Freiburg

03 grudnia 2014 15:26
Ja jestem w Offenburgu do 28 grudnia i tez szukam koleznki i tez mi samej smutno tym bardziej ,że zostaje na Swięta
03 grudnia 2014 15:29
Mieszkam trochę poza centrum .
03 grudnia 2014 15:42
w Offenburgu? ja też poza centrum moze niedaleko mnie
03 grudnia 2014 17:18
marsjanka

Mieszkam trochę poza centrum .

Moze podaj ulice jakos sprobujemy sie zlokalizowac
03 grudnia 2014 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
Bru"nnelsweg 23A nad u jest umlaut ,jak chcesz mozesz napisac maila albo jak masz skayp mój stasia 2626 a mail jest na prrofilu
03 grudnia 2014 18:58
Babcia

Bru"nnelsweg 23A nad u jest umlaut ,jak chcesz mozesz napisac maila albo jak masz skayp mój stasia 2626 a mail jest na prrofilu

Moja birnbaumweg podpytam gdzie to jest i napisze ci na meila
04 grudnia 2014 11:11
Mieszkam na ulicy Sickingenstr.
08 grudnia 2014 00:24
Cześć
Podziwiam was kobiety !!! Jesteście niesamowite pracując jako opiekunki. Bravo !!!
Powiedzcie proszę czy facet ma szanse w tym zawodzie w Niemcu ? Wogóle to Freiburg lub Stuttgart to super miejsca dlatego tu piszę.
Serdecznie pozdrawiam.
08 grudnia 2014 00:33
Syzyfek

Cześć
Podziwiam was kobiety !!! Jesteście niesamowite pracując jako opiekunki. Bravo !!!
Powiedzcie proszę czy facet ma szanse w tym zawodzie w Niemcu ? Wogóle to Freiburg lub Stuttgart to super miejsca dlatego tu piszę.
Serdecznie pozdrawiam.

Pewnie ,że ma szanse .
Są w naszym gronie Panowie pracujący jako opiekunkowie .
08 grudnia 2014 00:37
No to fajnie. A w mieszkaniach czy placówkach ? Jak się za to zabrać - poradzisz Alinko ?
08 grudnia 2014 00:39
alinka1339

Pewnie ,że ma szanse .
Są w naszym gronie Panowie pracujący jako opiekunkowie .

ale tylko wyjątki, a Was nie da się docenić,
08 grudnia 2014 00:50
Udanego tygodnia dla wszystkich opek i opów :) Dobrej nocki.
08 grudnia 2014 00:51
Syzyfek

No to fajnie. A w mieszkaniach czy placówkach ? Jak się za to zabrać - poradzisz Alinko ?

Aplikujesz do firm i firma się odzywa do Ciebie , sprawdza poziom znajomości języka i przedstawia Ci ofertę pracy . Teraz przed świętami jest łatwiej dostać prace nawet ze słabym niemieckim .  Ja pracuję przez firmę u babci i mam tu mieszkanie i wyżywienie zapewnione . Nawet było ostatnio na tym portaku ołoszenie ,że szukają opiekuna , tylko nie pamiętm , która to firma szukała .
08 grudnia 2014 00:56
No to elegancko. Trochę mnie ludzie uprzedzają przed pośrednikami ale jak inaczej ze słabym językiem. W potrzasku nie jestem ale się dowiaduję co i jak. Dzięki Linka ;) Może jeszcze porozmawiamy ? ale muszę teraz spać. Zdrówka !
08 grudnia 2014 00:58
Syzyfek

No to elegancko. Trochę mnie ludzie uprzedzają przed pośrednikami ale jak inaczej ze słabym językiem. W potrzasku nie jestem ale się dowiaduję co i jak. Dzięki Linka ;) Może jeszcze porozmawiamy ? ale muszę teraz spać. Zdrówka !

Na tym portalu sporo się dowiesz tylko trzeba czasu na czytanie ... To do nastepnego razu , dobranoc