Freiburg

08 grudnia 2014 10:39
Syzyfek

Cześć
Podziwiam was kobiety !!! Jesteście niesamowite pracując jako opiekunki. Bravo !!!
Powiedzcie proszę czy facet ma szanse w tym zawodzie w Niemcu ? Wogóle to Freiburg lub Stuttgart to super miejsca dlatego tu piszę.
Serdecznie pozdrawiam.

Mam kolege ktory pracuje jako opiekun'zaczal ze slabym jezykiem a teraz sobie swietnie radzi czesto mi tez pomaga jak czegos nie rozumiem bo nadal moj jest do bani,czesto mamy goraca linie a powiedz mi to i to bo nie wiem jak to powiedziec itp tak czy owak niezle sobie radzi jako opiekun .
08 grudnia 2014 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Cz. Elzbietaa a także Alinka 1339 :) Pozdrawiam Zuzę :) i wszystkie Polki w pracy !!! Ala - Czytałem czytałem :) na forum o ogłoszeniach dla facetów. Dzięki.
Ela, dzięki za motywator !
Ja obecnie robię praktyki w Polsce w pewnym domu dla seniorów - czyli za darmochę. Ale na Germańskie terytorium jest tylko kwestią czasu kiedy wpłynę. Jeśli się uda ;)
Pozdrawiam serdecznie, zdrówka !
08 grudnia 2014 22:03
elzbietaa

Moze podaj ulice jakos sprobujemy sie zlokalizowac

Czy udało Ci się mnie namierzyć ?
09 grudnia 2014 10:04
marsjanka

Czy udało Ci się mnie namierzyć ?

hej taka ostatnio jestem zakrecona jak sloik ogorkow na zime ,tak sie poplatalam w tym namierzaniu ze zamiast ciebie namierzylam babvie ale oczywiscie nie doczytalam ze babcia jest w ofenburgu i kolezanka  ktora mieszka tu 20  lat glowila sie co to za ul.i dopiero ona wpadla ze to hm jakby dalrko.z ta dziewczyna widuje sie co czwartek  wiec w czwartek zapytam o te ulice i zaraz w wolnym czasie napisze ci jak daleko jestesmy od siebie.
09 grudnia 2014 12:49
ja też pytałam pielęgniarkę z Diakonii i ona nie wiedziała co to za ulica i gdzie jest. A ja już sie ucieszyłam ,ze bede miała kolezanke
10 grudnia 2014 07:52
elzbietaa

hej taka ostatnio jestem zakrecona jak sloik ogorkow na zime ,tak sie poplatalam w tym namierzaniu ze zamiast ciebie namierzylam babvie ale oczywiscie nie doczytalam ze babcia jest w ofenburgu i kolezanka  ktora mieszka tu 20  lat glowila sie co to za ul.i dopiero ona wpadla ze to hm jakby dalrko.z ta dziewczyna widuje sie co czwartek  wiec w czwartek zapytam o te ulice i zaraz w wolnym czasie napisze ci jak daleko jestesmy od siebie.

A ty na jakiej ulicy mieszkasz ?
10 grudnia 2014 08:37
marsjanka

A ty na jakiej ulicy mieszkasz ?

birnbaumweg
10 grudnia 2014 08:40 / 1 osobie podoba się ten post
ten tytuł posta powinien brzmieć inaczej (bynajmniej jak go czytam to takie odnoszę wrażenie)
opiekunki z Freiburga i okolic łączcie się!
10 grudnia 2014 10:18
agamor

ten tytuł posta powinien brzmieć inaczej (bynajmniej jak go czytam to takie odnoszę wrażenie)
opiekunki z Freiburga i okolic łączcie się!

Znalazłam ! Eureka . Google na mapie już nas połączył ,teraz tylko czekać na spotkanie w realu . Mieszkamy po tej samej stronie trasy 31. Google pokazało mi trasę na pieszo i niby mamy odległość 8 i pół kilometra . A autobusem - pierwszym busem 10 przystanków 12 minut ,drugim 9 przystanków i 13 minut i jeszcze pieszo może ze 100 metrów .To byłoby na tyle .
10 grudnia 2014 10:24
Przegapiłam jeszcze do tego 1,5 km.pieszo to około 20 minut.
10 grudnia 2014 16:34
marsjanka

Przegapiłam jeszcze do tego 1,5 km.pieszo to około 20 minut.

zapytam jeszcze jutro znajoma  ja mam wolne w poniedzxialki i srody jak cos moze napisz na email nr tel to sie zdzwonnimy.
10 grudnia 2014 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć Marsjanka
Jeśli dobrze liczę - a liczę to co jest napisane to masz razem do pokonania 10 km . Taka odległość z buta w bardzo szybkim tempie to 50 min. Mężczyźni idą trochę szybciej - 40 min. Wiedz że takie tempo to męczące tempo.
Pozdrawiam
10 grudnia 2014 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
Hello
Danke sehr Frau Elzbietaa. Ist mir sehr nett ;)
10 grudnia 2014 23:01
Syzyfek

Cześć Marsjanka
Jeśli dobrze liczę - a liczę to co jest napisane to masz razem do pokonania 10 km . Taka odległość z buta w bardzo szybkim tempie to 50 min. Mężczyźni idą trochę szybciej - 40 min. Wiedz że takie tempo to męczące tempo.
Pozdrawiam

50 minut to jak znasz okolice .Oprócz nóg mam do dyspozycji również rower,byłoby o wiele szybciej . Ta podróż ,to troche w nieznane na pewno się nim nie wybiorę.
10 grudnia 2014 23:11 / 2 osobom podoba się ten post
Tylko oświetlenie włącz i kominiarkę z szalika zrób. A tak to dasz bez problemu radę. Holandia to może nie jest z tego Baden-Wurttembergu ale po górkach da się popylać.
Jak Ci minoł dzień ? Jak zdróweczko Ci dopisuje ?
Pozdrowionka :) Także pozdrawiam serdecznie wszystkie mije nowe koleżanki i życzę wam przespanej nocy i jutro duzo powodu do dobrego humoru. :) Hej !