiadomości sceptyków, bo ja nie miałam z tym problemu. Zdjęcia są, ale obiecałam nie udostępniać.
Spędziłam bardzo miło dzisiejszy dzień, czekam na jeszcze, ale wiosną mnie ominie, bo pracuję w tym czasie. Tak, że ten,.. no... fajnie było i tyle. Dziękuję.

To siem same z Ifanilkom ópijemy...
28 grudnia 2017 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To siem same z Ifanilkom ópijemy...

No jak same...???
28 grudnia 2017 21:09 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

No jak same...???

No pacz, zapomniałam jak to ja 
28 grudnia 2017 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Ty na priv, to zadzwoń do mnie, bo nie wiem kiedy ja mogłabym zadzwonić, nie znam Twojego grafiku. Myślę o Tobie , jak Ci tam, jak sobie radzisz kochana?

Dzwoniłam wczoraj chyba. Zadzwonię, może jutro wieczorem ? Po pracy wybieram się na rozpoznanie terenu
28 grudnia 2017 21:18 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No pacz, zapomniałam jak to ja :-)

No nie....
28 grudnia 2017 21:23 / 5 osobom podoba się ten post
Andrew

W Oławie, bo się rymuje z trawą i to chyba Twoja okolica. A te Kabikiejmy to Górne czy Dolne ? A może i te i te, bo to jak dla mnie, to zacząć można w Gornych, a skończyć na Dolnych. Ewentualnie po takiej partii powrócić znowu do Górnych no tych Kabikiejmów oczywiście ( bez podtekstów, że to niby mnie to się wszystko z jednym kojarzy).
:smiech3:
 

Twoje opisy trasy wycieczki sa bardzo sugestywne. Az sie zarumienilam. Z wrazenia. Tyyylee atrakcji. Chyba przygotuje karty. Tylko niech sie trawa zazieleni of kors ;)
28 grudnia 2017 21:23 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

No nie....:placz3:

Kobietko, nie chodzi mi o Ciebie, że zapomniałam, tylko o to, że w okresie przedświątecznym miałam mały kociołek i forum czytałam pobieżnie , ale pamiętalam o wiosennym spotkaniu i poczynilam kroki odnośnie mojego przyjazdu, zeby nie było obsuwy. I się bardzo cieszę, że ópijemy się w czy 
28 grudnia 2017 21:25 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kobietko, nie chodzi mi o Ciebie, że zapomniałam, tylko o to, że w okresie przedświątecznym miałam mały kociołek i forum czytałam pobieżnie , ale pamiętalam o wiosennym spotkaniu i poczynilam kroki odnośnie mojego przyjazdu, zeby nie było obsuwy. I się bardzo cieszę, że ópijemy się w czy :-)

Wiosną to i klimat lepszy,sprzyja ópició
28 grudnia 2017 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kobietko, nie chodzi mi o Ciebie, że zapomniałam, tylko o to, że w okresie przedświątecznym miałam mały kociołek i forum czytałam pobieżnie , ale pamiętalam o wiosennym spotkaniu i poczynilam kroki odnośnie mojego przyjazdu, zeby nie było obsuwy. I się bardzo cieszę, że ópijemy się w czy :-)

Spoczko. Narzucać się nie będę. Zobaczymy jak wyjdzie. Tak napisałam, bo ciężko w święta było i łaknę towarzystwa
28 grudnia 2017 21:32 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Trudno. Również pozdrawiam.

Miła nasza Kobietko, nie bierz tego do siebie "aaaabsolutnie" Napisałem tak, bo moja obecność mogłaby jeszcze kogoś zniechęcić do przybycia, bo choć nie gryzę, to jednak mógłbym być persona non grata, a tego chciałbym przecież uniknąć. No, chyba że mnie Vaniliowa Pani srebrną karocą dostarczy, wtedy nie odmówię. hehehe
 
28 grudnia 2017 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Spoczko. Narzucać się nie będę. Zobaczymy jak wyjdzie. Tak napisałam, bo ciężko w święta było i łaknę towarzystwa :hejka1:

Sprawdz te busy i pociagi, dobra? I czekamy tutaj na Ciebie.
28 grudnia 2017 21:36 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Twoje opisy trasy wycieczki sa bardzo sugestywne. Az sie zarumienilam. Z wrazenia. Tyyylee atrakcji. Chyba przygotuje karty. Tylko niech sie trawa zazieleni of kors ;)

Trzymam Cię w takim razie za ... za to źdźbło trawy, co tam jak Telimenie mrówki, gdzieś się dostało i drażni ciało. :):)
28 grudnia 2017 21:36 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

Spoczko. Narzucać się nie będę. Zobaczymy jak wyjdzie. Tak napisałam, bo ciężko w święta było i łaknę towarzystwa :hejka1:

Omatkokochana! Kobietko "niedorozumiałaś" mnie  Nie maruć, tylko szykuj wiaderko :)
28 grudnia 2017 21:37 / 6 osobom podoba się ten post
Andrew

Miła nasza Kobietko, nie bierz tego do siebie "aaaabsolutnie" Napisałem tak, bo moja obecność mogłaby jeszcze kogoś zniechęcić do przybycia, bo choć nie gryzę, to jednak mógłbym być persona non grata, a tego chciałbym przecież uniknąć. No, chyba że mnie Vaniliowa Pani srebrną karocą dostarczy, wtedy nie odmówię. hehehe
 

Moja babcia corsa ,nieco posiwiała jest jeszcze całkiem ,calkiem i niejeden jaguar się za nią oglada 
Jeśli chodzi o kolejne spotkania jak dla mnie jesteś jak najbardziej willkommen ,teraz dopiero jestem ciekawa ciebie. A jak się dasz to nawet możesz się z nami ópić. 
28 grudnia 2017 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Moja babcia corsa ,nieco posiwiała jest jeszcze całkiem ,calkiem i niejeden jaguar się za nią oglada :smiech3:
Jeśli chodzi o kolejne spotkania jak dla mnie jesteś jak najbardziej willkommen ,teraz dopiero jestem ciekawa ciebie. A jak się dasz to nawet możesz się z nami ópić. 

Ivanilka, nie puosz...