Zmiana rodziny - nasze dylematy

16 marca 2017 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
czesik

A nie myślicie dziewczyny że Martyna lubi jak wszystko kręci się wokół niej .Pozdrawiam

Prywatne pytanko do Ciebie : czy pracowałas kiedyś , kilka lat temu w Herzogenrath ?
16 marca 2017 09:57 / 4 osobom podoba się ten post
MartynaM

Wiem i dlatego jestem głupia. Z chęcią niech ktoś mi spierze tyłek może w końcu znajdę gdzieś rozum. 

Czesik rozumiem co chcesz powiedzieć, i nie dziwię się że tak to odbieracie. Przepraszam za wszystko. 

Nie przepraszaj, że żyjesz (tak zawsze siostra do mnie mówi), tylko działaj. Jesli nie bardzo wiesz jak napisać wypowiedzenie, podpowem Ci jak ja bym to napisała, tylko odezwij się.
16 marca 2017 09:57 / 5 osobom podoba się ten post
MartynaM

Wiem i dlatego jestem głupia. Z chęcią niech ktoś mi spierze tyłek może w końcu znajdę gdzieś rozum. 

Czesik rozumiem co chcesz powiedzieć, i nie dziwię się że tak to odbieracie. Przepraszam za wszystko. 

Kurde, przestań przepraszać, napisałaś wypowiedzenie z podaniem przyczyn?
16 marca 2017 10:36 / 6 osobom podoba się ten post
MartynaM

Wiem i dlatego jestem głupia. Z chęcią niech ktoś mi spierze tyłek może w końcu znajdę gdzieś rozum. 

Czesik rozumiem co chcesz powiedzieć, i nie dziwię się że tak to odbieracie. Przepraszam za wszystko. 

Nie jesteś głupia,tylko zmęczona i chyba trochę zestrachana .Napisz wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym,jako przyczynę podając
"warunki rażąco odbiegające od oferowanych przed wyjazdem i uniemożliwijące kontynuowanie przyjętego zlecenia.Dalsze pozostawanie na w/w zleceniu zagraża znacząco zdrowiu powierzonego podopiecznego oraz moim."Zaznacz w piśmie również kompletny brak współpracy ze strony koordynatora niemeickiego oraz rodziny PDP.Nie  czekaj na nie wiadomo co ,NIE BÓJ SIĘ!!!!Napisz i pakuj się!!!!
16 marca 2017 11:03 / 7 osobom podoba się ten post
emilia

Kurde, przestań przepraszać, napisałaś wypowiedzenie z podaniem przyczyn?

Tak napisałam i wysłałam mailem z zaznaczeniem że oryginał przyniosę osobiście w poniedziałek do Agencji. 
16 marca 2017 11:05 / 6 osobom podoba się ten post
MartynaM

Tak napisałam i wysłałam mailem z zaznaczeniem że oryginał przyniosę osobiście w poniedziałek do Agencji. 

Uff.... 
16 marca 2017 11:27 / 6 osobom podoba się ten post
MartynaM

Tak napisałam i wysłałam mailem z zaznaczeniem że oryginał przyniosę osobiście w poniedziałek do Agencji. 

Krok do przudu, tak tzrymaj !
16 marca 2017 13:38 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prywatne pytanko do Ciebie : czy pracowałas kiedyś , kilka lat temu w Herzogenrath ?

Nie Basiu nie pracowałam  ,,Pozdrawiam .
Nie chciałam nikogo urazić ,ale po prostu nie lubię jak ktoś marudzi narzeka ,a ciągle powtarza te same błędy ,bo ona juz taka jest .Taką odpowiedź nie raz słyszałam i wkurza mnie te biadolenie . Wybaczcie że się wpiepszam z moimi trzema groszami .
16 marca 2017 14:33 / 5 osobom podoba się ten post
czesik

Nie Basiu nie pracowałam  ,,Pozdrawiam .
Nie chciałam nikogo urazić ,ale po prostu nie lubię jak ktoś marudzi narzeka ,a ciągle powtarza te same błędy ,bo ona juz taka jest .Taką odpowiedź nie raz słyszałam i wkurza mnie te biadolenie . Wybaczcie że się wpiepszam z moimi trzema groszami .

Nieeee ....nie o to mi chodziło , że np. się wpieprzasz ...Na mojej pierwszej szteli zmieniałam dziewczynę o imieniu " Czesia " ...ale ona chyba z Wrocławia była ... Ja ja podziwiałam wtedy , bo ona tam wracała a dla mnie to była droga przez mękę ...Teraz już sie z tego śmieję ...chociaż pamiętam każdy moment pobytu . Tak mi się z Toba tylko skojarzyło 
 Martyna to fajna dziewczyna , da sobie radę , ale potrzebuje porządnego sprania doopska .....też uważam , że biadoli . Niech się weźmie w garść i kropka .
16 marca 2017 18:08 / 5 osobom podoba się ten post
czesik

A nie myślicie dziewczyny że Martyna lubi jak wszystko kręci się wokół niej .Pozdrawiam

Co to znaczy?! krecic sie wokol niej?????? Kobita skolowana bo jak widza w podobne miejsca jezdzi i musi sie pozniej za dobre serce uzerac z tyranami jakimi! My tu pomoc jestesmy, ma kobita watpliwosc to pisze, my sa by doradza, az dotrze do niej i oooo!!! Bez urazy tak zem zareagowala bo dziwne to stwierdzenie.  
16 marca 2017 18:11 / 4 osobom podoba się ten post
MartynaM

Wiem i dlatego jestem głupia. Z chęcią niech ktoś mi spierze tyłek może w końcu znajdę gdzieś rozum. 

Czesik rozumiem co chcesz powiedzieć, i nie dziwię się że tak to odbieracie. Przepraszam za wszystko. 

Nieeee!!!! Nie przepraszaj, ze zyjesz dobra kobieto. Pisz ile wlezie jak masz problem, my tu sa by sobie pomagac, ktos nie wierzy niech nie wierzy, ty wiesz lepiej co przechodzisz i nie odpusc tej firmie! Katy jedne. Ciekawam jak tam zmienniczka wytrzyma...........koszmar jaki.
17 marca 2017 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
MartynaM

Tak napisałam i wysłałam mailem z zaznaczeniem że oryginał przyniosę osobiście w poniedziałek do Agencji. 

Hej Martyna i jak tam ?nie wiem juz już nie pisałaś w jakimś innym temacie , ale może nie. Napisz czy juz sie pakujesz, a może cos pardzo istotnego zmieniło sie u Ciebi, np, zartudnili kogos na nocki?
17 marca 2017 13:34 / 7 osobom podoba się ten post
okszka

Hej Martyna i jak tam ?nie wiem juz już nie pisałaś w jakimś innym temacie , ale może nie. Napisz czy juz sie pakujesz, a może cos pardzo istotnego zmieniło sie u Ciebi, np, zartudnili kogos na nocki?

Hej. Dzisiaj wracam. Moja agencja i niemiecka wypowiedziała umowę rodzinie. Jedynie dziadkowie zostają dzisiaj pół godziny sami. Ja przed 18 jadę na busa
17 marca 2017 13:38 / 2 osobom podoba się ten post
nic dodać, nic ująć
17 marca 2017 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
Martyna M szczesliwej podrozy do domu...i odezwij sie...miłego popoludnia