Freiburg

11 grudnia 2014 07:34
Syzyfek

Tylko oświetlenie włącz i kominiarkę z szalika zrób. A tak to dasz bez problemu radę. Holandia to może nie jest z tego Baden-Wurttembergu ale po górkach da się popylać.
Jak Ci minoł dzień ? Jak zdróweczko Ci dopisuje ?
Pozdrowionka :) Także pozdrawiam serdecznie wszystkie mije nowe koleżanki i życzę wam przespanej nocy i jutro duzo powodu do dobrego humoru. :) Hej !

Chyba z całego serca nie pożyczyłeś przespanej nocy bo raz wstawałam do mojego PDP .Ale wybaczam Ci to .Miłego dnia!
11 grudnia 2014 10:17
Hello wszystkim. Jak Wam mija nowy dzień z Waszymi bezbronnymi potrzebującymi pomocy ?
Miłego i udanego dnia :)
p.s. Marsjanka, postaram się bardziej ;)
11 grudnia 2014 13:37
marsjanka

Przegapiłam jeszcze do tego 1,5 km.pieszo to około 20 minut.

No jestes gdzies chyba nie daleko stadionu ,najblizej i najwygodnie jest sie spotkac w crnttum ty musialabys tramwajem nr 1 ok 15 min jechac a ja 5 piec min ,bylam tam w poblizu tej ulicy tydzien temu bo tam mieszka corka pdp,jechala z dziadkiem dwoma tramw.
11 grudnia 2014 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
Syzyfek

Hello wszystkim. Jak Wam mija nowy dzień z Waszymi bezbronnymi potrzebującymi pomocy ?
Miłego i udanego dnia :)
p.s. Marsjanka, postaram się bardziej ;)

o moj  pdp taki bezbronny nie jest daje popalic jak nie jeden zdrowy do tego choc niedowidzi oswiadcza sie co najmniej raz w tyg.
11 grudnia 2014 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Wow !!! amancik, leciwy kogucik. Jeden z moich pdp trzymał mnie dzisiaj za tyłek. Najlepsze, że silne ma łapki i mało skoordynowane ale tak to potrafi. Więc mu tylko powiedziałem że myli mnie z panią Agnieszką, która działała po drugiej stronie łóżka ha ha ha
11 grudnia 2014 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
A-ha
Jakkolwiek dzisiejszy dzień był wymagający życzę udanego wieczoru. Jestem pełen podziwu dla wszystkich Was i życzę udanej nocy i pogodnego nastroju :)
11 grudnia 2014 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Syzyfek

A-ha
Jakkolwiek dzisiejszy dzień był wymagający życzę udanego wieczoru. Jestem pełen podziwu dla wszystkich Was i życzę udanej nocy i pogodnego nastroju :)

I na wzajem )
12 grudnia 2014 18:26
Cześć
Co porabiacie kobietki dziś wieczorem ?
12 grudnia 2014 18:29
Syzyfek

Cześć
Co porabiacie kobietki dziś wieczorem ?

Czesc, a jak myslisz? :-DD
 
12 grudnia 2014 19:48
Ła ha ha ha no tak myślę ale liczę na małą pauzę, wypad do markietu czy film albo chociaż wolną godzinę przy piątku :)
12 grudnia 2014 19:48
Ła ha ha ha no tak myślę ale liczę na małą pauzę, wypad do markietu czy film albo chociaż wolną godzinę przy piątku :)
12 grudnia 2014 19:50
Kacha 25 i Psota - pozdrowionka serdeczne dla was kobietki i wszystkich innych opiekunek !!!
13 grudnia 2014 00:26
Witam wszystkich :) ja niedługo jade pierwszy raz do pracy w Freiburgu ,na zastepstwo ,może którąs z was zastąpie ??  :)
13 grudnia 2014 18:39 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć vikii, to masz fajnie :) Powodzenia trzeba ci życzyć.
13 grudnia 2014 23:15
Syzyfek

Cześć vikii, to masz fajnie :) Powodzenia trzeba ci życzyć.

HEJ   HEJ NIE BEDE DZIĘKOWAĆ  ŻEBY NIE ZAPESZAĆ  :)  :)