Zmiana rodziny - nasze dylematy

15 marca 2017 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
MartynaM

To AJ Partners z Bytomia. 

Czekam na ich telefon, mieli dać znać co z zjazdem. Czy jeśli sama zjadę będę mieć duże problemy pewnie. 

Oj to dobrze, że uprzedziłaś Martynko.......Bo miałam z nimi nawiązać współpracę od lipca i mieli fajna ofertę ( moim zdaniem ) w marcu na zastępstwo jako druga opiekunka. Zrezygnowałam bo musiałabym rozwiązać najpierw umowę z moją obecną firmą.
Teraz będę ostrożna...
15 marca 2017 14:24
MartynaM

To AJ Partners z Bytomia. 

Czekam na ich telefon, mieli dać znać co z zjazdem. Czy jeśli sama zjadę będę mieć duże problemy pewnie. 

Martyna pisaly Ci juz badziej zorientowane kolezanki jest niezgodnosc z umowa........jest poczekaj na pewno sie odezwa Andrea Kasia63 one znaja droge prawna w najgorszym wypadku wypowiedzenie,,,,,i zadnych kar nie ponosisz...musi byc jakies wyjscie juz koleny raz wsadzili Cie na te mine...omijac z daleka,,,,,
15 marca 2017 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
MartynaM

No i forma nie chce mnie ściągnąć...
No normalnie mam dość. Powiedziałam że jak mnie nie ściągną to wracam na własny koszt do domu

jak moga nie sciagnac w takiej sytuacji jaka Ty masz????   wiadomo ze musza kwestia tygodnia czasu
15 marca 2017 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
Brzozahej

jak moga nie sciagnac w takiej sytuacji jaka Ty masz????   wiadomo ze musza kwestia tygodnia czasu

Od sob nic nie robia, a dzisiaj mi powiedzieli ze mnie nie sciagna
15 marca 2017 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
MartynaM

To AJ Partners z Bytomia. 

Czekam na ich telefon, mieli dać znać co z zjazdem. Czy jeśli sama zjadę będę mieć duże problemy pewnie. 

Nie wiem, czy masz umowę przy sobie, poczytaj.

Na pewno jest punkt taki,że nie możesz zostawić pdp bez opieki. W takim wypadku, jeśli firma się nie postara i zmiany nie wyśle mogą być kłopoty (zależy, jak to jest ujęte w umowie).
Czy rodzina mieszka w tym samym domu? Pewnie pisałaś, ale umknęło mi. Jeśli tak, wtedy  pdp nie zostaną sami.
Papier  do firmy, gdzie uwzględniasz niezgodności z umową powinnaś od razu słać. Pocztą papierową i mailową.
Masz kontakt do koordynatora niemieckiego? Może oni szybciej zadziałają.
15 marca 2017 14:45 / 1 osobie podoba się ten post
Nie koordynatorow niemieckich to raz, dwa corka nie mieszka z nimi. Trzy wysle maila zaraz do nas ch kolejnego. Ale wiem ze beda jazdy jak nic
15 marca 2017 14:59 / 7 osobom podoba się ten post
MartynaM

Od sob nic nie robia, a dzisiaj mi powiedzieli ze mnie nie sciagna

Weź, Martyna, zrób teatralny rzut na glebę, tylko nie zrób sobie krzywdy. Upatrz miękkie miejsce np. jakiś gruby dywan czy okolice kanapy i "zemdlej". Możesz wcześniej wziąć szklankę wody i upuścić podczas upadku. Oczywiście, przy rodzinie ten cyrk. Niech im się zrobi ciepło koło doopy. Masz kartę EKUZ? Niech Cię odstawią do lekarza nawet. I to żaden kit - jesteś wycieńczona przecież.
15 marca 2017 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
MartynaM

Nie koordynatorow niemieckich to raz, dwa corka nie mieszka z nimi. Trzy wysle maila zaraz do nas ch kolejnego. Ale wiem ze beda jazdy jak nic

Współczuję Martyna.Gdzie jesteś ?w jakim mieście? 
15 marca 2017 15:15 / 6 osobom podoba się ten post
i tak w odpowiedzi na takie traktowanie jak np. Martyny ---ä wklejam czesc ogloszenia o prace z jednej grupy na fb-- mnie rozwalilo to --- cytat"podstawowy język niemiecki
doświadczenie w opiece w Polsce lub Niemczech
brak nałogów
mile widziane prawo jazdy
cierpliwość, motywacja
siła fizyczna, brak przeciwwskazań do dźwigania
mile widziane referencje lub podziękowania od byłych pracodawców
15 marca 2017 15:17 / 4 osobom podoba się ten post
NIECH SOBIE SAMI DZWIGAJA
15 marca 2017 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
takie to przykre, nie potrafie opisac
15 marca 2017 15:19 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

i tak w odpowiedzi na takie traktowanie jak np. Martyny ---ä wklejam czesc ogloszenia o prace z jednej grupy na fb-- mnie rozwalilo to --- cytat"podstawowy język niemiecki
doświadczenie w opiece w Polsce lub Niemczech
brak nałogów
mile widziane prawo jazdy
cierpliwość, motywacja
siła fizyczna, brak przeciwwskazań do dźwigania
mile widziane referencje lub podziękowania od byłych pracodawców

15 marca 2017 15:26 / 2 osobom podoba się ten post
Opiekunka34

:-(

dokladnie
15 marca 2017 15:37 / 11 osobom podoba się ten post
Kochane wracam w piątek wieczorem. To raz a dwa sytuacja taka że rodzina nie kontaktuje się z swoja niemiecką agencją, więc nie ma jak przysłać tutaj kolejnej opiekunki. Życzę im powodzenia, a ja jadę. Tylko córce potem zadzwonię o tym
15 marca 2017 15:57 / 4 osobom podoba się ten post
MartynaM

Kochane wracam w piątek wieczorem. To raz a dwa sytuacja taka że rodzina nie kontaktuje się z swoja niemiecką agencją, więc nie ma jak przysłać tutaj kolejnej opiekunki. Życzę im powodzenia, a ja jadę. Tylko córce potem zadzwonię o tym

Martyna a czy Ciebie przyslala niemiecka koordynatorka i niemiecka agencja,,,,,,,,,niech im z Polski przysla jak maja sumienie do takich typow koleja na meke nabrac.......tys z polskiej agencji,,,,,,,,,,,Rodzina sie nie kontaktuje to co Ciebie to obchodzi pewno czuja ze to smierdzi ty im powiedz a co zrobia ich sprawa niech wiedza ze zjezdzasz,,,,,i dowidzenia